Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2013 21:06

Sasakr: Každý má nějaké mezery, se kterými nic nedělá :)

PC: Ale on potřebuje změnu, takže ji musí udělat on :) On se musí rozhodnout, že takhle to nechce, on se musí rozhodnout, že chce změnu.
Já vím, že to tak lidi dělaj - vymyslej nějakou změnu a pak na někoho ukážou, že ji má realizovat. Ale tak to funguje akorát ve vztahu nadřízený - podřízený (a ani tam kolikrát ne). Pokud chceš změnu, musíš jí realizovat sám. Je to tvoje změna, tvoje zodpovědnost. Jakmile zodpovědnost deleguješ, není to tvoje změna a neposune tě tam, kam by měla.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 8. 2013 21:13

PoliceCollector píše:To s tím nemá co dělat, hlavně když to funguje.

Podle mne to s tim ma co delat docela dost. Asi jako kdyby sis kupoval auto u nekoho kdo nema ridicak. Teorii muzes znat z romantickych filmu, ale praxe je totalne jinde.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2013 21:37

Asi půjdu dělat poradce pro jadernou bezpečnost :D Taky by to mohlo fungovat... Aspoň chvíli :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 8. 2013 06:13

Vydrž, vemu hypotéku na kryt. :D
PC, neřeš to. SCobra ma pravdu, já musím něco udělat. Proto prostě nasetřím peníze a pa pa. :-) A opakuju, že lze bydlet s ex přítelkyní, jen to není pro každého a ze začátku to nebyla žádná procházka růžovým sadem, alespoň po ppsychické stránce.
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 8. 2013 11:37

PoliceCollector píše:Kamarády zůstat mohou
Nevím no, i když se rozejdete v dobrým, tak ta ženská je už pak prostě odtažitá a žádnej velkej freundschaft z toho už nikdy nebude.

A hádejte co, dneska půjdu s fotbalistkou na koncert 8-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 8. 2013 12:56

Asi bys měl nejdřív poznat Sasakr. :-) Věř, že není odtažitá. :-))
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2013 13:41

Tím hůř :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 8. 2013 14:21

Mrak píše:Asi bys měl nejdřív poznat Sasakr.
Ok, až pojedu do Plzně, domluvíme se :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 30. 8. 2013 15:52

A já seděl s Můzou u Vltavy...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 8. 2013 10:25

Sasakr píše:A hádejte co, dneska půjdu s fotbalistkou na koncert 8-D

Výsledek? 8-D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 8. 2013 11:17

Moc příjemný večer. I když předem avizovala, že odejde dřív (koncert měl mít 4 hodiny), tak jsme tam nakonec byli do konce. A loučení bylo... zvláštní. K mému překvapení mě objala a v tom objetí bychom snad vydrželi do rána, kdyby telefonem neprudil kámoš, u kterýho jsem měl přespat, kde že to vězím. Akorát si říkám, jestli to z její strany nebylo spíš objetí ze soucitu, protože ona ví, jak moc bych ji chtěl. Hladil jsem jí vlásky, cítil její vůni, dal jí pusinku na čelo a na nosík a připadal jsem si jak Tonda z Horní dolní, co v showroomu slintá na Porsche, který ví, že nikdy nebude mít. Možná i políbit by se nechala, ale já nechtěl. Věděl jsem, že by si to vyčítala a trápilo by jí to, já bych byl taky v *****, protože by na mě zase dolehlo to, že to, po čem tak toužím, nemám. Věřím, že je se mnou moc ráda, ale jsem prostě až ten druhej :-(

-- 31. 8. 2013 12:18 --

Abyste rozuměli, cílem toho setkání nemělo bejt něco změnit. Říkal jsem kde komu, ale holt příznivců tvrdý hudby mezi známými moc nemám, a tak nakonec šla jen ona.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Drejkaa 31. 8. 2013 11:20

A kdybys byl první, líbilo by se Ti, kdyby ona chodila takhle s nějakým druhým? Ta holka nebude mít v hlavě všechno v pořádku, nebo ji to je jedno a ještě sama neví co chce.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 31. 8. 2013 15:52

Jo, je to ten stejnej případ citového masochismu jako u Mraka :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 8. 2013 16:54

I know, right? ^^ :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 31. 8. 2013 22:00

Nevím, jaký smysl to bude dávat, ale povím to tu.

Byl jsem týden v Madridu, na projektě od EU, s dalšími třiceti lidmi z asi 5 států. Hodně pěkných holek, s některými očividné oboustranné sympatie, akorát jsem měl furt co dělat, pořád jsme chlastali a prostě bylo všeho dost, a nebylo moc času něco "rozvíjet". Kromě tohohle případu minimálně ale vím o jedné pěkné Turkyni, která na mě pořád dělala očka a i teď si píšeme a tak.
Můj případ je ale děvče z Litvy, ruský původ, takže jsme měli hned od začátku tu ruštinu společnou (pocházím z Kyjeva), a mohli jsme pokecat i soukromě. Nebylo toho ale moc, protože, jak jsem několikrát napsal, furt se něco dělo.
Předposlední 2 dny jsme ale spolu seděli u obědů a pochopil jsem, že je výjimečná. Sdíleli jsme smysl pro absurdní humor, popichovali se a doháněli diskuze do nesmyslnosti. Prostě to s ní mělo hroznej říz, jiskru, spolčnou řeč a tak. Aktuálně znám minimum lidí tady z čech, o kterých bych to mohl říct, a to jsou vlastně asi všechno kluci :D
Většinu času jsme se ale věnovali pracem na projektu a ona byla většinou se svou Litevskou skupinou, zatímco já se sice snažil pendlovat všude, ale s čechama jsem byl nejvíc. A asi ani jeden z nás to nechtěl moc vyhnat z té zóny pohodlí, protože prostě. Asi jsme másla, nebo jsme se báli negativních důsledků..
Poslední noc před odjezdem jsme šli pít do města a tak, měli jsme tak 2-3hoďky luxusní pokec, kde jsem asi v půlce naznačil, že se mi hrozně líbí její "Styl existence" nebo něco takového jsem plácal. Prostě jsem chtěl říct, že i přesto, že mě samozřejmě přitahovala fyzicky, tak jsem byl paf prostě "z ní". Jinak než klasicky, když očumuju nějakou kočku.
Nějak jsem to ale celý nedořekl, tak to ze mě furt páčila, jak to myslím a tak. Když bylo dost vypito, tak jsme se vraceli do hotelu, cestou si myslím, že jsem ji držel kolem ramen a pořád jsme jakože řešili, že jsem jí chtěl něco říct, ale neměl jsem na to koule. Před jejím pokojem pak jsme asi 10 minut stáli, to už jsem jí řekl, že se mi prostě líbí. Měl jsem dost napito, tak už to bylo asi dost "jetý". Ale poté jsme stáli a koukali na sebe a ona zjevně na něco čekala. Myslím, že mě vybízela, ať buď něco dodám, nebo pokračuju, nebo co. Nejsem si jistej, jak mi odpověděla na to, ale po chvíli "nevědění co dál" řekla něco jakože si myslí, že jsem taky fajn nebo tak, moc si to nepamatuju. Stáli jsme ale, a po pár minutách mi řekla, ať jdu spát, že jsem opilej.

Nejedná se mi o to, že jsem to celkově pohřbil a ani si v Madridu nesexnul, na rozdíl od některých. Možná mě ani tak nesere, tahle konkrétní dívčina, i když se přiznám, že mi ji všechno připomíná a furt jí mám plnou hlavu. Tamhle ji vidím v barvě džín, tamhle styl vlasů zezadu apod.
Z čeho mám ale téměř depku je to, že člověk potká jednou úžasnou slečnu, se kterou si fakt myslím, že bychom byli perfektně kompatibilní a ták, ale že osud to dělá tak, že večer před odjezdem si vyjasní nějaké určité sympatie, a pak ji do konce života neuvidí. Ještě jednou podotýkám, že v čechách co spíš potkávám holky, tak jsou bohužel takové ty "studené čumáky, leklé ryby" i když jsou to občas fakt krásné kousky a naprosto zbytečně.
Nevím kámové. Možná jsem se zamiloval do takové fantazie, idey, že zrovna tahle by byla ta moje, i když jsem ji pořádně ani neměl šanci poznat.
Ale i to je hrozně špatně, furt bych byl radši, kdybych ji poznal a zjistil třeba, že se dohromady nehodíme, než takové letmé ochutnání a pak jako když děcku seberete lízátko.
Další průser je, že dokud si ji nevymažu z paměti, tak holka, kterou tady potkám, prostě nebude sahat do její "zábavointelektuálněempatické roviny" a každá taková se mi bude zdát prostě nudná. A mně nestačí kozičky a *****, já opravdu chci, aby mě bavila, naplňovala, překvapila, rozesmála ... než mít takovou, tak si radši vystačím sám, protože jsem vlastně frajer.

A co teď s tím.
Na jednu stranu se ve mě pere takový to, že bych měl oslovit co nejvíc děvčat, být free a navazovat kontakty i jen tak v MHD, ve fastfoodech, při jakékoli příležitosti, na čemž vlastně pracuju a občas je z toho třeba i rande. Což je fajn.
Ty rande ale jsou povětšinou nic moc. Nic, co by mě chytlo a dostalo. A čím víc jich absolvuji, tím víc, se mi zdá, že "kde nic není, ani smrt nebere". Takže na druhou stranu si říkám, ***** se na to, až se objeví, tak ji poznám. Ale nikdo neví. Je to na ***** stav. Je možné, že až mě přebolí tahle konkrétní slečna, tak se zase někde zakoukám a uvidím to růžovějc. Zdá se mi ale, že se pomalu probouzím z Matrixu do reality, která je fujtajbl.

Díky za pozornost
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka