NDS pro 5-ti letýho kluka?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pepino.k 9. 11. 2006 17:56

Ahoj,chci se zeptat jestli znáte někoho kolem pěti let,co hraje na d-esku.Chci to koupit synovi k vánocům,ale mam strach aby to hned nerozlousk :?
pepino.k
First Blood

Odeslat příspěvekod pierek14 9. 11. 2006 18:48

Tak to starší, to původní DSko je kvalitní. Je masivní, několikrát mi spadnul a stále zádný problémy. Ale to nové Nintendo DS Lite bych mu nekupoval - to se totiž rozbíjí i samo :D (můj příapd - chcíplo mi nabíjení a s kloubama máme skoro všichni porblémy). Ale jestli mu je opravdu pět, tak bych mu raději koupil GBA SP nebo GB Micro.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod VXP 9. 11. 2006 18:57

jj urcite mu koupit klasicky DSko ... je hodne odolny... parkrat mi i spadlo a nic se mu nestalo :)

GBA SP nebo MICRO bych moc nedoporucoval, protoze je tam vetsina her spis kecacich se spoustou textu... coz v 5ti letech asi moc zvladat (navic v anglictine) nebude :)
VXP
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 11. 2006 18:59

Pokud možno, tak klasický DS je odolnější. Daj se na něj sehnat i obaly, který jeho odolnost zvětší. Jinak bych to možná taky řešil nějakým GBA SP či Micro(to je teď za pár šupů v electroworldu-v internetovém obchodě)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Grim 9. 11. 2006 21:18

pepino.k píše:Ahoj,chci se zeptat jestli znáte někoho kolem pěti let,co hraje na d-esku.Chci to koupit synovi k vánocům,ale mam strach aby to hned nerozlousk :??/quote]
HH tak malej a uz pari jo?Kam to ta mladez speje :)
Radsi mi kup pohadku :D(Vestrelec...) ale jinak s normalnim DSkem souhlasim moje NDSLite uz je dost poskrabany a to se k nemu chovam jak nejlip muzu :roll:
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 9. 11. 2006 21:44

jo, stara verze NDS by mela vse vyresit, myslim, ze rozdil v jasu displeju pro nej nebude moc zavazny... ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Grim 9. 11. 2006 23:00

Paar píše:jo, stara verze NDS by mela vse vyresit, myslim, ze rozdil v jasu displeju pro nej nebude moc zavazny... ;)
To asi ocni souhlasit nebude... ja nwm jestli bys mel uz v peti letech dawat tyhle blbosti(to nemyslim doslova, ale zkazi si s tim zbytecne oci, teda pokuud po tom netouzi nejak tak moc nedoporucuju konzoli(mala obrazovka) kup mu treba GC hh)
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 11. 2006 23:05

Grim píše:
Paar píše:jo, stara verze NDS by mela vse vyresit, myslim, ze rozdil v jasu displeju pro nej nebude moc zavazny... ;)
To asi ocni souhlasit nebude... ja nwm jestli bys mel uz v peti letech dawat tyhle blbosti(to nemyslim doslova, ale zkazi si s tim zbytecne oci, teda pokuud po tom netouzi nejak tak moc nedoporucuju konzoli(mala obrazovka) kup mu treba GC hh)

co to je za kraviny :roll:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 9. 11. 2006 23:17

oci se nekazi samozrejme. ty se kazi jen u CRT monitoru a televizi
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Stanner 10. 11. 2006 11:27

Paar píše:oci se nekazi samozrejme. ty se kazi jen u CRT monitoru a televizi

To by ses divil. Praveze na malych handhaldech namahas oci hrozne moc, zvlast se spatnym osvetlenim nebo odleskama od slunce atd. Ja vim o cem mluvim. Zamlada jsem mel oci jak ostriz. A zadnou konzoli pro tak maly deti NEDOPOROCUJI. Dite by si melo hledat zajmy v necem jinym. Treba v tech pohadkach, malovani nebo tak.
Stanner
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pepino.k 10. 11. 2006 13:10

Trochu jsem to tu pročítal a taky myslim že to starý dsko bude lepší.
GBA nebo tak podobně nechci,protože synovec v německu má dsko se spoustou her,takže má prcek přísun her zajištěnej.

S těma očima nevim,já jako malej jenom četl (většinou s lampičkou v posteli)a právě z toho mam teď brejle...

jo,v pěti a už smaží :twisted:
kdybych mu to po hodině hraní nevypnul ta by smažil celej den :roll:

dík za názory,teď u nás ve Varech otvíraj electroworld,tak ho tam před vánocema koupim.
pepino.k
First Blood

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 13:13

žel je to tak, můj bratr(ani ne semd let mu je) už paří taky dva roky, je to hrůza když si uvědomím, kdy jsem začal hrát na kompu(je mi skoro 18) a když to porovnám...jde to hrozně dopředu...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 10. 11. 2006 15:11

ja parim od narozeni a oci mam v pohode (i kdyz na dalku uz to nejak zacina blbnou :? )
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Grim 10. 11. 2006 20:52

Stanner píše:
Paar píše:oci se nekazi samozrejme. ty se kazi jen u CRT monitoru a televizi

To by ses divil. Praveze na malych handhaldech namahas oci hrozne moc, zvlast se spatnym osvetlenim nebo odleskama od slunce atd. Ja vim o cem mluvim. Zamlada jsem mel oci jak ostriz. A zadnou konzoli pro tak maly deti NEDOPOROCUJI. Dite by si melo hledat zajmy v necem jinym. Treba v tech pohadkach, malovani nebo tak.

Jj presne tak, tim pozdejc bude dite na tehlech vecech zavislej tim lip, pozdeji uz nebude mit zajem o sport(pokud se sportem zacne driv a bude ho to bavit tak je pravdepodobne ze nebude pak ve 12 porad hrat ale ze si s kamosema vyjde ven zahrat fotbalek treba)
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 10. 11. 2006 21:14

Doporučuji NDS Blue. Krásné, pevné a kvalitní...! Určitě ne NDS Lite!!! Jsou s tím samé problémy. Mne už čeká (snad poslední) výměna třetího kusu.
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree

Další stránka