Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 6. 2008 17:40

Chemist píše:
Heady569 píše:Obrázek


Celkem *****... 8-P



tj po par pivech by se me taky libila :-*
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 6. 6. 2008 19:24

Tomkalhotka píše:
Darwel píše:Bla bla bla... :mrgreen:

Každopádně dneska jsem potkal něco jako svůj "zlatý grál".
Ta holka nebyla zas až tak pěkná, teda alespoň ne podle dnešních měřítek krásy.

Přírodní bruneta, co jsem stačil vypozorovat. Nenalíčená, možná řasenku. Měla pihy. Vlasy do drdolu, lehké zelené plátěné šaty, patchworkovaná kabelka, k tomu dřevěný (bambusový) náhrdelník a náramek. Na dobarvení efektu měla šněrovací sandále. Ta holka byla naprosto přesný opak veškerých barbín, rádobydrsných punkerek a podobných individuí. A přesto byla naprosto nádherná. Trošku zkormouceně jsem si uvědomil, že podobných holek moc není. A pak jsem si uvědomil, že vážně nemám rád barbíny. :twisted:


skoda ze si zlaty gral nevidel pod kalhotkama treba by se na tebe usmala tropicka dzungle s bohatou vegetaci a prirodnim syrem . . .


tak teď se mi fakt udělalo blbě
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 6. 2008 21:35

Tomkalhotka píše:
Darwel píše:Bla bla bla... :mrgreen:

Každopádně dneska jsem potkal něco jako svůj "zlatý grál".
Ta holka nebyla zas až tak pěkná, teda alespoň ne podle dnešních měřítek krásy.

Přírodní bruneta, co jsem stačil vypozorovat. Nenalíčená, možná řasenku. Měla pihy. Vlasy do drdolu, lehké zelené plátěné šaty, patchworkovaná kabelka, k tomu dřevěný (bambusový) náhrdelník a náramek. Na dobarvení efektu měla šněrovací sandále. Ta holka byla naprosto přesný opak veškerých barbín, rádobydrsných punkerek a podobných individuí. A přesto byla naprosto nádherná. Trošku zkormouceně jsem si uvědomil, že podobných holek moc není. A pak jsem si uvědomil, že vážně nemám rád barbíny. :twisted:


skoda ze si zlaty gral nevidel pod kalhotkama treba by se na tebe usmala tropicka dzungle s bohatou vegetaci a prirodnim syrem . . .
Proč myslíš, že káždá, která není barbie se o sebe ani jinak nestará? ;)

Darwel: Proti rozumnýmu používání kosmetiky vůbec nic nemám a některý ty poloplastový dívčiny se i rád podívám, i když tím to tak skončí, protože obvykle mívaj v hlavě nas*áno... ;)
A typy, jakej popisuješ ty mám taky rád, pokud je fakt hezká, na přírodní krásu nic nemá.

A co se týče hippies / greenpies - tyhle hnutí fakt rád nemám, už proto, že -náctiletá holka o tom zřejmě bude vědět houno a hlásit se k něčemu takovýmu z rádoby drsnosti ;)
A vzhled jaký Darwel popisuje ještě vůbec nemusí znamenat, že se k něčemu takovýmu hlásí ;)
U nás na škole je jedna taková, zásadně nenalíčená, evidetně hippies oblečení (batik, páskový sandále, číny...) a pokud vím, jediný, k čemu se trochu kloní je nějaký směr budhismu. Btw. je o trochu starší - odhaduju tak 18-19
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2008 21:58

hmm měl jsem mít o víkendu randevous ale zatím to vypadá že bude zase rouno...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 6. 2008 21:59

Nejaka nepredvidana udalost?
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2008 22:02

ale - nic zvláštního u mě...neverending story
Naposledy upravil PC dne 6. 6. 2008 22:04, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 6. 2008 22:04

No jak myslis. Treba kdyz prestanes vyvadet, tak to uz vyjde .)
mne se na pristi tejden kupodivu snad i neco rysuje, kupodivu dost jasne, tak uvidime, kazdopadne bude sranda, takovyhle novoty na me .D
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2008 22:07

Minulý týden jsem lovil jednu modrookou blondýnu, trochu jsem ji i helfnul... Nakonec z toho zase nic nebylo... Jako vždycky :D Kdo měl z toho užitek ? Já ne :D Tohle fakt fachá jen v US romantických filmech.
Naposledy upravil PC dne 6. 6. 2008 22:09, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 6. 2008 22:08

taky zalezi jak lov probihal, ze jo .)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2008 22:13

Zjistil jsem s čím potřebuje pomoci a když jsem to udělal tak si vybrala mladší model... Co mám na to říci ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon-s 6. 6. 2008 22:31

že si starej páprda (nic ve zlém)
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 6. 2008 22:47

Njn. devetenáct mi už není. Starej dědek nad hrobem taky nejsem :) pořád ještě je mi dvacet a něco. Jestli je čas mít mladší ženskou tak TEĎ ! Změnil jsem styl oblíkání a hned si připadám mladší asi tak o tři roky.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 7. 6. 2008 02:25

lu.kas píše:
Tomkalhotka píše:
Darwel píše:Bla bla bla... :mrgreen:

Každopádně dneska jsem potkal něco jako svůj "zlatý grál".
Ta holka nebyla zas až tak pěkná, teda alespoň ne podle dnešních měřítek krásy.

Přírodní bruneta, co jsem stačil vypozorovat. Nenalíčená, možná řasenku. Měla pihy. Vlasy do drdolu, lehké zelené plátěné šaty, patchworkovaná kabelka, k tomu dřevěný (bambusový) náhrdelník a náramek. Na dobarvení efektu měla šněrovací sandále. Ta holka byla naprosto přesný opak veškerých barbín, rádobydrsných punkerek a podobných individuí. A přesto byla naprosto nádherná. Trošku zkormouceně jsem si uvědomil, že podobných holek moc není. A pak jsem si uvědomil, že vážně nemám rád barbíny. :twisted:


skoda ze si zlaty gral nevidel pod kalhotkama treba by se na tebe usmala tropicka dzungle s bohatou vegetaci a prirodnim syrem . . .
Proč myslíš, že káždá, která není barbie se o sebe ani jinak nestará? ;)

Darwel: Proti rozumnýmu používání kosmetiky vůbec nic nemám a některý ty poloplastový dívčiny se i rád podívám, i když tím to tak skončí, protože obvykle mívaj v hlavě nas*áno... ;)
A typy, jakej popisuješ ty mám taky rád, pokud je fakt hezká, na přírodní krásu nic nemá.

A co se týče hippies / greenpies - tyhle hnutí fakt rád nemám, už proto, že -náctiletá holka o tom zřejmě bude vědět houno a hlásit se k něčemu takovýmu z rádoby drsnosti ;)
A vzhled jaký Darwel popisuje ještě vůbec nemusí znamenat, že se k něčemu takovýmu hlásí ;)
U nás na škole je jedna taková, zásadně nenalíčená, evidetně hippies oblečení (batik, páskový sandále, číny...) a pokud vím, jediný, k čemu se trochu kloní je nějaký směr budhismu. Btw. je o trochu starší - odhaduju tak 18-19


jestli nechapes srandu tak di studovat politologii nebo podobny hovna jo? :-P

to PC : myslis ze zajdes nekam do klubu potkas holku kouknete na sebe a za hodinu ste v posteli myslis ze se to deje jen holywood filmech? :mrgreen:

neblazni :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 7. 6. 2008 06:52

Já jsem to nikdy nezažil asi proto že jsem v žádném klubu nebyl. Takže nevím třeba se to děje i v reálném životě. Možné je vše.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 7. 6. 2008 09:23

Kazdopadne mi to prijde ponekud zvireci, ale proti gustu.. .)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků