Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 6. 2013 23:21

Jestli to mas tak hezky rozehrany, tak bych do toho sel. Jeste chvili ji otrkavej pak ji vytahni do hospody a po par pivech to na ni vybal. Bud se nasere, nebo dostanes prednost pred partnerem, anebo je to devka takze ti da taky. :D

2:1, jednoducha matika
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 6. 2013 00:52

Jak říká Lo!Zza, za mě: GO ON! Cápek ti dle tvého popisu stejně nedá do držky, takže je to win-win situace.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 6. 2013 07:02

Já chci taky :-( Nebo spíš přeji taky :-( :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 6. 2013 08:24

Díky pánové.

Darwel: Právěže cápek dle fotky vypadá 2x větší než já, takže kdyby fakt chtěl, tak můžu zkusit utíkat :D
Ale tady jsem v právu, protože "nic nevím". Večer je moudřejší rána.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2013 09:33

Kazde rano si beru do prace bus, vlak a metro. Uz par mesicu jsem si vsiml ze obcas vzadu sedi jedna holka, ktera vystupuje na nadrazi a jde na vlak. Tam jsem ji pokazde ztratil, bo jsem se o ni nijak zvlast nezajimal. Vcera si takhle jedu normalne do prace, vystoupim z vlaku, jdu na svoji linku na metro a koukam, na peronu stoji ona. Jedu metrem, vystoupim na svy stanici a ona je zase prede mnou. Nastesti se pak odpojila a prestoupila na jinou linku. Myslel jsem ze to bude nejaka nahoda a dneska jsem ji schvalne pozoroval trochu vic a mela stejnou trasu, takze takhle asi jezdi kazdej den.

Mam dilema jestli ji rict "ahoj, vsiml jsem si ze rano jezdime spolu" nebo ne. Aby na mne nevytahla hned peprak. Precejenom, cizi lidi takhle na ulici normalne neoslovuju.
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 6. 2013 09:50

Nikdo normální na tebe pepřák nevytáhne ;-) Takže určitě jo.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 6. 2013 10:06

Klidně se ji zeptej, kolik je hodin, nebo jestli ma mandarinky raději než pomeranče. Usmívej se, buď sebevědomý a uvidíš reakci, jestli jí budeš příjemný a jestli něco zajiskří
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 6. 2013 10:25

Pravda, ono konstatování: "Ahoj, všiml jsem si, že ráno jezdíme spolu..." je tak akorát na "No." nebo "Ani jsem si nevšimla." Rozhodně začít otázkou :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 6. 2013 12:02

"Ahoj. Máš oči jako kůň." To zabere. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 6. 2013 12:43

"Ay gurl, are you from Google?"
"Why?"
"Cos, you've got everything I'm looking for."

Aaaaawwwwwww yeeeeeaaaahhhh

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 6. 2013 16:05

Lo!Zza píše:"Cos, you've got everything I'm looking for."

Don't you mean boobs?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 6. 2013 21:35

introduction:
mtmccox2 píše:No, tak se podělím já.

Seznámil jsem se s moc krásnou a milou slečnou, výměna facebooků, nato telefonů, bylo to minulou neděli. Večer jsem si ji přidával do přátel, byla nezadaná, následně ještě později večer si tam přidala, že je ve vztahu s nějakým paznehtem, už od pohledu takový ten jednodušší typ, a "jméno" na fb taky prostě jedna radost.
Nenechal jsem se však odradit, psali jsme si, v úterý jsem ji "surprise" navštívil v její práci na druhém konci Prahy, jeli jsme kus společné cesty domů. Fajn pokecy, docela dobře reagovala, atd. Následně ve čtvrtek jsem jí nabídl, že jí uvařím kafe na našem super espressu v kanclu, kde mívám občas noční služby - přijela kolem 10h, vyšňořená jako čičinta, minisukně, náušničky, všecko. I popili jsme kávu, potom vínko, co bylo v ledničce, jela domů posledním metrem.
Potom jsem ji navštívil ještě jednou před svou prací jinde, a včera ona byla zase u mě v kanclu, potřebovala něco vytisknout a neměla tiskárnu. Poté opět kafe, zevl v kanceláři, doprovod na metro atd.
Zítra jdeme spolu večer na barokní koncert, jakože už rande, jenom my dva.

V podstatě dávám maximálně najevo, že prostě o ni mám zájem jako o děvče, flirty, komplimenty, dotěrný otázky a tak. Musí jí to být naprosto jasný. Nicméně se ani jednou nezmínila, že má tedy toho borce, ale zároveň mě nenechala moc to přenést do fyzické roviny, max pusa na tvář a objetí při loučení, nic víc.

Pár dní mě to sralo, ale pak jsem si to v hlavě srovnal tak, že to stejně beru jenom jako tréning, a fakt mě zajímá, kam to ona nechá zajít, play the game, a jestli teda nastane hranice, kdy mě bude muset nějak odmítnout, nebo čeká, že mě to přestane bavit. Nebo jenom neví, pro co se rozhodnout. Nebo je prostě taková, že to táhne na všechny strany. Schválně jsem se ještě neptal narovinu, protože si furt říkám "teď už to teda musí nějak rozseknout".

Ale fascinuje mě, že reaguje fakt dobře na různé lichotky a tak (osobně, sms, fb, i telefon), ale zároveň se zdá, jakoby se styděla nějak dát větší signál nazpět, no nevím.

Sám se tady snažím mít nad svými feelingy kontrolu tou aritmeticko-logickou jednotkou v hlavě, abych z toho pak zas nebyl moc v *****, a myslím, že se mi to docela daří. Nevím ale moc co dál... pokud to takhle bude pokračovat beze změny, asi nadnesu něco jako: "Hele, teď jsem si něčeho všiml - když jsem si tě přidával do přátel, byla jsi ještě nezadaná, ale co to tu vidím?" a prostě si to nechat nějak vysvětlit, nebo nevysvětlit, v podstatě pak ale budu mít téměř jistotu, že pokud se nechystá poslat do háje jeho, tak já si s s ní můžu udělat pápá. Ledaže by se to degradovalo jenom na sex, ale to stejně myslím, že nebude můj případ, protože jsem moc staromodní a asi bych si jí pak moc nevážil.

Teď babo raď. Uvidím, co zítra, zkusím být trochu fyzicky dotěrnější, než doposud, a uvidím, jak zareaguje. Problém bohužel zůstává, že i když na tom pracuju, tak jsem pořád dost ustrašená slepice, tím spíš, když má dojít na nějakou iniciativu intimnějšího rázu.

Tak jsme byli na koncertě, muzika fajn, Anička už tolik ne.
Furt si drží distanc, když jsem ji při přivítání chtěl políbit, nenechala se. Další průběh celkem standardní, po koncertě jsme jeli spolu k jejímu metru, na konci mě chtěla obejmout, zeptal jsem se, jestli teda jakože polibek nedostanu, prý ne. Tak jsem ji neobjal ;-] a mlčky nastoupil... jestli se mi teda ještě ozve, tak se pokusím zjistit proč a jak, a jestli má cenu se snažit dál, protože to vypadá, že asi ne O:-)

Jakože líbí se mi fakt moc, ale zas být jen ten kluk, co jí tiskne věci do práce, zve na kafe a vodí na koncerty není můj cíl :D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 6. 2013 21:49

Smiř se s tím, taky mám pár takových kamarádů. prostě mi to dělá dobře, i když bude holka o cca deset let mladší než, myslím, že to budeme mít společné. Ale nedělala jsem to když jsem měla přítele. Ona asi ještě nemá zcela jasno, možná to jen natahuje, tak uvidíš.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 6. 2013 23:40

Vole, neměl jsi ji líbat při přivítání, až po koncertě. Každopádně asi jsi udělal dobře. Snažit se jak debil bez odezvy nemá cenu. A dle těch smajlů hádám, že to bereš v poho, tak to je taky fajn.

Tak je čas na moje vejblitky. Jeden je řekněme pozitivní, druhej spíš negativní.

Minulé úterý jsme měli s oborem oslavu státnic. Jedna spolužačka se tam napila (resp. napili se všichni, to ne že ne :-D) a nakonec z ní vypadlo, že jsem se jí vždycky líbil a že jsem jí připadal jiný než ostatní. No, to mě samozřejmě potěšilo, nicméně když se navzdory dalším pivům spolužačka nestávala krásnější, mně bylo jasné, že tohle bude holt jen jedna z těch jednostranných náklonností. Každopádně asi nejsem tak beznadějnej případ. Kdo ví, která spolužačka to ještě dusí v sobě, jen já se to nikdy nedozvím, protože zkrátka není příležitost. Já jen doufám, že jí to nijak moc nermoutí, že z toho nic nebude.

A teď to negativní. Otec mě přesvědčil, že si potřebuju koupit boty (pravda, podrážka vzadu už byla skoro o cenťák nižší, než při koupi), tak jsem vlezl do Decathlonu a nakonec udělal nákup za víc jak 3 litry (botky, kopačky a hrazda). Každopádně to podstatné je, že velmi brzy se nás tam ujala prodavačka, Slovenka, věkem asi jako já. Byla moc milá, věděla hodně o botách :-D a celkem i vypadala k světu. Jenže to celé mi došlo až doma, kdy jsem před spaním neměl poprvé po dlouhé době myšlenky pro tuhle, nýbrž pro Slovenku. Došlo mi, že jsem kardinální kokot, protože co mi bránilo začít s ní vést trochu normálnější konverzaci, trošku zapůsobit a risknout to a třeba si říct o číslo? Nic. Maximálně by řekla: "Ne, jsi špinavý, páchnoucí, ošklivý a nechutný netvor, nechci skončit v hrobu pro oběti moru." Bohužel jsem měl ten den v hlavě dost vymleto, den předtím jsme zapíjeli kámošovi státnice, a tak jsem zkrátka nějaké inteligentnější konverzace nebyl schopen. Vlastně si pamatuji jen dva slovní přemety, a sice když mi vysvětlovala, kterak je u dam důležitý design bot, tak jsem ji ujistil, že já dámám na boty stejně nekoukám, pročež ona na to, že jim jistě koukám výš, což sice může znamenat leccos, ale já ji z toho nevyváděl. A podruhé, když jsem ji vysvětloval, že je mi vážně fuk, jak ty boty budou vypadat, tak ona najednou, jestli mám babu (řekla přítelkyni, ale ten výraz nemám rád). V ten okamžik jsem netušil, proč se ptá, nicméně jí říkám, že nemám. No a ona mi samo sebou hned vysvětlila, že kdybych měl, tak by jí na tom jistě záleželo. Na to já řekl, že pokud by náš vztah záležel na mých botách, asi by nebylo něco v pořádku...
...pak mi to večer vrtalo hlavou a došlo mi, že jsem nejspíš kokot a že jsem něco strašlivě zanedbal... a tak dumám, co za sportovní potřebu ještě potřebuju, a hlavně tam příště jít s hlavou čistou a jasnou... :-D

To je pro dnešek všechno, více výblitků nemám :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 6. 2013 00:10

....a s plnou penezenkou. :))

Coz mi pripomina, ze si musim taky koupit boty a kalhoty. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka