Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 31. 10. 2016 15:05

To asi ne, to zas tvrdit nebudu. Ale míň věřím vztahu, co se pořád dává dohromady a rozchází. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 10. 2016 16:45

Mně to tak neracionální nepřijde. Vždycky jsem byl zastánce toho názoru, že dokud se nepodíváš, co je nabízeno jinde, dostatečně nedoceníš, co máš doma. Proto jsem to nepřeháněl s věrností a pak jsem se vždy vrátil domů ještě zamilovanější a o to víc jsem hýčkal svou ženušku. I ona musela přičuchnout jinde, aby jí došlo, jak úžasnej jsem. Zní to rozumně a logicky, bohužel ani takovej člověk jako já to nedokáže brát úplně sportovně :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 00:42

Sasakr píše:No, půlrok je pryč. A já tu jsem pro rozřešení. Holka byla trpělivá a tak dlouho na mě byla hodná a milá a opečovávala mě, až jsme spolu začali oficiálně chodit a poměrně nedávno jsem ji začal mít rád, fakt rád. Na to, že to pro mě byl zpočátku jen prsatej obal na 3,14ču docela razantní proměna. Vlastně ze mě udělala to, co jsem kdysi bejval, prostě normálního citlivýho chlapa.

A tak to spolu táhneme. Jenže v pátek jsme byli na maturitním plesu mý ségry, pak nás to už nebavilo a šli jsme na diskotéku. A tam jsme mimo jiné potkali jednoho jejího známýho, o kterým jsem věděl, že spolu dřív něco málo měli. Teda nechodili spolu, nespali spolu, ale nějaký to ohmatávání tam bylo. Nu co, bavíme se u stolu a najednou vidím, že jí jdou slzy do očí a pak že musí na vzduch. Venku pak regulérně brečí a já tuším proč. Ten kluk jí přitahuje a jí to štve, protože má ráda mě a chce být se mnou (navíc ho považuje za kreténa). Uklidňuju jí, že je to normální a že mi to nevadí, že se jí líbí i někdo jinej.

Bohužel ono "i" tam přebejvá. Později se dozvídám, že v době mé nepřítomnosti si zase sáhnul a ona se přiznává, že mu nebránila tak, jak mohla. A mně dochází, že je to průser a že jsme se snad ani nikdy neměli dát dohromady. Prostě jí nepřitahuju. Nikdy jsem jí nepřitahoval. Dle jejích slov nemám tu "jiskru" v očích. Když mi to dochází, moje reakce je jasná: "Nechci, abys byla s někým, kdo tě nepřitahuje; abys měla pocit, že ti něco chybí." A že to ukončíme. Jenže holka úplně na prášky, hodinu mi tu brečela a klepala se. Tak jí utěšuju, vysvětluju, že je to mezi námi od základu špatně a že pokud ta jiskra je pro ni tak podstatná, že nechá někoho si šáhnout, tak to nemá smysl dál táhnout. Ona s brekem, že si bude dávat pozor a že bude všechny odpálkovávat. A já na to, že to je přesně blbost, protože pokud je bude odpálkovávat kvůli mě, tak je to špatně. Měla by je odpálkovávat proto, že prostě sama nebude chtít... stejně jako já si teď neumím vůbec představit, že bych měl nějaký tělesnosti s jinou ženskou. Prostě mě to vůbec neláká. Jenže jí ano. Sice jí to sere, ale když to v sobě bude potlačovat, tak si myslím, že to akorát povede k nějaký frustraci.

Později, když už se zklidnila, tak jsem zase bulel já, protože teď, když mě změnila zpátky na citlivku, tak je pro mě tím nejdůležitějším v životě. A představa, že o ni přijdu, mě celkem drtila. Navíc bych přišel o někoho, kdo mě má rád, myslí na mě, ozve se mi, chce být se mnou. Přišel bych o mazlení, hlazení a souložení, A taky bych přišel o hezkou prsatou blondýnu, kterou byla radost vést vedle sebe. Pak při čištění chrupu mi ale došla jedna věc. Pokud mě má ráda a říká, že je se mnou hrozně šťastnám že jsem úžasnej a že nevěří, že někdo jinej může bejt jako já (vlastně řekla, že krom absence jiskry jsem dokonalej) a celý se jí to líbí natolik, že se mnou chce tak moc být, neznamená to náhodou, že to, co jí dávám já, je pro ní cennější, než ta *****á jiskra, kterou je se mnou ochotná oželet? Jo, nejsem pro ní 100 % ideální, ale jsem pro ní dost dobrej na to, aby mě chtěla, a ne málo. Mám neřešit to, že se jí nelíbím? Já nevím, chci od vás rozřešení. Táhnout to dál, jako doteď, dělat si vzájemně radost, spát spolu, nebo to ukončit, protože ona vždycky, když uvidí tamtoho kluka (a možná i jiný), bude mít v sobě pokušení? Zase když se podívám na sebe, tak bude-li u mě nějaká super kočka, tak taky budu v pokušení, ne že ne. Tak si říkám, jestli to není to samý. Ale spíš ne, protože mně se Terezka (její jméno btw) líbí, já jí ne.

A ještě dodatek, kterej asi hraje roli a kterej by vás zajímal. V posteli to celkem klape, navzdory absence jiskry. Mám největší vercajk, co kdy v sobě měla a říká, že je to znát a já to i vidím. Takže co se postele týče, je spokojená. Vzruším jí celkem bez problémů.

A teď prosím rady. Scobra už nechodí, co? Ten byl dycky dobrej :-/

Debil, debil, já jsem takovej debil. Zasraný brečící ženský. Rok a půl jsem to mohl táhnout někde, kde by to mělo smysl a budoucnost. Připadám si zneužitej a hlavně tedy opakuju, že jsem úplnej debil.

Je teda otázka, jestli bych to opravdu táhl někde jinde... ale kdo to ***** teď už nikdo neřekne.

Hoši, zanedlouho je mi 26. Jsem hysterickej, když si myslím, že je největší čas najít si finální babu?
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 00:47

WTF? Nechápu. Ženský jsou absolutně k ničemu, protože akorát zdržují. Je to jako jezdit se zataženou ruční brzdou. A to nemluvím o tom, když přijde rodina. To je rovnou konec všeho.

Dneska můžu všechny poslat do hajzlu a dělat cokoli, co má nějaký smysl. Až ti do toho bude kecat někdo další, kdo bere ohledy jen na sebe, bude to horší.

Takže jakou máš vlastně otázku? Rád poradím ;) :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 00:57

Ty vole, Tdjohne, ale já žiju pro ženský. Pro mě jsou smyslem života.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 01:00

Dyť v pohodě, tak řekni otázku. Já žiju zase pro to, abych byl v něčem dobrý. Rodinu zmáknu kdykoli později, až už bude jasné, že nic lepšího ze mě nebude.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 01:01

Ok, umíš být dobrý v tom dělat ženu šťastnou?
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 01:17

To nevim, musíš k ní přistupovat jako k debilnímu dítěti. Takže asi různé dárečky, pamlsky, občas být autoratitivní a tak :D Jako asi nejlepší v tom nebudu, ale ono dělat šťastné cokoli iracionálního, co se tváří jako člověk, není pro mě lehké.

Asi nebudu tvůj člověk, no! :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 11. 2016 07:02

Sasakr: Mám to chápat tak, že došlo na to, co jsem psal? Že sešívané vztahy stojí za *****? :nenapadne A ty vole.. Jestli řešíš finální babu v 26, co mám pak říkat já.. Když už nějakou mám, tak ale v mileneckém směru, nic, s kým bych mohl ofiko být.. A v mém okolí jsou i o několik let starší, kteří nemaj nikoho. Dokonce i ženské. Je fakt, že se je snažím uklidnit, občas je chytne depka, ale prostě nakonec na chvíli to berou pozitivně, že rozhodně není pozdě.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 08:49

Mně teda přijde, že pozdě je. Kor když vidím, jak se to kolem mě všechno žení.

Nešlo o to, že to bylo sešívané. Šlo o to, že jsem jí jako chlap nepřitahoval, tudíž bylo vlastně fuk, co dělám, stejně by se mnou nezůstala. Jenže to jsem jí měl poslat do ***** už v tom lednu a ne jí dopřávat ten komfort být mojí ženou do teď. Když už někoho mám rád, počítám, že s ním zůstanu. Ona to takhle vůbec nebere.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod mtmccox2 25. 11. 2016 15:07

Buď silný. Vím víceméně kulový sám, ale bude líp. To je snad jediná .. taková .. věta.

Taky je mi 26 a na finální (cokoli) se určitě necítím.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 11. 2016 15:24

Já se na finální necítím a to jsem o pár starší.

Joo, my Ti říkali, že to nemá pravděpodobně smysl. :mrgeen: Proto chtěla toho druhého, asi ju přitahoval víc :mrgreen:
Ona to takhle brala, dokud se něco nezlomilo. Ženské na to takhle koukaj, ale pak se něco zlomí. Zjistí, že jí vlastně nevyhovuješ, že vlastně Tě už nemá ráda, že je kolem nějakej jinej atd. Do té doby ok, pak už ne.

Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 18:48

Nakonec je na tom svete precejenom hezky.

Nektery na muj vkus az moc prifoukly, ale vybral bych si. :D Skoda, ze to neni ocislovany.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 11. 2016 21:18

Mám nutkání vám sem dát tu svoji. Schválně jsem si ji naposledy natočil při pohybu v 60 FPS, abych si to mohl pouštět při 30 :-D
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 21:31

Tak umělý kozy jsou pěkně hnusný. Kdyby to nebylo poznat na první pohled, tak neřeknu, ale takhle je to jen fake do oblečení. Se s ní dáš do řeči jen kvůli kozám a vlastně jde o podvod!
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka