Neherní Mjúzik: nejlepší z nejlepších(pravidla na 1. straně)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trey 20. 1. 2010 21:32

Satyricon - K.I.N.G

Jak už píšou nahoře,je to jednotvárné a teprve od 2:25 byl riff kterej mě nějak zaujal(a i tak nic moc),jinak nic moc,dal bych to do průměru. 5/10

edit:Tak hoďte někdo,nepřipadá mi fér abych dával zase já,ale už se rozhoduju mezi dvěma skladbama od Darkest Hour,tak rychle jinak budete muset hodnotit ještě dřív než vám je milé ;-) .
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 1. 2010 22:43

No je to nudný no...tak nevím, 3-4/10?

A já klidně dám, tentokrát zase trochu něco jinýho než posledně.

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 1. 2010 22:55

Z hudebního pohledu 4/10, uznávám dobu té hudby, vkus byl jinde, dnes si to klidně také poslechnu, ale nevyhledávám to ...
Nepřidám tomu ani bod za to, že to bylo v Mafii
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 20. 1. 2010 23:03

To je jak soundtrack z Mafie(zrovna v sobotu ji hráli kámoši na notesu na horách).No a hodnocení.
Mohl bych prostě říct že se mi to líbí a dát třeba 7/10 a byl bych za někoho kdo dokáže poznat a uznat krásu i v tomhle,ale já nechci lhát.Prostě to hrálo a se mnou to nic nedělalo.Žádnej pocit jako jo tohle je skvělý,nebo to je hrůza a to je podle mě nejhorší,protože hudba v nás něco vyvolat musí,u tohohle prostě nic.Nerozumim jí,protože tohle není pro mě.Hodnocení berte jako tohle,číslo dát nemůžu,nevím jaké.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 21. 1. 2010 20:48

Jop. Tohle je ještě jazzík, kterej tak nějak podle mě psotrádá tu atmosféru padesátejch let, který se mi líběj mnohem víc. Plusový bodíky ani nepřidá ta (ne)kvalita nahrávky, pokud bych tedy chtěl dávat nějakou podobnou hudbu, rozhodně hledám zachovalejší nahrávky.

Příliš přetrumpetováno.
I v rámci žánru znám lepší, ale zase o Primovi jsme se učili, že směr jazzu prej sám udával... No.
6/10
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 1. 2010 15:32

Ok, další dává chemist.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 1. 2010 01:06

Aha, jsem si vůbec nevšim :)

Tak něco z ukrutně dlouhýho post rockovýho světa zas...

*shels - The Conference of the Birds



"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 23. 1. 2010 12:13

5 poslechů a 9/10
Už fireflystarrs postovaná předtím a umocněná střihama z Baraky mě na chvíli zastavila. Stejně tak tenhle song. To je v rámci post-rocku.
Ale k ptačí konferenci - už ráno mi absolutně padla do nálady, ale schválně jsem si ji poslechl několikrát i mimo tu náladu a pořád byla skvělá. Má ještě svoje nedostatky, ale i ty dělají tak trochu kouzlo.
Do desítky tomu ještě chybí, nicméně tahle britská experimentálně post-rock/metalová grupa odemě dostala zase vysoký.
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2010 12:55

2/10 tak tohle tedy nemusím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 1. 2010 14:19

Zrovna *shels pro mě v rámci post-rocku reprezentují spíše líbivější tvorbu méně trvanlivou na poslech, každopádně možná právě proto má tenhle kousek dost velké ambice zaujmout i posluchače mimo tohle spektrum.

7,5
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 1. 2010 14:53

hotspot: Jak jsem ti říkal už tehdy, pro mě je to naopak přesně optimální post rocková grupa, která se vyvarovává klasickým riffům, experimentuje s výstavbou nejen songů, ale i celýho alba a taková jemná neotřelost v tom žánrovým podání prostě podle mě může bejt s trochou práce i budoucnost týhle moderní muziky. Metalovej riff u tohohle songu je zrovna ten jeden, pro který stojí tak dlouho čekat, obzvlášť, když mě k tomu natahuje trumpetka, sympatická akustika i basa... a na fošně to pak podle mě víc zvýrazňuje "bílej deštník". Pro mě právě mnohem poslouchatelnější než třeba Japonci, protože tihle britsko-američtí rockeři nejsou čistej post rock. Jsou mnohem víc širocí a proto podle mě i víc poslouchatelní, pohybují se v rámci žánrů jako na žebřících a zvládají to. Byť tam ta hluchá místa taky mají.


Můžeš rovnou dát další ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 1. 2010 15:05

Souhlas, proto jsem to chtěl nejdříve zařadit jinam než do post-rocku, ale příhodnější škatulka mě stejně nenapadla. :)

Čas na zdravou porci indie psychedelie!

"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 23. 1. 2010 15:30

Já jsem proto třeba ze *shels fakt nadšenej, neexistuje škatule, kde by seděli přímo...

Kdežto tihle Grizzly méďové...

Takový atmosférický psycho jsem dlouho neslyšel. Kupodivu přes nízkou kvalitu jsem si to i užil. :)
7/10
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2010 16:13

2,5/10 hlavně když se vám to líbí ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 1. 2010 16:40

Ú...

Měl jsem to štěstí, že jsem tu píseň shlédl v THC opojení. Velmi zvláštní pocit. A velmi... Nedefinovatelný.

n/10, na stupnici není číslo, které by vyjadrřovalo moje pocity po dokončení téhle písně, prostě na mě hluboce zapůsobila. :-))

(Můžu dát další?)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků