Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 12. 2016 21:35

Nah, nemusím, já si radši šuknu real. Normál, to sem tam prostě někde vyskočí na stránkách, kde běžně čumím, kde je všehochuť. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 12. 2016 09:16

Obrázek
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 3. 2017 23:03

Pokračování debaty z Posilování a sportování.

Co se týče ženskejch, mám teď celkem jasný plány a strategii. Imho by to mělo vyjít.
1) S posledním březnem končím dietu, jakej budu, takovej budu, ale imho lepší, než 95 % populace v mým věku. Confidence booster No.1
2) Řekl jsem si v práci o víc peněz. Teď se rozmýšlejí, ale nemají moc na vybranou. Confidence booster No.2
3) Nechám si dát komplet do pucu auto. Jasně, je to *****, okolí si toho nevšimne, ale mně to udělá radost a je to prostě důležitý. Confidence booster No.3
4) Koupím nový boty a hadry. Je to voser, ale pro to, jak člověka bude vnímat okolí, je to důležitý. Navíc se dá říct jakýkoliv holce v obchodě, ať mi s tím píchne a na tom se dá stavět. Confidence booster No. 4
Tohle jsou ty lehký věci, teď to obtížnější...
5) Najít si minimálně 2 milenky. Proč 2? Dvě dávají možnost volby, tudíž svobodu. A je to už jistá minimální "hojnost". Jakákoliv další případná holka pak už bude jen nárůst hojnosti, nikoliv nutná potřeba. A to je to, co oni vycítí a co je důležité. Na milenku obecně asi netřeba mít takový nároky, jako na partnerku, tudíž to podle mě není nereálný. Ultimate confidence booster.

And confidence is sexy.

Něco jsem nedomyslel?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 3. 2017 23:42

Sounds good.

Všechno jsi domyslel, ale měl jsem dojem, že problém jsou vždy ty vztahy. Takže se pak ukáže, jak to vlastně je.

Já to budu mít tak, že pojedu svou muší váhu a zkusím zvedat megaváhy. Každý týden lámu svoje rekordy, tak snad nějaký sval z toho bude.

Víc peněz je základ, to souhlasím. Prostě i když mi o peníze nejde, tak jich chci mít víc než všichni kolem :D

Auto je v Praze problematické, takže to zatím neřeším. Jsi v tom větší king.

Hadry mám fajn, max vemu něco nového. Ne že by mi na tom záleželo, ale všiml jsem si, že lidi dají daleko víc na hadry než na to to, jaký jsi :D

U milenek počkám na tvé zkušenosti a pak se rozhodnu!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 3. 2017 00:18

Upřímně řečeno se vztahem fakt nevím. Fakt nevím, jestli ho chtít. Je to strašně krásný mít tu ženskou na prvním místě, bezmezně ji milovat a žít pro ni. Ale jakmile se to stane, chvíli to funguje, ale pak ženská zjistí, že má ve vztahu vlastně navrch, že chlap ji potřebuje víc než ona jeho a v ten okamžik se na něj vysere. A protože já vím, že dřív nebo později se do té fáze prostě dostanu, tak na to asi dlabu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 00:31

To zní rozumně.

Já bych bral zase jen vztah. Když už, tak už.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 3. 2017 06:55

Sasakr píše:5) Najít si minimálně 2 milenky. Proč 2? Dvě dávají možnost volby, tudíž svobodu. A je to už jistá minimální "hojnost". Jakákoliv další případná holka pak už bude jen nárůst hojnosti, nikoliv nutná potřeba. A to je to, co oni vycítí a co je důležité. Na milenku obecně asi netřeba mít takový nároky, jako na partnerku, tudíž to podle mě není nereálný. Ultimate confidence booster.
Něco jsem nedomyslel?

GL :mrgreen: Nedomyslel jsi ženské myšlení. Dřív nebo později, i když to nebudou vědět o té druhé samozřejmě, to nebude jen o sexu. Navíc to není fér ani vůči jedné, když spíš se dvěma, ale to je morální záležitost. Jo a finančně? Ty vole :mrgreen: A ještě větší ***** bude, až do toho spadneš třeba s jednou z nich, nebo s oběma. :D Mám takovou "známou", co má už slušnejch několik let dva a stále si nemůže vybrat finál. :mrgreen: A to ani nechápu, jak to zvládá ukočírovat, páč to je úplně všechno, od sexu po dovolené :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 3. 2017 10:41

2 milenky? Dostaneš po držce kamaráde ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 3. 2017 20:29

Mrak píše:Dřív nebo později, i když to nebudou vědět o té druhé samozřejmě, to nebude jen o sexu.
Že vznikne něco hlubšího? No pak vznikne, vždyť to je cílem. Ty dvě milenky nejsou cíl, je to cesta. Cesta ke zatraktivnění pro případnou pořádnou partnerku. Ženská vycítí, že jsi samá ženská. Že jsi jimi obklopen, že nemáš nedostatek. Pokud se partnerka vyklube z milenky, chce to přesto mít po ruce 2 holky schopné přiběhnout na písknutí.

Mrak píše:Navíc to není fér ani vůči jedné, když spíš se dvěma, ale to je morální záležitost.
Wut? Dneska už musíme bejt věrný i milenkám? Kam ten svět spěje... já ani jedný věrnost slibovat nebudu, tudíž si můžu dělat, co chci
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2017 20:37

Podle mě to nějak komplikuješ :D Radši kup konzoli a můžeme hrát spolu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 3. 2017 19:30

Sasakr píše:Wut? Dneska už musíme bejt věrný i milenkám? Kam ten svět spěje... já ani jedný věrnost slibovat nebudu, tudíž si můžu dělat, co chci

Asi jsem stará škola, ale když spím s jednou, tak proč spát ještě s další. Prostě divný. Celkově ten pohled na věc. Ano, když je chlap samá ženská, tak má sebevědomí a tím je atraktivní, ale sebevědomí můžeš mít i bez ženské a taky je to atraktivní. Je to o sebevědomí, ne o počtu ženskejch kolem Tebe, které s Tebou spí. To naopak bych řekl, že není atraktivní, že co prst, to jedna. Je sice jinčí doba, ale pro případnou partnerku bude důležitá věrnost a tu neukážeš tímhle stylem :mrgreen: Ale jako dělej, co chceš. Tohle je jen můj názor a hlavně, milion lidí,milion chutí, milion názorů a milion typů chování a co komu vyhovuje :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 3. 2017 20:32

Jaká jiná doba? Právě pořád stejná. Pro holku je atraktivní pořádnej samec, co může šukat každou, ale vybral si právě tu jednu. Ona zase správně hledá dobré geny. Věrnost není nic atraktivního. Potřebuješ nejlepší možné geny pro svoje děti. Proto si také nenarazíš asi nějakou ošklivou :D Jen v nouzi, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 3. 2017 23:03

Tdjohn to řekl naprosto přesně. " Pro holku je atraktivní pořádnej samec, co může šukat každou, ale vybral si právě tu jednu." Mně se to taky nelíbí, ale je to tak.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 3. 2017 10:44

Atraktivita je jedna věc, ale důvěra druhá. Chtělo by to něco mezi. Ani to nepřehánět, ale ani nebejt nějakej přizdisráč :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 3. 2017 12:11

Souhlas. Jenže z proutníka a samce se staneš důvěryhodný a věrný snadno (kor když to máš v sobě). Opačně to jde velmi špatně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků