Vaše plocha

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 12:55

kurca =) narazej si jak chces.....ja musim veci kupovat postupne..prvni na rade byl pocitac..to slo 60k do haje...ale ted prace neni ...takze po kapsach nenosim jeste zbylych 25 000 na PSko ..az bude tak bude... tady ty kravsky programy stoji posledni dobou vic jak auta (nemyslim zrovna ferrari)..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Bassgooch 1. 2. 2010 12:56

teď CS3
Bassgooch
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 12:57

kdybys chtel CS4 ..tak upgrade neco stoji?
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Bassgooch 1. 2. 2010 13:00

jj kolem 7k myslim, ale časem do toho půjdu a asi to bude i nutnost.

Jinak s tebou souhlasim taky nakupuju postupně, ono to jinak ani nejde....nejsi-li milionář...

Edit: ale už jsme trochu OT koukám....
Bassgooch
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 13:03

tezko rict jestli je to nutnost...a neverim, ze photoshop v brzke dobe nabidne neco vic co by se dalo s grafikou delat.....ale tak ted ma byt CS5 ...tak to asi rovnou preskocit na nej a na ctverku kaslat=)

..k tomu ot...sak.. photoshop je nastroj :D na tvorbu grafiky.takze i pozadi..a pozadi si zas muzlou lidi dat na "vasi plochu" ...tos co...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Bassgooch 1. 2. 2010 13:13

tak CS4 nabízí třeba podporu 3D což si myslim, že je supr. Sice na 3D máme jiné nástroje, ale pokud nechceš přímo modelovat tak je to docela mocý. Jinak asi bude lepší přejít rovnou na 5 to máš pravdu.

k tomu OT hehe to máš recht, hlavně je třeba si to umět vysvětlit :-D
Bassgooch
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 13:19

...no ja se 3D nepohybuju ...radsi :D ... mi staci hratky s vektorama v kombinaci se "zakladnima" znalostma ...abych mohl delat flyery (popripade blbosti jako tohle http://img685.imageshack.us/img685/2571/rndr.jpg ..sem tu daval kdysi) .......kdysi by mi stacil GIMP..ale kvuli nic moc podrpore brushu je potreba ps....
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Bassgooch 1. 2. 2010 13:25

hmm pěkný dost! V tom máš použitý ty "kouřový" brushe nebo je to tvoje? Tak či tak pěkný....
Bassgooch
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 13:27

v renderingu se teprv zaucuju ..takze tohle brushe....(mi nekdy prijde obtiznejsi to najit v odpovidajici velikosti ..nez kdybych to mel vytvaret :D )

---

aby se nereklo ze dam 4 brushe do sebe a hotovo :D tak rad si s tim vyhraju:
http://img5.imageshack.us/img5/1579/un01nhld.png

ale ve formatu pozadi mi to nekam zmizlo
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 2. 2010 14:16

Bassgooch: Máš pěknej pořádek na ploše, líbí se mi to, to je v základu W7? Já teda stejně osobně preferuju ikony žádné nebo minimum, mám rocketdock schovanej nahoře a to mi stačí. :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Bassgooch 1. 2. 2010 14:28

inexplicit píše:v renderingu se teprv zaucuju ..takze tohle brushe....(mi nekdy prijde obtiznejsi to najit v odpovidajici velikosti ..nez kdybych to mel vytvaret :D )

---

aby se nereklo ze dam 4 brushe do sebe a hotovo :D tak rad si s tim vyhraju:
http://img5.imageshack.us/img5/1579/un01nhld.png

ale ve formatu pozadi mi to nekam zmizlo

Máš to pěkný, tyhle TECH věcičky žeru...Jinak rendering je nuda, ale udělat ho dobře je kumšt. Takže chápu, taky se s tim ne.eru

Bassgooch: Máš pěknej pořádek na ploše, líbí se mi to, to je v základu W7? Já teda stejně osobně preferuju ikony žádné nebo minimum, mám rocketdock schovanej nahoře a to mi stačí.

Dík,

v základu sedmiček to neni, jedná se o free aplikaci Fences taky od Stardocku. Něco takovýho jsem hledal fakt dlouho (dřív jsem si dělal chlívky rovnou na wallpaper :-D) a jsem s tim fakt hodně moc spokojenej.
Bassgooch
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 14:31

:D heh thx... a s tema chlivkama na wall ..to sem sice nikdy nepotreboval, protoze na plose nesnesu zadnou ikonu vcetne kose :D ale zaroven upravit wallpaper tak, aby to navazovalo na windowsacky aplikace ..listu a dalsi veci me napadlo nedavno..jen sem se zatim nedostal k provedeni :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 2. 2010 14:38

Já mám na ploše zrovna jen životopis, tři DVD, co chci zkouknout, jeden obrázek a playlist pro TV od poskytovatele :D Jinak to mám všechno nahoře :D
(CS4 mám taky :nenapadne )
Obrázek

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 2. 2010 14:50

mracku :D trochu sem ji upravoval..teda hlavne to hnusny zrnity sedy pozadi :D ..tak kdybys chtel...

http://img7.imgup.eu/hilary-duff-1920x1200-33072.png

melo by to byt orizly na tvuj monak..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 2. 2010 15:11

ď.. Já na to moc nejsem, pár drobností mi neva a ostatní si udělám xD Takový to jednoduchý :D Jinak, má to skoro o 1,5 MB víc, než origoš to upravený :D Ale to je dobrý, mně to dělá taky, když uložim ve vysoké kvalitě.. :D

Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka