Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 3. 2016 00:31

Sasakr dělá vrchního? Že se nepochlubil :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 3. 2016 00:33

Taky jsem nějak mimo :-O

Co dělám jsem tu snad popisoval, když jsem vysvětloval, že i nízkopříjmové skupiny nemusí podporovat přerozdělování, mají-li své morální zásady.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 23. 3. 2016 12:27

Sasakr píše:Mrak: K tomu, co je a co není morální... podle mě jakékoliv jednání, kterým nikomu neuškodíš, není nemorální. Takže jakékoliv předsvatební čuňačinky s kýmkoliv po vzájemném souhlasu jsou ok. Ano, i tehdy, když to děláš se vdanou ženskou.

...tak si říkám, že nevěra je vlastně nemorální až v ten okamžik, kdy praskne (tedy za předpokladu, že to partnerovi vadí), protože v ten okamžik bude asi smutný - uškodili jsme mu :-(

...ale když to nepraskne 8-D

Pěknej pohled na věc. :D Takže prostě zase vymýšlení si, lhaní apod. je v rámci toho v pořádku? :-) Ono spát s někým za zády někoho je snadné, ale bohužel se na to váže víc věcí. :-( Jako, můj názor na morálku, kterou prostě se někdy někdo rozhodl prosazovat, je negativní. Se mi nelíbí, jak jsem ovlivněn něčím, co někdy někdo rozhodnul. Navíc je to vštěpené v palici, takže ač se člověk snaží, morálním myšlenkám nezabrání.
Ale jako jo, udržovat v tajnosti, užívat si a pohoda. Ale lhát se mi nelíbí. Bych potřeboval být "hajzl", by se mi pak líp žilo :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 3. 2016 12:20

Hláška z filmu Vrchní Prchni.

"No vidíte pane profesore, je mi 40, nic nemám, nic jsem nedosáhl a vypadám.... Velice, zachovale. Ne, vypadám jako vrchní".

Jenže Vrána měl aspoň ty svoje mladý manželky (a tři děti.)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 6. 2016 05:44

Obrázek
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 6. 2016 07:53

To to leto hezky zacina.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2016 08:09

Hmmm, když to tak vidím, tak to bych letos mohl také někoho sbalit :D Seznámil (a byli pak spolu) se tu někdo na ulici? Seznamky jsou pro losery a v práci to nejsou žádné modelky, tak je těžké někoho sehnat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 6. 2016 08:56

Ulice je divná, nějaké akce týkající se společného zájmu jsou dost výhra (festivaly, koncerty, cony, přednášky...)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 1. 6. 2016 09:02

Ta slečna na fotce mi někoho připomíná, asi nějakou ex-spolužacku. Ale nejspíš je to z netu, když je tam ten vodoznak.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 1. 6. 2016 13:14

Před nějakou chvílí se tu nadhodila možnost piva v Praze. Už jsem zase tady, tak kdyby někdo chtěl porozumovat u půllitru něčeho studeného, přidám se.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 6. 2016 13:26

Dobrý výhled....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 1. 6. 2016 14:38

Ale jo, já bych šel, akorát mám čas až v neděli, bo mám v sobotu zkůšenicu.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 6. 2016 18:34

Ertefol píše:Ulice je divná, nějaké akce týkající se společného zájmu jsou dost výhra (festivaly, koncerty, cony, přednášky...)

To je fakt. Teď už najít jen ten zájem :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 10. 2016 22:35

Ok hoši, tak už jsem v klidu. Ještě než jsme se oficiálně rozešli, tak ze všech stran včetně mě byl zájem, abych se s novým, tehdy ještě kamarádem, seznámil. No teď už je to dejme tomu oficiálně následovník a měla ho dnes celý den doma. To jsem věděl, takže po návratu z práce byl ideální čas na nějaké to seznámení. Přišel jsem pravda trochu pozdě a vyřízenej, už na mě čekali.

No... hned od začátku jsem čekal, kdy mi řekne pane nebo tati. Holt jednadvacetiletej truhlík (Terezce je taky 21, mně 25). Hned jsem mu vysvětlil, že má kurevskou kliku, že se objevil v okamžiku, kdy jsem udělal největší chybu ve svým životě a dámu jsem zranil a že ještě před měsícem jsme se milovali a mysleli, že to vydrží navěky. Tak tedy kýval, jako bych byl pan učitel. Už tehdy jsem věděl, že je to nýmand nesahající mi po kotníky (ok, já v jeho letech na tom nebyl o moc líp, ale to je holt smůla, počítá se aktuální stav) a jelikož jsem i věděl, že je bez práce, tak jsem navrhl, že půjdeme do restaurace naproti, páč jsem od oběda nežral a měl hroznej hlad.

V restauraci už to bylo úplně absurdní a klid na mé duši dosáhl maxima. Byl tam jak trubka, na rozdíl ode mě dámu ani jednou nerozesmál, nesundal jí kabát, neposunul židli, když pak platil, nenechal ani korunu dýško (já nechal svých obvyklých 15 % minimálně), pak vyhučel ven, dámu nechal neoblečenou... no tragédie. K tomu placení, schválně jsem dámu uvrtal, aby si dala něco dražšího, pak říkám: "nechci tě urazit, předpokládám, že za dámu teď chceš už platit ty". No co měl dělat, přitom se tam on na nás celou dobu díval a žužlal Birell (tatínek mu půjčil auto). No sranda veliká. Ještě jsem měl říct při placení: "tady dávám dýško za kolegu" :-D To bych ho asi úplně potopil. Tak či tak, musí z toho mít nutně pocit, že proti němu stál ***** lev, kterýmu nesahá po kotníky v chování, vzdělání, postavení, prostředcích ani schopnosti bavit dámu. Schválně jsem samozřejmě vytahoval společné historky, aby viděl, že jsme ***** furt jen neseděli na *****.

Pak při loučení jsem mu jen řekl, aby si uvědomil, že bych byl velmi nerad, aby Terezka zahodila náš dvouletej vztah kvůli něčemu, co bude horší, než měla doteď, tak ať se ***** snaží. Tak zase: "ano, samozřejmě (pane učiteli)".

Mňo, a pak doma´bylo zřejmé, že jsem velmi dobře naladěn, tak se žena ptala, co že si o něm myslím. No tak jsem mu vyjmenoval všechny ty komické přešlapy, kterých se dopustil, řekl jsem, že jí nerozesmál a že se tenhle o ní nepostará, že pro ni nebude ochoten obětovat cokoliv (v tomhle já jsem fakt mimořádnej a pro ženskou se třeba strhám) a že dítě jí sice na rozdíl ode mě možná slíbí a udělá, ale to je tak všechno. No a samozřejmě jsem chtěl vědět, v čem že je tedy lepší... no tak z ní vypadlo, že on jí víc rozumí a že jí umí dát pomoc, kterou potřebuje. Jelikož jsem přesně věděl, o čem mluví, přišlo mi to absurdní. On ji víc rozumí, tzn. odkejve jí takový ty ženský demence, jako že já nemůžu tamto, protože by si někdo myslel toto; ona mě nemá ráda a mě to mrzí; tamto je takové a mělo by to být makové; prostě takový ty typicky ženský problémy, který jsou problémy jen proto, že ženský v tomhle uvažují opravdu blbě. No a já, protože jsem ji měl rád, tak jsem se jí samozřejmě z toho snažil vyléčit, jenže ona prostě chtěla slyšet slova porozumění. No a to se dostáváme k té pomoci, kterou je jí on schopen dát. Pro ní je totiž pomoc útěcha. A nenechá si vysvětlit, že skutečná pomoc je pomoc, ne nějaký kecy. Holt, tady jsem musel uznat, že kecy, který na podstatě skutečnosti nic nemění, nejsou můj obor.

A v čem že je ještě lepší? No, to je zatím asi všechno. Jo, když se muchlali, byla prý z toho strašně vlhká (asi jsem ji měl připomenout, že když jsem jí klátil poprvý já na kamarádově posteli, bylo prochcáno až na matraci, což kámoš úplně neocenil. Holt novej partner je vždycky lepší než okoukanej).

V posteli jí pak říkám, že teď jsou možný jen dva scénáře. Ten nepravděpodobný, vzhledem k tomu, že jsme spolu prožili krásný dva roky a ještě před měsícem jsem se milovali a mysleli, že to vydrží navždy, je ten, že teď bude možná v začátku trochu poblázněná a hotová z toho, jak jí rozumí a jak jí umí pomoci a opravdu to bude fungovat a vydrží spolu šťastně až do smrti. To by znamenalo, že ty naše dva roky byly veliký omyl a že vlastně potřebovala celou dobu něco jinýho, než jsem jí dával já. V ten okamžik je to ok, že jsem se jí zbavil a můžu se věnovat nějaké jiné, která to ocení. Ale jak říkám, před měsícem jsme byli na vrcholu blaha, takže je ti imho kravina.

Druhý, ten pravděpodobnější, je ten, že až opadne to prvotní nadšení z nového kusu, dojde jí, že ta promile věcí, v kterých jí možná vyhovuje on víc, je nejen pro vztah, ale i pro nějaké smysluplné soužití a hlavně ty její děti naprosto nepodstatná v tom všem, v čem jsem lepší já. A pak se asi bude chtít vrátit, takže já se snažím úplně neuzavřít a spíš to chápu jako její dočasné zblbnutí.

Tyhle scénáře jsem jí i řekl, řekl jsem, že je to celý blbost, ale že když jí o tom nepřesvědčím já, musí se o tom přesvědič sama. Závěr z toho byl takovej, že vlastně je teď zase na vážkách a že jí oba připadáme jako pablbové. U něj je zřejmé proč, u mě vlastně nevím, ale i tak je to ta lepší varianta. S ním se jí povede fakt zle a to bych nerad. Pokud zůstane sama, furt budu mít možnost jí nějak pomáhat a časem jí dojde, že tohle celý je blbost a že když jsme se milovali ve dni D, pak nedává smysl, abychom se nemilovali ve dni D+1, ať se mezi tím stala sebevětší konina.

Cywe, to jsem se zas vyblil :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 10. 2016 23:08

Super, jen tak dál! Jednou určitě taky přihodím. A nic si z toho nedělej. Kamarádovi utekla holka s nějakým debilním prodavačem. Samozřejmě si rozuměla s ním úplně stejně, což je divný, když prodavač je chytrý asi jako lepší pes. Ale co, vztahy, do toho nevidím :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků