Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 7. 2011 17:58

No to bych musel přestat chodit na trenink :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 7. 2011 18:10

Trochu jsem se v tom pošťoural a trestní odpovědnost byla v roce 2009 šoupnutá z 14 let na 15 - to se samozřejmě týká i sexuálního styku, takže chlapy dobrý, můžeme nahánět lolitky :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 7. 2011 19:38

az vas zaujima, ako je to s trestnou zospovednostou co sa veku tyka, tak u nas (SR) je to 14 rokov, ale mame tu trestny cin sexualneho zneuzivania (skratene sex s mladsou osobou ako 15 rokov), kde je vek pachatela ustanoveny na 15 rokov, co je jedina vynimka z tych 14.... je to tak preto, lebo inak by mohol 14 rokov a 1 den stary chalan "sexualne zneuzit" babu staru 14 rokov a 364 dni, co je celkom nezmysel - z pravneho hladiska :-)) takze za kazdy TC "sa ide sedet" od 14 hore, len za sex s mladsou ako 15 az od 15 :-)) /15 rokov a 1 den stary chalan "zneuzije" 14 rokov a 364 dni staru babu a uz ma problem../
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2011 19:52

No tak zazalovat za zneuziti (nebo znasilneni) te muze i ta patnactka, ne?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 7. 2011 20:02

To jo a u soudu to budeš mít sakra těžké - i kdyby jsi v době spáchání činu byl třeba sto kiláků daleko - dokazování je na tobě. Presumpce neviny hadr. Na tohle se kouká dost nespravedlivě. Na druhou stranu se vyskytují případy notorických násilníků, kterým to prostě celé roky prochází i přes to, že to o nich všichni vědí. Ale to je zase většinou způsobené laxním přístupem policie.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 7. 2011 20:23

Lo!Zza: ano, ale len ked mas 15 a viac (co je, ako som pisal, jedina vynimka, pre ostatne trestne ciny staci vek 14 a viac)

N.Marko: nie tak celkom, v trestnom konani, resp. procese (na rozdiel od civilneho) ma sud a organy cinne v trestnom konani (sud a prokurator, u vas tusim statny zastupca) povinnost vyhladavat a (sud) vykonavat dokazy, ktore potom dalej hodnoti... dokazogvanie je na tebe len do tej miery, do akej si ochotny sam navrhovat dokazy, teda poukazovat na ne (ktore sud moze, ale nemusi vykonat, brat do uvahy..) vina sa musi dokazat, nestaci len obvinenie obete, ze si ju znasilnil, musia ti to aj dokazat... teda nenastane situacia, ked ta niekto obvini zo znasilnenia, resp. sex. zneuzivania a odsudia ta len preto, ze nemozes dokazat opak, tak to nefunguje. ty nemusis dokazovat, ze si nieco neurobil, ale sud/piolicia/poskodeny musi dokazat, ze si nieco urobil (alebo neurobil a urobit mal, ale to je o inom :) ) ... skratene povedane :) ... alebo som nepochopil, ako si to myslel, pretoze prezumpcia neviny funguje :-] ... problem ale je, ked si to neurobil, dokazy nasvedcuju, ze ano a "poskodena/y" tiez tvrdi, ze ano... ale to je tak pri vsetkom... musia byt ale aj ine dokazy, samotne obvinenie poskodeneho nestaci, ak si myslel toto
Naposledy upravil Thowt1 dne 21. 7. 2011 20:25, celkově upraveno 1
Thowt1

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 7. 2011 20:25

Já myslel že to je tak, že pokud jsi starší 18ti let a pícháš 15tku, pícháš nezletilou a nastává problém, tedy alespoň v případě trestního stíhání, tj. třeba toho obvinění ze znásilnění. Pokud je ti 17, jste oba nezletilí, můžou vesele dupat králíci a je to trochu jiné... Ale popravdě nevim, já se v tom nějak nevyznám a hlavně už poslední dobou ani nepoznám, jestli jedu do "mladšího" ročníku nebo lesbičky nebo do normální baby. Měl bych si na to dávat pozor, nějak moc se poslední dobou pletu při výběru samic k oslnění svojí dokonalostí :D Minule jsem se taky "bavil" s pěknou babou a než došlo na Cimrmanův Akt, kamarádka přišla s tím, že jí je 15, takže konec srandy... Fakt by to chtělo nejprve lustrovat a hlavně zapsat do občanek, jestli je daná koc lesba, hetero, anebo jestli je zrzka přírodní nebo ne :D

PS: Vypadala na 20...
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 7. 2011 20:31

Sattero: 18 nie je hranica, trestny je sex s osobou mladsou ako 15 rokov, teda 15 rocna ani 15 rocny nie je problem :D

je ale trestny sex s osobou mladsou ako 18 rokov, ak je ti zverena do starostlivosti, pod tvoj dozor alebo ak je ta osoba na teba odkazana, alebo ak ju nutis k sexu za peniaze... aby sme boli uplni :-)) + je tam este apr perliciek, ale to je uz zlozitejsie a nei moc doelzite :-)
Thowt1

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 7. 2011 20:53

Obrázek
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2011 21:53

Omg Alien to zabil. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 7. 2011 03:20

Thowt1: Však já vím jak by to správně mělo být a jak to stojí v zákonech, ale... no... znáš to, i na soudech jsou jenom lidi a tedy i blbci :)

DOBRÁ baba! :D Přednosti tak akorát jak je mám rád.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 22. 7. 2011 07:52

piercing byt nemusel
Obrázek
Obrázek
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 22. 7. 2011 08:57

Ta ze včerejška je fajnová!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PC 22. 7. 2011 14:55

http://www.novinky.cz/koktejl/239778-sp ... -auta.html

Rusko !!! Blondýnka s lokýnkami je naprosto božská !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod arathas 22. 7. 2011 16:35

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
I pád na hubu je pohyb kupředu.
arathas
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka