Vaše plocha

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 4. 2010 21:24

Šikovná. :tleskani
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 9. 4. 2010 13:47

Darwel: pěkné, mi to připomíná Cařihrad, tuším měli něco podobného ve znaku, slečny se drž, má talent ( a kdo ví co ještě ;) ...)
inexplicit: abych pravdu řekl střídám asi 4-5 wallpaperů, teď zhruba rok akorát tu aktí Slečnu, nějak mi učarovala a když tam není tak mi chybí :D Tamty plochy jsou jen díky zkoušení KDE, už zase jedu na Xfce a většinou mám plochu jak miminko *****. Krom toho (nevím jak Win, s praxi jsem ukončil s XP) ale linux má bezvadnou fičuru, že si lehce zvolíš aby se na ploše neukazovaly žádné ikony, nebo jen určitý druh, tak tam nechávám přípojná zařízení abych věděl, kde mám schovanou flešku a foun (rofl). BTW v tom KDE zas lákají widgety, je to úplně jiný styl práce s PC, chce to nové návyky, plocha tam není plocha ale v podstatě cokoliv. Návykové je to jak samice od ošípaného. Navíc vím, že s květnem asi nadobro přejdu právě na KDE bo se sice říká, že je náročné na zdroje ale podle mne to není až tak pravda. A to jsem měl zapnutý základ kompizu bo jinak fičury KDE nefungují a vlastně to nemá moc cenu provozovat. RAM to žere skoro jako Xfce (rozdíl v procentech-programový základ mám prakticky velmi obdobný bo oblíbené programy víceméně tahám všude), CPU v klidu jde na dvě jádra do 5-ti% podle zapnutých widgetů. Jen starty programů jsou maličko pomalejší.
Jako Běžný Franta jsem s Linuxem spokojenější a spokojenější. Zatím vše co k PC životu potřebuju tam běží. Vztekám se jen s maličkostmi a to v podstatě akorát když si vzpomenu na nějakou hru, kterou pak stejně hraju sporadicky...
Ale je pravda, že třeba plocha TomaKalhotky ještě extra přeplácaná není ale já už bych se v tom nevyznal. Nějak, jak jsem si zvykal na organizaci adresářů a souborů v linuxu, zvykl jsem si na jinou organizaci vlastních věcí. Je to jednodušší. Takže taky dávám přednost ploše holé maximálně v KDE už to ale nejde. Myslím, že teď když to celkem fachčí brzy to okopíruje i Msoft. Navzdory jakýmkoliv námitkám je tam prostě děsivě skvělá provázanost mezi jednotlivými prvky. Widgety pracují, nejsou to "jen" patlátka pro lepší vzhled co jeden nastaví "někde" promítne se všude...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 14. 4. 2010 22:38

Obrázek

Tak tenhle wall je prostě masácký!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 27. 5. 2010 19:21

Prosím, mám velkou prosbu, jak mi zálohovadlo zlikvidovalo partyšn na disku, vzala za své i slečna na plochu, už cca měsíc to hledám na netu a nenacházím, pokud byste to někdo někdy našli, hoďte mi link.
inkriminovaná plocha
Obrázek
Teď mám tohle a není to ono...
Obrázek

Díky.
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 5. 2010 21:15

Obrázek

Větší neumím.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod inexplicit 27. 5. 2010 21:50

popripade tu ji mas zvetsenou na 900px tak jak to mas na screenu ...nemel bys poznat rozdil....a podle dlane to mam i o fous peknejsi :D ..jen nohy ne tak vyhlazeny http://img8.imgup.eu/4096_tomas-rucker_900.jpg

pokud by se ti to nezdalo...tak ti ji taky muzu vyriznout primo z toho tvojeho screenu plochy =)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 27. 5. 2010 22:23

Nastotisíckrát vám děkuji. Pán Bůh vám to oplatí na dětech. Tedy počtu...
Díky, pomohlo, už je tam kde má být :love:
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod KapaCZ 4. 6. 2010 16:28

Obrázek
KapaCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 4. 6. 2010 16:38

Není to proti nějakým předpisům, používat Windows a mít na ploše Apple logo? :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 6. 2010 16:58

to apple logo je tam ale akesy dehonestovane, poskrabane a hrdzave, tak je to myslim v poriadku ^^ btw. windows forever! :nenapadne
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod KapaCZ 4. 6. 2010 17:39

-Dreamer- píše:Není to proti nějakým předpisům, používat Windows a mít na ploše Apple logo? :D

Myslim že ne :D. Často mám Apple tapetu. :)
KapaCZ
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 7. 2010 00:11

Radši jen odkaz:
http://www.pixhost.org/show/1132/3015843_untitled-1.jpg
Je mi to jasný, hodně PS, ale líbí se mi to.. A ta holka je hezká i sama o sobě bez PS..
(odhalená prsa, tudíž klik na vlastní nebezpečí)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 9. 7. 2010 08:42

to vektorove pozadi se mi libi :D :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 7. 2010 11:17

Alespoň něco no :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 9. 7. 2010 12:04

ta lista to kazi :D vic pruhlednou ji dat =)
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka