Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 7. 1. 2016 23:15

PC je chudej a tlustej. Tím si připadá neatraktivní a každý rádoby alfa samec ho předběhne i když je blbej jak role toaletního papíru.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 1. 2016 23:19

Tak to funguje. Nikdo neřeší, jestli je něco pravda, stačí to hrát. Chceš hodně peněz v práci? Musíš se tvářit, že si minimálně nejlepší na světě. Chceš pěknou holku? Musíš se zase tvářit jakože máš pohodovej život a všechno ti funguje. Peníze samozřejmě neřešíš, protože nemusíš a tak. Všechno je to fake. Koupíš dobrý hadry, tváříš se v pohodě a najednou tě ostatní berou jinak. Jsou prostě k ničemu a mají rádi divadlo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2016 09:01

Sasakr píše:Hele a když jste to tu nakousli, neuděláme nějakou doupěcí slezinu? Já jsem na vás strašně zvědavej :-D Ale upozorňuju váš, že jsem docela hovado :-D

V Ostravě je sraz teď v sobotu v 18:00 v Jack's Burger Baru ( http://www.jacksburgerbar.cz/ )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 1. 2016 12:04

Zamiloval jsem se do dvojnice Triss Ranuncul ze zaklínače a ona mi dala košem... Ach jo.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 1. 2016 12:19

To je blbý.
Tak začneš cvičit, nebo co?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 1. 2016 12:31

Nevíte kde bych sehnal mail na Ewu Farnou :D ?
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 8. 1. 2016 12:51

mtmccox2 píše:To je blbý.
Tak začneš cvičit, nebo co?

PoliceCollector píše:Nevíte kde bych sehnal mail na Ewu Farnou :D ?

Nezklamal. Jako vždy odpovídá zcela přesně na otázku, kdy je potřeba aby něco udělal nebo se rozhodl :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 1. 2016 14:56

O srazu už jsem byl informován, jenže:
1) Ostrava
2) za chvíli státnicuju :-(
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 1. 2016 15:51

Na to potřebuju novou trenérku. Mladou a hezkou. Jinak to nepude.
Dneska mě zmohla i obyč procházka po krajině. Teda spíš po silnici. Sotva jsem se dovlek domů. Jsem pomalej jak Celeron....
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 8. 1. 2016 16:19

Jsi hlavně vocas ty vole. Mladou a hezkou trenérku. *****, pořádnýho namakanýho týpka, co Ti dá do těla a ne ženskou, abys jí jen čuměl na kozy a zadek a ***** cvičil (moc dobře vím, jak by to vypadalo a to jsem ani nemusel mít trenérku, stačilo vidět mladou a hezkou cvičící ženskou :D ). Nemluvě o tom, že kdybys byl co k čemu, tak to zvládneš i sám ;-) Přestaň pořád s výmluvami a výmysly a začni něco dělat chlape..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 1. 2016 17:28

jezek píše:Nezklamal. Jako vždy odpovídá zcela přesně na otázku, kdy je potřeba aby něco udělal nebo se rozhodl :D

A pritom mu tato strategie malo kdy vyjde :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 1. 2016 20:53

Já funguju jen s trenérkama. Ověřeno. Stejně jako Ocullus rift ke svému běhu potřebuje GX 970, tak já trenérku.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 1. 2016 21:10

Akorát že jedno je dáno fyzikálními zákony, to druhý je rozmar.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 1. 2016 21:37

PoliceCollector píše:Já funguju jen s trenérkama. Ověřeno. Stejně jako Ocullus rift ke svému běhu potřebuje GX 970, tak já trenérku.

Oprava - ty nefunguješ vůbec. S nikým. Nikdy!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 8. 1. 2016 22:37

Ono by to fungovalo i s levnější kartou, kdyby chtěli.

Ale jo, funguju. Prostě se musím motivovat. Teď jsem našel diskuzní fórum kde jsem přímo u zdroje a můžu zjištovat jak na mé názory reaguje něžné pohlaví a podle toho korigovat své omyly.
PoliceCollector
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka