Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2016 21:55

PoliceCollector píše:Kdybych to udělal jako mí kamarádi a našel si obyčejnou, spíš nehezkou než hezkou tak mám ženskou hned.

Dokaž to. Pokud to nebude vyloženě zrůda, tak když budeš stát o vztah, časem se do ní zabouchneš, tak ti stejně bude připadat nejkrásnější na světě. Protože se bude usmívat štěstím jen a pouze na tebe ;-) Jenže já mám obavu, že ty vlastně ani nechceš babu kvůli sobě, ale kvůli tomu, abys měl jakýsi společenská status a měl se čím chlubit (viz debata o autech), takže jsi vlastně v řiti, protože žádná dáma, která by mohla být reprezentativním doplňkem, si nenabrnkne tebe, protože ty nebudeš dost reprezentativní pro ni. A tak ty vlastně ani nelamentuješ nad tím, že nemáš babu, protože kdybys stál o babu, nějakou seženeš, ale že nejsi dost reprezentativní na to, abys měl modelku. Tudíž budeš sám, nevrzneš si a jsi v pěkný *****.

A co je špatný na tý, co tě chce? Nebo je to chlap?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 1. 2016 22:24

Více méně jsi to vystih přesně. Tak nějak to je...

Nevypadá jako chlap. Ale nepřitahuje mne.

Každžý máme svou femme fatale.
Naposledy upravil PoliceCollector dne 11. 1. 2016 23:00, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2016 22:50

No, já bych tě ani neodsuzoval za to, že jsi povrchní a že ti jde jen o to, aby ostatní viděli, že se producíruješ s modelkou. Co je odsouzení hodné je to, že jsi neudělal nic pro to, abys toho dosáhl. Hromada jiných hnusných chlapů má supr kočky a tys ji mohl mít taky. Stačilo něco udělat.

Čeho jsi vlastně ve svém životě dosáhl? A tím myslím věci, které přispěly k tvé spokojenosti?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 11. 1. 2016 23:04

Když o tom přemýšlím, všechno mi došlo. Neřešte to. Já jsem vlastně mrtvý. Jsem mrtvý - ale přesto žiju. Dávno jsem se zabil... Už mi není pomoci.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2016 23:47

To je jako s input lagem. Jsou lidi, kteří to neřeší a stačím jim cokoli. Pokud ale máš vybrané oko, tak prostě nic než krásku mít nemůžeš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 1. 2016 23:57

PC!

Pasuji te na Cisare Vocasu. Necht jsi od teto chvile znam jako Vocas Vocasovic Vocasoff, Pan z Vocasova a prilehlych Vocasovodin, Lord Vocasnik, Nejvyssi Vladce Vocasmiru z linie Pravocasa Starovocasoviteho. Necht te Tve Vocasstvi provazi do konce tveho Vocasozivota a budiz ti prano Vocasovitosti v mire nejvyssi.

Per Caudam ad Deficio!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 1. 2016 00:17

Zalez, šťastlivče....

Houby víte.

-- 12. 1. 2016 00:48 --

Obrázek
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 1. 2016 04:33

Sasakr píše:Coxi, co bylo na šikmoočce špatně?

Dá se to shrnout - jiná kultura a nulová zkušenost.

Nejdřív to trvalo rekordní měsíce, než od objetí přešlo přes líbání a přes různé mety došlo na "all in". Normálně bych se na to asi vykašlal, ale to už jsem byl zabouchlý až po uši. Ona věřila, že by měla mít za život jednoho sexuálního partnera, i když její spolužačky a ostatní lidi to tolik neřešili, ona chtěla - pokud začne s někým spát, tak už by si ho měla vzít. Což jsem jí slíbit nemohl... Snažil jsem se být citlivý a trpělivý, občas ale frustrace vyšla najevo (jenom člověk).. Nakonec měsíce zvažování a rozhodování převážily v to, že chce taky.
Bylo to pro ni poprvé, takže hrozný nervy a strach a trvalo to několik pokusů, než to fakt šlo, ale i poté skoro pokaždé měla nervy, což mělo i debilní efekt na mě - jakmile je něco nesprávně, nebo vidím diskomfort, bolest, tak sám ztrácím páru. :oops: A pamatuju - že si tady někdo ze začátku dělal ***** z rozdílu evropské a asijské velikosti - taky to byla pravda. Byla droboučká a jsem si jist, že kdybych byl měl čínskou výbavu, bylo by to snažší.

A další věc, co mi bylo tak trochu líto - že tak 90% věcí jsem si musel začínat sám, a ona byla spíše pasivní. Předtím, pokud holka byla fakt v dobrém rozmaru, tak po mě skočila sama a šlo to. Tady, i když vím, že kolikrát sama chtěla, tak čekala, až co udělám.

Když to po sobě čtu, tak to na první pohled vypadá, že to snad ani nestálo za to to bojovat, ale mechanismus zamilovaných růžových brýlí funguje jako wow. A upřímněn pánové, takovou nádheru jako je mladé tělo, co se živí ovesnou kaší a zeleným čajem a cvičí Tai-Či jsem taky měl v rukou poprvé. Fantazie. To mě myslí bude strašit ještě dlouho. :-|

-- 12. 1. 2016 04:43 --

PoliceCollector píše:U mě je problém že nedokážu přijmout porážku...Kdybych to udělal jako mí kamarádi a našel si obyčejnou, spíš nehezkou než hezkou tak mám ženskou hned. I mě dokonce někdo chce, jenže já nechci...

Tomuhle se mi těžko věří. Buď jsi fakt extrémní princ, nebo to není pravda.
Já začal se zamilovaností do kanadských hereček, opravován realitou denně, se mi zdá že můj "standard" klesl. A nemyslím to tak, že jsem teď oukej s holkou, co není krásná, to vůbec. Samozřejmě, že mě musí primárně přitahovat, abych se začal zajímat víc. Asi bych to řekl tak, že pro mě teď krása není takový ten skalární modelkový druh, ale přitažlivost začala být komplexní veličinou. Ani nevím, jak to vysvětlit.
Ale PC, po letech abstinence, i přesto, že bych chtěl Ferrari, tak bych souhlasil řídit i Ford Focus.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 1. 2016 09:37

mtmccox2 píše:Ale PC, po letech abstinence, i přesto, že bych chtěl Ferrari, tak bych souhlasil řídit i Ford Focus.

To je právě ten problém, protože ne každý to tak má. Vždy jsem se zajímal jen o fakt pěkné holky a nebýval to problém. Jenže jak stárnou, tak zjistíš, že procento krásných holek je daleko menší. Vypadat skvěle v 18 není tak těžké jako třeba v 26. Takže nakonec je to tak, že i když bych chtěl Ferrari, tak jich je dnes v obchodě méně než dřív a nic jiného nekupuji. Když se v jiných autech necítíš dobře, tak je lepší chodit pěšky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 1. 2016 10:22

Ok, tohle beru.
Pokud je to u PC takhle, no palec nahoru za konzistenci a willpower. :hm Nebo...
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 12. 1. 2016 10:37

PoliceCollector píše:U mě je problém že nedokážu přijmout porážku...Kdybych to udělal jako mí kamarádi a našel si obyčejnou, spíš nehezkou než hezkou tak mám ženskou hned. I mě dokonce někdo chce, jenže já nechci...

Já si spíše myslím, že si kladeš nereálné cíle a ani se nesnažíš je splnit si. Vzdáváš se hned po prvním náznaku neúspěchu.
Celý Tvůj problém je nereálné snění x nedostatek sebedůvěry. Nic víc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 1. 2016 13:56

Vzdávám se až nyní.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 1. 2016 15:30

tdjohn píše:Už zase? :D

Jasně :D A asi tak o milion procent lepší. Ale zase to není úplně dokonalé. Já rozumově, prostě aférka, ona citově (ale musím uznat, že se fakt snaží přistupovat rozumem). Je to svinský, ale.. Super vlastně. :D

mtmccox2: Tu zkušenost, ačkoliv asi ne perfektní občas, Ti závidím. Ta rozdílná povaha národů, z toho bych měl taky strach. Ono už stačí rozdílná povaha muže a ženy, kdy fakt si občas u ženských říkám "Ty vole, to snad není možný, takhle to překroutit snad ani nejde" :D Ale mít takovou přítelkyni, co jsi měl.. No, sice by to nikdo nechápal, ale byl bych v sedmém nebi, pokud by to nějak fungovalo O:-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 1. 2016 17:09

Teď je dobře jestli mmtcox tu svou slečnu (která je nyní ex) odpanil, protože je otázka jestli to v jejich kultuře nebude mít teď složitější s tím se provdat. Snad ne.

Já nevidím vůbec rád, když našinec (ať muž či žena) randí s cizinci. Asi je to tím že můj otec je cizinec a vím jaká to nese rizika. Nejde o EuroAmeriku ale právě o Asii, Afriku atd.. Díky globalizaci budou euroameričané sdílet hodně podobné hodnoty, ale právě v Asii či Africe se to může dostat do podobné nekompatibility. Možná i to je ta moje "rytířská čest" - když s ňou spím, měl bych si ji vzít... už je vám jasné proč tak váhám ? Jestliže chcete ze své milenky udělat manželku (což chce 98% milenek) tak s ní musíte být v souznění naprostém, respektive je to férové vůči té dívce. Jako bych si připadal dost blbě kdybych ji musel říct hele Ping, dobrý, ale prostě jako ti to nende, tak nazdar bazar, díky že ses nechala odpanit, snad ti to vyjde s někým iným. Pokud chce člověk sexuelní sopku tak asi nemá hledat mezi holkama co to eště nedělaly.... A svatba je to nejlepší řešení...jéje, já bych se ženil až bych plakal, ale není s kým, prostě není.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 1. 2016 17:43

Jed do Asie. Z vlastni zkusenosti vim, ze tam na belochy leti jak splaseny. Mozna by sis i tam vrznul.

Ale to by zase znamenalo se odstehovat od maminky, neco pro to obetovat, zarizovani, naucit se jazyk, najit si tam praci, etc. a to je v tvym pripade naprosto nerealizovatelne. Holt mas zase smulu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka