Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 8. 2013 21:18

Ty to musíš vědět :-D

tdjohn: Kdysi dávno od kámoše za 4 kilča. A stejně jsem se s ním vyřádil dosyta.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 8. 2013 21:36

SCobra píše:Sasakr: Jde to pořád stejně ;-)

Pořád vůbec? :D

Sasakr píše:tdjohn: Kdysi dávno od kámoše za 4 kilča. A stejně jsem se s ním vyřádil dosyta.

Měl jsem právě červený také dosyta. Hlavně Rally 2000 a RBR!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2013 22:22

Pořád stejně blbě jsem chtěl napsat :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 8. 2013 11:50

No ja vcera v baru potkal takovou hezkou mladou Nemku. Asi 2 hodiny jsme se spolu bavili, pak jsme sli na plaz, romantika jako svine a nakonec z ni vylezlo ze ma pritele.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2013 15:33

To jsou ty bary...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 8. 2013 08:09

Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 8. 2013 09:23

Jsem včera taky poznal jednu super holku :) Ale ta naštěstí o příteli mluvila docela normálně :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 8. 2013 00:30

Sasakr píše:Je to zkrátka zlatíčko, to se jí musí nechat. A je do mě blázen, a já netuším proč.
Ááááá.... *****. :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2013 06:20

Co? :D To už tě nechala?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Drejkaa 17. 8. 2013 09:33

To nebyl ani sex, ne?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 8. 2013 09:57

mtmccox2: To je má oblíbená :nenapadne :D Těch galerií a videí, co má.. :D A je jí 22 o.O
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 8. 2013 10:27

Chceme vejblitek 8-D
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 8. 2013 08:12

Menší výblitek.
Snad se mi to podaří udržet nějak srozumitelné, nemám zrovna cit pro slohy. :D

Takže, co víme, nebo alespoň já si myslím, že jsem o tom kdysi psal. Měl jsem přítelkyni, byli jsme spolu čtyři a půl roku. Bohužel to v daném období, co jsme se rozešli, neklapalo, tak začala pátrat holka jinde a já osobně se nedivím. Spíš mi naštvalo to, že mi to neřekla a já to musel zjistit sám, že se snaží "ulovit" někoho jiného.. Ale odpuštěno. Asi půl roku jsem se snažil nás dát dohromady (jednou jsme se spolu i vyspali, nezávisle) a když to konečně vypadalo, že by možná.. Tak přišla její zasraná kamarádka (se kterou se ve výsledku skoro nebaví, protože taky zjistila, že to je ****) a dohodila jí bratra svého přítele. Takže nazdar bazar, Mrak forever alone.

Momentálně je situace taková: Bydlíme spolu. Už rok a půl, co jsme se rozešli. Ač je to nepochopitelné, není to nic těžkého, dá-li se to tak říct. :D Já jen, že kdokoliv o tom ví, je v údivu, ale je to asi dané tím, že nejsou ve stejné situaci a nezažili to. Já jsem poměrně praktický člověk, proto vysvětlím. Na bydlení spolu jsme se domluvili, protože ona studuje, tudíž by se jí moc nevyplatilo odstěhovat se domů a dojíždět každej den 60km do školy a já tu makám (Plzeň). Nemluvě o tom, že jsme dobře pochodili, platíme 6k nájem i s energiemi, to je v dnešní době nádhera. A to je důvod, proč jsme se tak domluvili, kvůli logickým úsporám. Já ušetřím z platu tak 6-8 tisíc na horší časy a ona nemusí dojíždět a platit to samé MHD.

Další domluva byla následující: Já meju nádobí, vynáším koš, tříděný odpad, vysávám, občas zametu, vytřu, podle situace, umeju koupelnu, sem tam něco zařídím, poradím apod. Já jí dávám měsíčně na jídlo, nakupuje, vaří, uklízí, občas zamete, vytře, vyžehlí, vypere. Prostě se v tom střídáme. Pohoda, veget.

Co se komunikace týče.. Myslím, že v tom jsme ti jedni z mála, co po rozchodu opravdu komunikují, povídají si, pomáhají si, drží se navzájem v blbých časech. Povídáme si denně, pomáhám jí třeba vařit, uklízet, pomáhám jí při učení, když potřebuje. Zařídím pro ní něco, když potřebuje. Sem tam jdeme spolu nakoupit apod. Občas i namasíruju, neboť, jak řekla, přítele to "moc nebaví" a bolí ho pak ruce.. (WTF)

Co se fungování domácnosti týče.. Funguje, dalo by se říci, že dokonale. Průser je, že i když spolu nejsme, občas se zdá, že ano. Sice nejsou žádné intimní záležitosti (k tomu bych neklesl, takovej hajzl vůči jejímu příteli snad nejsem a pokud ano, tak by to ze mě udělala, musela by mi svést. To by ale asi nebylo moc těžké, viz dál. :D ), žádné doteky, krom té masáže a sem tam pohlazení na uklidnění.. Tak se dokážeme pohádat, jako bychom spolu byli. A to se moc nehádám, já jsem ten přikyvující flegmatický typ, co se nehádá kvůli prkotinám.

Co se jejího přítele týče: Čistě můj osobní názor.. Je to fajn kluk, je hodnej. Průser je, že se příliš věnuje rodičům. Oni písknou, on skočí. A když se zrovna s ex nějak nepohodnou, ex je naštvaná a on není u nás, spousty se toho dozvím. Pak si jen v duchu říkám: "WTF?! Vždyť jsem tohle přece nikdy nedělal, snažil jsem se Ti věnovat, copak to nevidíš, že se k Tobě pořád hodím?" Ale což.. Třeba se to zlepší, až budou bydlet spolu pořád a ne jen 3x v týdnu. Třeba taky ne >D

A teď ten pořádnej výblitek.. Nejsem pěknej, vím to, nesere mi to, prd s tím udělám. Tlustej nejsem, mám (čerstvě vážen) 78 kg při 178 cm, fajn, vypracovat bych se mohl, kdybych chtěl a nesral na to. Ale to je můj problém a je mi to šumák, dokud nejsem sud. Špatný vzhled se snažím kompenzovat dobrým chováním, jak k opačnému pohlaví, tak ke všem lidem okolo a nejen lidem, ale i přírodě, zda se to tak dá říct. Nezabiju ani otravnou mouchu, to asi mluví za vše. Na svět koukám v pozitivním světle, zbytečně se nerozčiluju a ke všem se snažím přistupovat stejně. Průser je, že jsem stydlivej, jako svině a oslovit nějakou slečnu/paní na ulici, se kterou po sobě házíte pohledem, je prostě peklo. Nebudu lhát, když řeknu, že bych si dokázal představit, že jsme s ex zas spolu. Ale nebylo by to ideální, vím to, jen srdci neporučím.

Jsem typ, který se spokojí s málem a když něco chce, našetří si. Flegmouš, který žije z hodiny na hodinu. Moc neplánuje a když, tak většinou něco důležitějšího. Funguju sice poměrně volně, ale i tak mám v životě nějaký nepsaný řád, který mi vyhovuje. Nevím, kam chodit, protože sám nikam nechci, někteří kamarádi chodí na diskotéky, které já nesnáším, samej "ožrala". Skoro nepiju, nekouřím, radši si jen sednu jednou za čas v nějaké klidné restauraci, dám si jedno, poklábosím a jde se dál. Nemusím bejt každej tejden v lihu a s prázdnou peněženkou. Kde mám potkat typ holek, co si přeji? Ty hodné, rozumné, které ví, co chtějí, nekouří, taky nepijou, maj rády seriály a filmy. Ač jsem si myslel, že je jednoduché na ně narazit, není tomu tak. :( Buď sedí doma a nebo jsou zadané a ty mezi já nepotkám, protože mi nenapadá, kde. U vody? Blbé počasí. V parcích? Malá šance a s ohledem na stydlivost.. Někde jinde? Online chat apod. to už taky nemusím, většinou přetvářky, osobní setkání bylo pak zklamáním. Knihovny třeba? Skoro nečtu, lze to změnit, četba mi nevadí, ale.. Další místa mi teď momentálně nenapadaj.

Snažím se proto třeba chodit ven s kámošema, co nechoděj na diskotéky, ač jich je minimum (v Plzni jsem čtyři a půl roku, tři různá zaměstnání, většinou postarší kolegové, na prd), seznámit se s jejich kámoškama apod.. Ale nic prostě. Ani ty holky, co znám, mi žádná nepřitahuje, neoslovily mne tak, abych k nim mohl cítit něco víc, než kamarádství. A ty holky z "ulice".. To je kapitola sama o sobě. Já osel, idiot, vůl.. Prostě pokukujeme po sobě s nějakou poměrně přitažlivou osobou opačného pohlaví, jedeme na stejné místo, dejme tomu na autobusové nádraží. A myslíte si, že jdu a nabídnu se: "Ahoj, nechceš pomoci s tou taškou? Vypadá to, že to máš těžké. A kam vůbec razíš?" Nebo cokoliv podobného, prostě začít konverzaci. No samozřejmě, že ne. A není to poprvé, co jsem takhle zahodil šance.. Ta dívka, se kterou jsem jeden čas jezdil po práci, tu jsem taky nestihl oslovit.. Jsem si to naplánoval na určitý týden. Přišel mistr, řekl, že budu mít jinou směnu, než jsem plánoval a vše bylo v háji. Já totiž pak skončil a odešel na OSSZ, od té doby jsem jí neviděl. Nejdebilnější na celé věci je, že když se mám s někým seznámit jako kámoš, žádný problém. Pokud ale alespoň malilinko třeba i jen z mé strany přeskočí jiskřička, je to v háji. :D

A holky, co znám.. Když se k vám holka chová tak debilně, jako jedna "kamarádka".. Říct Vám, abyste jezdili častěji, že zajdete na kávu, že se na ní nikdy nepřijdu podívat apod. i přesto, že jsem za ní jezdil a chodil často a ona za mnou ani jednou. Koupit jí k narozeninám belgické pralinky za 400 Kč (to třeba vem čert, ale já jako holka bych jasně pochopil, že dotyčný chce být dobrý kamarád). A pak se sama čtyři měsíce neozvat. WTF?!?! Měl jsem čas přemýšlet a k tomu mi neměla dát prostor. Kašlu na ní, pokud se ozve, budiž, ale já se vnucovat nebudu, takovej nejsem. Já svá slova se snažím dodržet a nejvíc, když mi na druhém člověku záleží.

Takže po takovém chování se Vám zkazí pohled na všechny osoby opačného pohlaví, neboť jediné opačné pohlaví, co se ke mně chová hezky, je ex. Ta totiž mi dala prostor ukázat, jaký jsem, neodvrhla mi hned kvůli tomu, jak vypadám. S tím jsem se setkával pořád a asi setkávat ještě budu a pak, že na vzhledu nezáleží. Jo vlastně, abych nekřivdil, Mamina se ségrou se ke mně taky chovaj pěkně. :D

Shrnutí: Hrozně moc chci mít někoho alespoň trochu vzdáleně podobného mé ex, neboť to byla/je rozumná holka, ví, co chce, nesoudí podle vzhledu. A dokud takovou osobu nepotkám, tak si asi pořád v hloubi duše budu přát ex. Proto se potřebuji zaměřit na někoho jiného, u koho přeskočí jiskra, to by mi pomohlo. Problém je, že budoucí přítelkyně musí akceptovat ex, protože s ní udržuju kontakt a udržovat budu a není tajemstvím, že na ex-přítelkyně se oprávněně žárlí. Kdyžtak se ptejte, já určitě spoustu věcí nepopsal. Tak Vám to rád zodpovím, ale berte to s rezervou a zkuste se vžít do mé situace, je to důležité. Protože říkat rady a pak se divit, že dotyčný "nemůže", je špatné, chce se to vžít do dané situace. Děkuji za pozornost, podpisy až na letišti.
Btw, dvě stránky ve Wordu. :D Jsem to psal asi hodinu na pc.. O.o

Edit// Dodám, že od rozchodu jsem s nikým nechodil a ani nespal. Momentálně jsem v situaci, kdy bez vztahu se s holkou nedokážu vyspat. I když chci, nejde to, abych sbalil nějakou na jednu noc.. :-/ Potřebuji vztah. Jednorázovky mi odrazují už jen proto, že teoreticky budu mít strach, co by mohla dělat budoucí přítelkyně. U dnešních lidí není problém mít přítele a chrápat s kde kým.
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2013 09:32

Tý vole to je story :-D Pozoruhodné soužití, nicméně co mě praštilo do očí:
Mrak píše:Sice nejsou žádné intimní záležitosti (k tomu bych neklesl, takovej hajzl vůči jejímu příteli snad nejsem
Ty vole co je ti po něm? Pokud by ona chtěla, tak přeci není nad čím váhat, je to její rozhodnutí.
Mrak píše:Nejsem pěknej, vím to, nesere mi to, prd s tím udělám. Tlustej nejsem, mám (čerstvě vážen) 78 kg při 178 cm, fajn, vypracovat bych se mohl, kdybych chtěl a nesral na to. Ale to je můj problém a je mi to šumák, dokud nejsem sud.
To je sice hezký, že nejsi sud, ale když sám víš, že nejsi fešák, tak proč se nesnažit alespoň tu část vzhledu, kterou změnit můžeš? Pěkná postava může být v závislosti na holce větší či menší výhodou, ale rozhodně ne nevýhodou. Takže už jen proto to stojí za to. 5 kilo dolů a cvičit.
Mrak píše:Nevím, kam chodit, protože sám nikam nechci, někteří kamarádi chodí na diskotéky, které já nesnáším, samej "ožrala".
Diskotéky a vůbec všechny ty způsoby náhodného setkávání jsou dost nespolehlivé. Hlavně proto, že na diskotéce máš kdekoho a povětšinou právě ty typy, o který nestojíš. Spíš se dostaň do nových kolektivů dle zájmů, kde je vysoká šance, že nějaká bude. Viz můj fotbal a moje plavání. Sice z toho nic nebylo, ale aspoň ta dvě zajiskření.

Za další, a to se asi nebude líbit Scobrovi :-D... ty víš, jakej máš problém, tedy tu stydlivost, ale nějak se evidentně s tím nesnažíš bojovat. Trochu se zamysli a dojde ti, že je to blbost.

Jinak nevím, přijde mi, že to soužití s ex tě stahuje dolů. Dokud na tebe bude furt působit, neoprostíš se od ní. A bude ti to dělat hokej v dalším seznamování.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mtmccox2 29. 8. 2013 09:42

Sasakr: Souhlas s posledním odstavcem, taky mi to tak přijde.
A s předposledním vlastně taky.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka