Neherní Mjúzik: nejlepší z nejlepších(pravidla na 1. straně)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod van vren 3. 4. 2008 21:38

8,5/10

Vážně povedená chytlavá věc se slušnou špetkou nadsázky a mírnou experimentací. Už je mám v hledáčku :P
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 4. 2008 22:06

kurca + vren: Jojo, je to fakt hodně povedená věcička, sice nemám ani jednu fošnu, ale přemýšlím o objednání :-)
Doporučuju zkouknout i ty živáky, co mají odkazy na myspace, fakt ujetina, parádní projev během songů, fakt špička :-D

Dejte z vás čtyř kdo chcete, samozřejmě bych preferoval někoho, kdo dlouho nedával (jako že kurcatovium vybízel mě, tak ať nedává on, že jo, ale kdyby se nikdo k tomu neměl, tak je to vlastně jedno :-))
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 3. 4. 2008 22:31

Pokud mohu :)

Mnaga a Zdorp - Na stanici polarni
http://youtube.com/watch?v=Attgduqi14M

Kdo neslyšel naživo celou Mňágu, o hodně přichází :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 4. 2008 00:06

To je nějaká nová Mňága ne? Je to trochu už něco jinýho, mám takovej pocit... Parádně udělanej klip to nezachrání. "Stará Mňága" je pro mě o několik levelů výš. Tohle je taková divně prvoplánově "líbivá rádiovka". 4,5/10
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 4. 4. 2008 00:12

No, kurca má v něčem pravdu, totiž že se to tak nějak posunulo do středu, někam k líbivějším odstínům hudby.
Klip jsem nesledoval, hudbu neovlivní.

Přesto, tak nějak takové ty alternativní přístupy k rocku se v Mňáze nezapřou...a mně se to fakt líbí, fakt že jo. I když, jak říkám, je to posunuté trochu víc do toho líbivějšího odstínu.

6,5
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 4. 4. 2008 09:56

kurca: Na Youtube nejni pořádnej klip na Hodinovej hotel, tak jsem dal toto

Ohodnoťte někdo 3. a dejte někdo něco kdo už nějakou dobu nedával, abychom ještě něco stihli, než nám to tu zruší :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Raider 4. 4. 2008 10:54

Vzpomínám se že brácha kdysi Mňágu poslouchal, nikdy se mi to moc nelíbilo. Co k tomu říct, klip povedenej, ale hudba mi do těch uší nějak nejede. Zdá se že to má být takovej ten líbivej rock, ale kolísá to nahranici s alternativou. A jo dávám 7/10

Dalsí bych dal nějakej metalovej nářez, kterej se určitě nebude líbit chemistovi po vokálové stránce^^
Septic Flesh- Lovecraft's Death
http://youtube.com/watch?v=d5kORR7luAw
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Boldrik 4. 4. 2008 10:55

Mnagu poslocha muj bracha uz od jejich vzniku tak to mam docela naposlouchane ikdyz je nemusim,ale davam 7/10.

A uz jsem tu dlouho nebyl tak se ujmu slova
MINSK - Emissions from the Monolith 8
http://www.youtube.com/watch?v=cVuu9NIY6fM
Boldrik
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DevAstor 4. 4. 2008 11:37

Septic Flesh - Lovecraft's Death - chudak Lovercraft :) 6/10

MINSK - Emissions from the Monolith 8 - zajimave 6/10

includes píše:Na Youtube nejni pořádnej klip na Hodinovej hotel, tak jsem dal totot/quote]

Jestli to nebude tim, ze tam jsou spis klipy na Hodinovy hotel. ;)
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 4. 4. 2008 12:34

Septic Flesh - Lovecraft's Death
No, zpočátku jsem tomu moc nevěřil, ale nakonec se mi to docela zalíbilo. Objevily se tam takové ty jejich specifické prvky a motivy. No neznělo mi to špatně. 8/10

Minsk - Emissions from the Monolith 8
Hodně dobré! Správně našlapané atmosférou a depresivním podtónem. Tohle můžu! 9,5/10
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Chemist 4. 4. 2008 14:04

Raider píše:
Dalsí bych dal nějakej metalovej nářez, kterej se určitě nebude líbit chemistovi po vokálové stránce^^
Septic Flesh- Lovecraft's Death
t/quote]

No, dneska mám asi nějakou dobrou náladu, protože mi vokál naopak moc nevadil.
Hudba je nakonec celkem dobrá, jen bych si to dokázal víc představit bez těch deathověji laděných bicích...a bylo by to opravdu suprové.
Ano, jistě, samotnej vokál o sobě by mi vadil, ale koneckonců on zde nehraje tu klíčovou roli.
7/10

- jsou překvapivě velice velice povedení. Správná linka doomu (asi?) doplňuje velice lahodné a procítěné linky umělecké lahody.
Velice dobře se to poslouchá :-)
8,5/10
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod van vren 4. 4. 2008 14:41

Septic Flesh - Lovecraft's Death
8/10

Spíš než metalovej nářez bych řekl propracovaná, dravá a atmosférická hudba, které hodně pomáhá přítomnost orchestru. V jejich tvorbě (hlavně na posledních dvou albech) by se ale daly najít lepší kousky.

8/10

Temná, emocionálně nabytá hudba na pomezí sludge a doomu, která i přes mírnou rozvleklost nezačne nudit. Jen by to chtělo trochu lepší zvukový záznam, což do jisté míry omlouvá to, že je to živák.
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Raider 4. 4. 2008 14:56

Ok tak ať řekne kdo dává boldrik
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod IZZY666 4. 4. 2008 14:58

Septic Flesh - 9/10 v poslední době jedna z mojich nejoblíbenějších skupin, už se na ně těším jak je uvidím na Brutalu :) škoda že se odvolali z koncertu s Vaderama ve Zlíně :(
jinak jak už řekl van vren perfektně propracovaná hudba orchestr, sexy vokál, + ženský vokály od septiků jsou taky pěkný :) no zhrnutě perfektní Atmospheric Death
kdybys dals ale Raidere od nich Faust, Communion nebo Unbeliver tak máš za 10 :wink:
IZZY666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Boldrik 4. 4. 2008 15:19

Dává Raider
Boldrik
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka