Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 8. 7. 2019 15:56

Určitě byl, ale spíše si myslím, že to opravdu je *****. Každej tak nějak chce milion holek a tak, ale reálně to moc smysl nedává :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 26. 8. 2019 11:18

Zdar chlapi,
Nevím, ze kdy jsem tu měl poslední post, určitě to byl nějakej ukňouranej bullšit. Věci se poslendích pár let pohybovaly lépe, a je to týden po tomhle:

Obrázek

Takže naděje je i pro nás opozdilce (já panic a totální neschopa do 23, pak se to rozjelo a nasbíral jsem čísla i zkušenosti .. ne, že by to bylo důležité).

Vztah rozhodně není jednoduchý, ale vyvíjíme se a rosteme a je to docela krásný. Je důvod věřit, že máme každý ten svůj čas a nějak to pude. Tak hlavu vzhůru.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 8. 2019 14:18

Vypadá moc pěkně. Pokud je dobrá osoba jako na pohled hezká holka - gratulace :tleskani
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků