Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 1. 2015 07:34

No, půlrok je pryč. A já tu jsem pro rozřešení. Holka byla trpělivá a tak dlouho na mě byla hodná a milá a opečovávala mě, až jsme spolu začali oficiálně chodit a poměrně nedávno jsem ji začal mít rád, fakt rád. Na to, že to pro mě byl zpočátku jen prsatej obal na 3,14ču docela razantní proměna. Vlastně ze mě udělala to, co jsem kdysi bejval, prostě normálního citlivýho chlapa.

A tak to spolu táhneme. Jenže v pátek jsme byli na maturitním plesu mý ségry, pak nás to už nebavilo a šli jsme na diskotéku. A tam jsme mimo jiné potkali jednoho jejího známýho, o kterým jsem věděl, že spolu dřív něco málo měli. Teda nechodili spolu, nespali spolu, ale nějaký to ohmatávání tam bylo. Nu co, bavíme se u stolu a najednou vidím, že jí jdou slzy do očí a pak že musí na vzduch. Venku pak regulérně brečí a já tuším proč. Ten kluk jí přitahuje a jí to štve, protože má ráda mě a chce být se mnou (navíc ho považuje za kreténa). Uklidňuju jí, že je to normální a že mi to nevadí, že se jí líbí i někdo jinej.

Bohužel ono "i" tam přebejvá. Později se dozvídám, že v době mé nepřítomnosti si zase sáhnul a ona se přiznává, že mu nebránila tak, jak mohla. A mně dochází, že je to průser a že jsme se snad ani nikdy neměli dát dohromady. Prostě jí nepřitahuju. Nikdy jsem jí nepřitahoval. Dle jejích slov nemám tu "jiskru" v očích. Když mi to dochází, moje reakce je jasná: "Nechci, abys byla s někým, kdo tě nepřitahuje; abys měla pocit, že ti něco chybí." A že to ukončíme. Jenže holka úplně na prášky, hodinu mi tu brečela a klepala se. Tak jí utěšuju, vysvětluju, že je to mezi námi od základu špatně a že pokud ta jiskra je pro ni tak podstatná, že nechá někoho si šáhnout, tak to nemá smysl dál táhnout. Ona s brekem, že si bude dávat pozor a že bude všechny odpálkovávat. A já na to, že to je přesně blbost, protože pokud je bude odpálkovávat kvůli mě, tak je to špatně. Měla by je odpálkovávat proto, že prostě sama nebude chtít... stejně jako já si teď neumím vůbec představit, že bych měl nějaký tělesnosti s jinou ženskou. Prostě mě to vůbec neláká. Jenže jí ano. Sice jí to sere, ale když to v sobě bude potlačovat, tak si myslím, že to akorát povede k nějaký frustraci.

Později, když už se zklidnila, tak jsem zase bulel já, protože teď, když mě změnila zpátky na citlivku, tak je pro mě tím nejdůležitějším v životě. A představa, že o ni přijdu, mě celkem drtila. Navíc bych přišel o někoho, kdo mě má rád, myslí na mě, ozve se mi, chce být se mnou. Přišel bych o mazlení, hlazení a souložení, A taky bych přišel o hezkou prsatou blondýnu, kterou byla radost vést vedle sebe. Pak při čištění chrupu mi ale došla jedna věc. Pokud mě má ráda a říká, že je se mnou hrozně šťastnám že jsem úžasnej a že nevěří, že někdo jinej může bejt jako já (vlastně řekla, že krom absence jiskry jsem dokonalej) a celý se jí to líbí natolik, že se mnou chce tak moc být, neznamená to náhodou, že to, co jí dávám já, je pro ní cennější, než ta *****á jiskra, kterou je se mnou ochotná oželet? Jo, nejsem pro ní 100 % ideální, ale jsem pro ní dost dobrej na to, aby mě chtěla, a ne málo. Mám neřešit to, že se jí nelíbím? Já nevím, chci od vás rozřešení. Táhnout to dál, jako doteď, dělat si vzájemně radost, spát spolu, nebo to ukončit, protože ona vždycky, když uvidí tamtoho kluka (a možná i jiný), bude mít v sobě pokušení? Zase když se podívám na sebe, tak bude-li u mě nějaká super kočka, tak taky budu v pokušení, ne že ne. Tak si říkám, jestli to není to samý. Ale spíš ne, protože mně se Terezka (její jméno btw) líbí, já jí ne.

A ještě dodatek, kterej asi hraje roli a kterej by vás zajímal. V posteli to celkem klape, navzdory absence jiskry. Mám největší vercajk, co kdy v sobě měla a říká, že je to znát a já to i vidím. Takže co se postele týče, je spokojená. Vzruším jí celkem bez problémů.

A teď prosím rady. Scobra už nechodí, co? Ten byl dycky dobrej :-/
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 1. 2015 08:17

Je to hezké, že krom jiskry nic nechybí. Ale teď z jiné strany, když jsi zamilovanej a i jsi kvůli tomu bulel (nic divneho btw), tak Ty jsi si jistý, že to psychicky vydržíš? Pocit, že by mohla někde něco? Dřív nebo později bych řekl, že uklouzne, i když sama nechce. A pak to bude akorát žrát, dokud Ti to neřekne (pocit viny je svině a nebo pokud to nebudeš vědět sám). A že jste po té konverzaci byli na prášky, to není nic divného. Když se to utne, tak si pobrečíte, pár týdnů bude na *****, ale pak půjdete dál každej svou cestou. Já se při rozchodu necítil vůbec jinak. A bylo to podobné, rozmluva, pláč atd. Nakonec ukončení (nejsem na žádné "pauzy", to je totiž největší blbost) a x týdnů utrpení. Představit si život bez ní bylo neskutečně těžké. Nevím, ve vztahu musí být důvěra a ta by tímhle u mě padala a já bych z toho byl na prášky, jestli někde něco někdy.. A to není dobrý.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 1. 2015 09:33

NIkde neni psano, ze kdyz to udelala jednou tak to neudela znovu. a neskonci to jenom osahavanim.

JInak ja, i kdyz jsem prevazne pacifista, kdybych se neco takovyho dozvedel, tak bych typkovi dal celo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 1. 2015 12:10

Jde o lehkou virózu zvanou slepičí nemoc. Teď se možná uzdravila, ale recidiva je abnormálně vysoká a jak to jednou chytla, bude se to vracet. Takže musíš na sobě zamakat, abys tu jiskru měl i ty, jinak ti vyraší parůžky...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 1. 2015 13:09

Mňo, tak se z celýho vosahávání vyklubalo to, že když se loučili, tak se objemuli a on jí přitom sáhl na zadek. To jsem já viděl a vůbec mě to nesralo. Kdo by si taky nesáhl. Nicméně jádro pudla zůstává.

Možná je škoda, že jsem tu za poslední půl rok neblil častěji, tak to shrnu.

Když mě poznala, byl jsem v tý fázi "*****ám na ženský, můžeš se snažit jak ***** a stejně si najdou něco, proč po týdnu řeknou, že nechtěj". Prostě jsem si řekl, že pro ženský už nehnu prstem a žil jsem si svým životem. Pak se objevila ona, já se s ní vyspal, pak byl nějakou dobu klid, občas jsme si napsali. Já si pak zlomil ruku, v ní se probudil nějakej mateřskej pud či co, začala mi pomáhat (a že jsem byl fakt rád, když mě umyla, páč s rukou v sádře to není nic moc). No a vídali jsme se pak už skoro furt, chrápali spolu, tu a tam jsem jí vzal někam na jídlo a tak. Nepovažoval jsem ji ale za svoji holku. A to prostě proto, že jsem k ní nic necejtil. Viděl jsem na ní spoustu nedokonalostí a vůbec jsem byl studenej. Ona z toho byla dost špatná, protože se snažila seč mohla, dělala pro mě první poslední, byla milá, furt se lísala, no fakt se snažila. Já mám tak trochu asi divnej přístup v tom, že pokud k holce necejtím to pravý, tak ji nepovažuju za tu, s kterou bych chtěl i do budoucna zůstat a proto to podle mě od začátku nemá cenu. Protože bejt ve vztahu, o kterým vím, že stejně dřív nebo končí, podle mě nemá moc smysl. Prostě myslím moc dopředu a i kdybych chtěl žít pro tady a teď, tu budoucnost tam vidím. A proto jsem se s ní vlastně chtěl rozejít už několikrát, ona z toho byla pokaždý úplně v *****, takže to skončilo s tím, že jsem jí natvrdo řekl, že jestli teda chce, tak to potáhneme dál takhle, tzn. budem se vídat, chrápat spolu, ale že já ji rád nemám a mít nebudu.

Někdy na přelomu listopadu a prosince jsem jí ale doopravdy začínal mít trochu rád a když to ona už snad potisící řekla mně, já jí řekl, že já jí taky. No to si chrochtala. Čas kolem Vánoc, Silvestra a pak zkouškový, kdy mi pomáhala seč mohla, mě nějak voblbnulo a já si troufám říct, že jsem se, navzdory původním záměrům a očekáváním, zamiloval. Najednou jsem všechny nedostatky neviděl, připadala mi nejkrásnější, nejúžasnější a byla pro mě to nejdůležitější.

No ale to trvalo v podstatě jen pár dní, protože pak přišla tahle studená sprcha. Když jsem se zamiloval, začal jsem jí logicky v souladu s výše psaným i považovat za někoho, s kým bych si uměl představit zůstat. No jenže teď už vím, že s ní pochopitelně nezůstanu, protože ona může stokrát říkat, že to pro ní není důležitý a že nikdy nebyla tak šťastná jako se mnou, podle mě je to, že ji nepřitahuju prostě průser, se kterým těžko může zůstat dlouhodobě spokojená. Teď po pár dnech jsem zase trochu vystydl a řekl bych, že se náš vztah vrátí někam do října, tzn. já s ní budu chrápat, nechám se od ní umejt (i když už jsem zdravej :-D), budeme prostě spíš kamarádi s výhodama. Protože utnout to úplně je asi zbytečný, za prvý si to nechci dělat sám, za druhou i z hlediska společenskýho je lepší někoho mít.

Co mě ovšem sere, že jsem se to dozvěděl až takhle pozdě, když už jsem se do ní zabouchl. Já jsem půl roku úplně studenej, pak zblbnu a v tom přijde takováhle pecka. A já ***** od začátku říkal, že jí mít rád nebudu, ať se s tím smíří. A opravdu jsem nechtěl, protože jsem přesně věděl, že když se zamiluju, přijde nějakej průser a já budu v *****, protože tak je to vždycky. A samozřejmě se to stalo. Zatracený ženský pokolení.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 1. 2015 13:41

Hele, Ty mi mluvíš z duše :D Taky mám podobnej názor, že když k ženské nic necítím, tak si nemyslím, že by to mohlo klapat. :D

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 17. 1. 2015 17:40

Naštěkej ji do boudy a bude.... takhle se holky pojišťujou nejlíp. Budete mít babátko a ono ji to přejde :o)

Mě se povedlo zamilovat (i když duše a tím pádem rozum nechtěl) ale dopadlo to tak jak nejhůř mohlo a teď se dějou hoodně divný věci. Doktoři nemůžou najít vůbec nic ale já stůňu, i na RTG jsem byl, odběry a nic. Srdce zlomený a vypadá to že hodně blbě, duše stůně, umírá tělo. Ale je pravda že já jsem starší než vy, tak to má nejspíš horší průběh... Brrr. Už vím že pro jednu jedli jsem neviděl les, všechno vím - ale stejně je to marný. Tohle je fatální a letální.... Jedině co by mě mohlo spasit je láska, láska jiné, full loaded láska, jenže s kým bych už musel chodit abych zapoměl ? Blbý je zamilovat se do hezký, mladý, ambiciozní.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 17. 1. 2015 17:55

Aha, to je dobrej kec tvl :D :D :D A to mluvím jen o prvních několika větách. Milf, se kterou jsem chvíli byl, je jasný příklad toho, že to ženskou nepřejde ani s dítětem, pokud to v ní je.

A k té druhé části, to snad jen "no cement"

Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 1. 2015 11:03

už po tisíciletí platí: je to marný, je to marný, je to marný!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2015 13:55

Si děláš kozy PC ne? Těhotenskej test jsem už kupoval a ***** jsem byl dost. V 95 % případů to kropím a břicho, i když bere prášky, protože jak se znám, tak já budu přesně ten smolař, kterej bude tatínek navzodry práškům. A připoutat si ženskou dítětem? To je taj ubohý, že mě to od tebe vlastně vůbec nepřekvapuje. :-D
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Darwel 18. 1. 2015 15:01

PoliceCollector píše:Naštěkej ji do boudy a bude.... takhle se holky pojišťujou nejlíp. Budete mít babátko a ono ji to přejde :o)
Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 18. 1. 2015 22:01

Ale takhle se to dělá :)

Se ženou je to jako s jistou limonádou - když ji miluješ...
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 1. 2015 23:34

Obrázek
.... bože, ty jsi vážně.... já nemám slov, prostě nemám. Na jednu stranu tu meleš o pravé lásce, kytičkách, úctě k něžnému pohlaví a na druhou stranu... ne, dneska to vzdávám, zkrátka na to nemám.
Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 19. 1. 2015 03:50

Miloval jsem tě, proto spolu budeme mít dítě coby důkaz naší lásky. Dneska je to vše jednoduché, ještě nedávno, možná i vaší otcové vlastní, museli na dva roky na vojnu a děti se rodily dvacetiletým matkám. Dnes už nikdo nemusí být "vojínem Makovcem" a zahodit dva a půl roku života na buzerplace. A to je krásné soudruzi ! Můžete si randit s kým chcete, jak chcete a dokonce ani ta svatba být už nemusí.

Věcná a čistá láska samozřejmě pořád existuje. Někdy. Co by za to takoví Indové dali, ti si dodneška často musí vzít dohodnutou nevěstu. To u nás nemáme.

Já se nejvíc těším na to až uslyším "Chrobáčik, som těhotná" ale já jsem prostě starý cap s tikajícími bio-hodinami (nejsou produktem bio zemědělství a nemají cetrifikát.)
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 19. 1. 2015 13:13

tvl wtf? Dítě jako důkaz lásky? Meleš koniny jak nepolíbená třináctka.
A s tou vojnou je to fakt zajímavá a neotřelá teorie :-D

Btw: víš o tom, že na dítě musí být dva? ;-) abys chrobíčik nečekal moc dlouho pak
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka