Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 19. 10. 2013 23:14

Hele, jestli se ti při těchhle činnostech podaří sbalit holku na déle než 'rychlovka', tak to sem pak napiš. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 10. 2013 08:29

tdjohn:Jestli nevíš, co s penězi, já se hlásím dobrovolně, pomohu Ti je utratit :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2013 12:44

tdjohn píše:Když to napíšeš takhle, tak tam není žádný problém. Problém je v tom, že to píšeš jako z pohádek. Dobrý vztah je něco jako výhra v loterii. Neznám ani nikoho, kdo by něco takového měl.
Neexistuje dobrý a špatný vztah... Špatný vztah vůbec není vztah, je to jen soužití dvou lidí, které nadále funguje jen jednostranně nebo z nějakého praktického nebo sentimentálního důvodu (rozvod je komplikovaný, kvůli sexu, "je to sice hajzl, ale bojím se, že když se s ním rozejdu, zůstanu sama", "ale však když nechlastá, je to hrozně hodnej člověk", "podvedl mě jen 3x a slíbil, že to už nikdy neudělá", "ještě jsme se nikdy neviděli, ale hrozně mně miluje" apod.).

Už jsem tu psal několikrát, že "neznám nikoho, kdo by dokázal to a to" vůbec neznamená, že to není možné dokázat. Neznáš žádný zajímavý statistický vzorek lidí... A v zásadě nejde o nic negativního - když se ti to povede, budeš první, když nepovede, nebudeš za debila :D Blbý je, že se budeš muset učit z vlastních chyb, což je zdaleka ten nejblbější způsob učení se. A nebo si najdi někoho, komu se to povedlo a zeptej se, jak to udělal :)

Dokud nic nezměníš, nic se nezmění... Čím víc o tom budeš přemýšlet, tím víc najdeš důvodů, proč se na to vykašlat :) Pamatuj, že 90 % problémů, které řešíme, nikdy nenastane.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 10. 2013 14:00

Ale já měním pořád. Jen to nijak nesouvisí s holkama nebo kamarády. Souhlasím s tím, že mít super vztah nebo kamarády je fajn, ale samo o sobě to není žádný velký cíl. Pokud nejsi moc náročný nebo máš štěstí, tak prostě dobrou holku najdeš, stejně tak kamarády. Tak nějak bez práce. Mě jen překvapuje, že po škole už to není tak jednoduché najít a zajímalo mě, jak se to dnes vlastně dělá.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2013 14:20

Pokud myslíš, že jít a říct někomu "Ahoj" a dát se s ním do řeči, je bez práce, pak je to bez práce. V tom případě ale nechápu, proč to tady takhle řešíš, když "bez práce" ti nevadí :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 10. 2013 14:24

Já myslím, že najít OPRAVDOVÉHO přítele je dostatečně velký "cíl". Já si myslím, že jsem ho ještě stále nenašel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 10. 2013 14:27

V tom případě máš rád cíle, které nemůžeš ovlivnit. To je jako vydělávat tím, že vsázíš Sportku. Je to možnost, dá i docela práci, ale zase tak moc ve svých rukou to nemáš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 10. 2013 14:50

To jo, neboť do dané osoby nevidíš, ale můžeš si vybírat, pokud narazíš na ty správné osoby. :D

Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2013 14:57

Ale tenhle cíl můžeš ovlivnit :) Statisticky není možné, abys na opravdového přítele/přítelkyni nikdy nenarazil (já jich pár mám). To znamená, že stačí hledat. A jestli začneš nebo nezačneš hledat je čistě na tobě ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 10. 2013 15:02

Když ale budu něco dělat, tak spíše potkám lidi, kteří mi jsou bližší. Když dnes půjdu do hospody s kamarády, tak tam většinou potkám jen podobné lemply. Jen jak říkám, zatím to moc nefunguje :))
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2013 15:05

Ano, takhle to funguje :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 10. 2013 20:30

tdjohn píše:mít super vztah nebo kamarády je fajn, ale samo o sobě to není žádný velký cíl.
Obrázek
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 10. 2013 20:48

Plně souhlasím se Sasakrem a zároveň začínám chápat, proč máš takové názory jaké máš. Tenhle přístup k životu je objektivně divný. Mít perfektní vztah a pár opravdu dobrých přátel jsou ty nejvyšší cíle ze všech. Od toho jsou lidi sociální stvoření, ne asociální. Samozřejmě, pokud to cítíš takto, tak ti mohla příroda do vínku dát určitou míru asociality, ale i to se dá překonat, pokud ovšem sám chceš.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 10. 2013 20:54

Hele důvod je prostý, tdjohn prostě kámoše nemá a neměl a podobně to bude s babou, takže ho celkem chápu. Nebyl jsem jiný.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod BreC 22. 10. 2013 18:34

Já ho teda vůbec nechápu. Pořád píše něco o cílech a různých kravinách. Kdyby opravdu chtěl nějaké kamarády nebo partnerku hledat, tak píše jinak. Takto to vypada, že nechce a jen plácá.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka