Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 4. 2014 22:19

Jo no, nerad kazim iluze ale tohle moc v realnym svete nefunguje...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 4. 2014 22:24

Obrázek
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 5. 6. 2014 13:03

Obrázek

Obrázek
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 6. 2014 17:22

Obrázek
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 7. 2014 19:51

Nějaké novinky?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 7. 2014 10:19

Vše při starém. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 7. 2014 18:42

Ok, tak tedy vejblitek ve stručnosti.

Když jsem se někdy cca před rokem a půl poprvý zamiloval (viz pražanda, je tu o ní psáno), dost mi to změnilo život. Život do tý doby byl bezcílnej a já najednou dostal cíl. Milovat. Těšit ženu pro mě bylo maximálně uspokojující. Nu... rok a půl jsem se snažil toho dosáhnout a někdy před dvouma měsícema mi došlo, že je to celý 3,14čovina. Je to utopie, nikdy to nepřijde a nikdy to nebude fungovat. A ženský o to stejně ani nestojej. Takže jsem se zpátky "normalizoval" a řekl bych, že tenhle obrázek je vše vystihující.
Obrázek
Opět jsem přestal chápat smysl života a doufám, že pojdu mladej a vyšťavenej :lol: Pokud se objeví ženská, co mě přiměje změnit názor, nechť se tak stane, nechci se mermomocí vzpouzet. Ale naproti tomu nepůjdu. A tváří v tvář faktu, jakej teď vedu život, by ta baba musela bejt praštěná, aby se mnou chtěla mít něco dlouhodobějšího. Toliko kecy o citové stránce. A protože vás tu obvykle prasárny zajímají, tak k té druhé stránce. Včera jsem měl jednu devatenáctku. Takový kuře to bylo :-) ale dole jak továrna na lubrikant :love: Tak doufám, že jsem jí moc nepomotal hlavu, vypadala chuděra docela zmatená. Není žádná dávačka, prej jsem byl druhej :hm

-- 6. 7. 2014 18:45 --

Jo a ještě něco, vymakejte si tělo, dokud ještě můžete (mmm... břišáky Obrázek). Fakt to holkám zrovna nevadí :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 7. 2014 18:54

Potvrzuji přečtení. Momentálně mě nenapadá moc smysluplného, co na to říct. Sice pár děvčat takovým líným tempem uháním, ale něco fakt šťavnatého se za poslední dobu nestalo, takže třeba brzo napíšu. Za sebe jsem ale momentálně něco mezi. Asi.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 7. 2014 19:30

Tak milf byla taky jak továrna na lubrikáč.. Btw dobré přirovnání.. :D A je konec. Byl jsem u ní celej týden a dva dny, vše bylo NAPROSTO ok.. Jsem za hajzla, páč jsem se nebránil rozchodu z rozumu, když na to došla včera řeč. Čekala něco jiného a já to prostě neudělal.. Měla pravdu, budoucnost to nemá, teoreticky mi brzdí v "rozletu".. A teď jsem hajzl, když jsem přijal rozchod.. Člověk neudělá nic.. Že jsem sliboval hory doly.. A *****.. Se nezavděčím.. Na druhou stranu je asi snadnější, když mi bude nenávidět, než aby mi potkávala a pořád něco cítila.. A asi se mi i ulevilo, protože bych jí neměl stejně v delším vztahu co nabídnout.. Bylo to omezující jako svině. Pořád hlídat, aby nás nikdo neviděl.. Atd.. A ať si ženské říkaj, co chtěj, že nezáleží na penězích, tak je to přesně obráceně. Když člověk něco posere, očekáváte nějaké dary, ale to všechno je kur-va o penězích! A v mém případě to lezlo do několika tisíc za dar.. Ať jsem v sebelepší finanční situaci, tak dobře na tom nejsem, když musím myslet i na budoucnost.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 7. 2014 19:35

Sasakr, a ty sáms z Prahy?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 7. 2014 19:38

Já jsem v Liberci.

A co je se Scobrou? Jeho pohled na věc byl vždycky inšpirující.

Mraku neměl jsi to ukončovat. Držet dokud ona chce. Lepší než nemít nic.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 7. 2014 19:47

Sasakr píše:Lepší než nemít nic.


Tak tady třeba nesouhlasím.

S tímhle jsem ukončil kanaďanku, co pořád chtěla nějak to válet, s tím že mi ke konci začala říkat, že mě prej vždycky lajkovala. Když pominu tomu, že nevěřím úplně v její stoprocentní účast, tak sám za sebe jsem se rozhodl, že ne, pač bych vtom nebyl úplně. Stejně vím, že bych koukal po ostatních (třeba sedmnáctku jsem stále z hlavy kompletně nevyčistil) a že bych prostě jen si/nám něco nalhával, při první příležitosti třeba zdrhl. Snad to pochopila. Mít sex téměř na zavolanou bylo na jednu stranu celkem handy, na druhou mě to emotivně a prostě v palici dost žralo. S pravačou jsem dobrý kámoš a i když bych nějakou "továrnu" bral hned, ne vždycky vidím smysl to táhnout jen proto, aby.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 7. 2014 19:50

mtmccox2 píše:Mít sex téměř na zavolanou bylo na jednu stranu celkem handy, na druhou mě to emotivně a prostě v palici dost žralo.

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 7. 2014 19:56

Sasakr: No, já jsem spíš rád, abych byl upřímný.. Protože se opakuje stará historie ze ženské strany.. Já jsem člověk, co umí být sebestředný a mám rád svou svobodu. Tu dávám samozřejmě i partnerce.. Ale pokud se naštve, že výjimečně, když to jde, nechci být s ní a udělá kvůli tomu scénu.. Tak to promiň.. A to bylo během týdne několikrát.. Sama chce volnost, sama si chce dělat, co chce.. Ale jakmile já chci něco, tak to je špatně.. A to mi už nakoplo, rozum přemohl zamilovanost a zamilovanost opadla o velkej řád dolů.. A ani, když jsem jí to řekl, jsem neměl šanci ten boj vyhrát.. Vždycky našla nějakej ***** argument. Na to já nejsem, abych se dohadoval jak idiot pořád dokola, když si to sama nechce uvědomit.. Já potřebuju volnost. Tenhle týden to prostě se celé ukázalo..

Chtěl jsem minulej víkend jet k našim na kole. Plánoval jsem to x týdnů.. Bylo i hezky na to.. Napsala mi, že bude doma sama celej týden. Od soboty do dnešní neděle.. Tak jsem řekl, že bych chtěl jet za rodiči a že bych u ní mohl být přes týden, sám jsem to navrhnul.. A to bylo špatně, protože přece nevyužívám tu trochu volného času, kterej se nabízí. To mluvila jen o tom víkendu.. Pak teda, že alespoň do kina půjdu v sobotu, přijede kámoš a že teda přijdu dýl.. Zase špatně, nakonec kámoš nemocen, kino padlo. K tomu týdnu mi řekla, že to bude nepoužitelná z práce, že to nebude mít cenu.. Stejně jsem tam byl nakonec celej ten minulej víkend, celej ***** týden.. Tenhle víkend jsem taky jel leda do háje, protože jsem nechtěl, aby byla sama, protože jí v tomhle období někdo umřel.. Což teda jsem udělal ochotně, že jo, ať přijde na jiné myšlenky.. Ve čt a pátek jsem si vzal volno.. Ve čt jsem řešil bratránkovo PC.. V pátek jsem chtěl jet na kolo někam, pár km se projet.. A ona mi ve čt řekne, že si vzala na pátek dovolenou.. Což totálně rozhodí prostě celé plánování.. V so jela pryč a tak jako nadhazovala, že klidně tam můžu zůstat, na co chodit k sobě domů.. K tomu už jsem nic neříkal, prostě jsem jel na pár hodin k sobě, protože jsem byl vlastně celej tejden mimo a neměl jsem žádnej přehled a ani na blbé kolo jsem se nedostal.. Asi to zní celé jako sebestřednej hajzl, ale upřímně je mi to u místa, kam Slunce nesvítí. Ženy chtějí, abychom jim naslouchali a rozuměli, abychom skákali, jak ony pískaj, ale samy nenaslouchají a nepřemýšlí nad tím, co my potřebujeme. Zatím jsem na vztahy trošku zanevřel, protože se potvrdilo to, co už jsem znal. Ve výsledku jsou totiž všichni stejní. Ženy jsou ženy a muži jsou muži. Navíc jsem mladej a blbej, co já bych jí nabídnul. Ženské, která ví, co chce. :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 7. 2014 20:08

Mraku, tak kdyz uz je konec tak sem konecne hod nejakou fotku at z toho taky neco mame. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků