Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2015 12:04

1) Jak že získáš ty prachy?
2) Není to o prachách. Však sex je zábavou chudých :-D

Jinak CC jsou odjakživa Canibal Corpse, tak to nemotej :-D
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 13. 3. 2015 20:25

Nebo Cindy Crawford a ta se mi kdysi hodně líbila páč měla velkej boubelatej zadek.

Krásky nejsou pro chudý.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 3. 2015 23:29

To jo, Cindy je celkově boubelka :D

Bych chtěl vidět ten tvůj pohled, kdybys štěstím přišel k velkým penězům a zjistil, že se nic nezměnilo. Peníze jsou fajn, ale za ty koupíš tak *****.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 3. 2015 23:34

Sasakr píše:1) Jak že získáš ty prachy?
2) Není to o prachách. Však sex je zábavou chudých :-D

Jinak CC jsou odjakživa Canibal Corpse, tak to nemotej :-D

Ale prd, Claudia Cardinale http://cs.wikipedia.org/wiki/Claudia_Cardinalov%C3%A1
myšpulín
First Blood

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 14. 3. 2015 00:44

Jo, ta byla krásná :) Pravda. Klasicky krásná. Takový ženský jsou i dneska a přesně po takový toužím.

Změnilo. Koupil bych si super kcháru a byt na Praze 1.

Jen je mi líto že nebudu asi tak bohat abych moh chodit lovit Missky do Kozičky.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 3. 2015 12:07

To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 5. 2015 06:42

CC, SL, BB apod ... takovyhle pekny zensky uz se dneska normalne nepotkaj ...

a co se tyce penez.. nejlepsi matros na nacvik rozmnozovani sem vzdycky ulovil na to nejlevnejsi a nejobycejnejsi/nejvysmivanejsi auto co se mi vali v autoparku :-) a soucasnou a historicky asi nejakceptovatelnejsi zenskou sem sebral v okamzik kdy sem mel na sobe roztrhany dziny, vytahanou mikinu politou od Sava a v hube bagetu z benzinky :-D ...

takze o penezich to fakt neni... to jako ze do doby nez bude kariera a poradna skvara .. tak si budes sedat na levou ruku, aby to bylo jak od ciziho? :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 22. 5. 2015 23:35

Ach jo, tak mi po dvou měsících skončila (ne vlastní vinou) práce snů. Cirkus skončil a lvi sežrali krotitele. Je na čase vzít zase zavděk obyčejnými pracemi... Nedělal sem to pro peníze, ale protože mě to bavilo a naplňovalo. Tak teď už budu pracovat zase jen proto abych se uživil...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 5. 2015 23:41

A už máš holku? Nebo to byl ten krotitel?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 5. 2015 00:36

Nemám a nikoho nehledám. Už ne.
Naposledy upravil PoliceCollector dne 23. 5. 2015 00:57, celkově upraveno 1
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2015 00:49

S tím jedině můžu souhlasit. Proč ztrácet čas u akční hry s 30 FPS, když nemusíš. Já ti rozumím. Když už, tak už. Mít dokonalost jako standard není jednoduché, ale někdo to tak prostě má.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 5. 2015 01:11

Sem to zeditoval... Prostě - v něco jsem věřil... láska někdy příjde když o ni nestojíme.... a pokud není naplněná, dobrá, bude jiná. Ale pokud je těch jiných mnoho...jednoho dne se to zlomí a přestane vás to bavit. OK.... ale stejně to za to stálo.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2015 01:26

Ok, v pohodě. Tak konec teorií a teď je na čase ho tam nějaké šoupnout :twisted:
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 5. 2015 01:29

Kdyz on je ten beznadejny romantik...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 5. 2015 10:04

Jaká práce snů?
Nepokradeš
Sasakr