Vaše oblíbené intro, trailer (pravidla na 1. straně)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 3. 2011 18:14

Nnei to rap ale RnB. :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 3. 2011 19:54

Být tohle na PS3, s radostí platím.
No snad se dočkáme alespoň toho Dust 514
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 3. 2011 20:04

Lodicky co po sobe strileji ve vesmiru? Ne, to neni pro mne.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 28. 3. 2011 13:01

Marko: Krásné, působivé. Za deset :)

CCP filmečky z vesmíru umí sakra fix :) Měli by najmout patřičné lidi, nechat někoho napsat patřičný příběh a prostě udělat film :)

Jinak hru jsem hrál (14 dní trial) a je opravdu krásná :love: Extrémně komplexní a opravdu si tam můžeš dělat doslova co chceš (což se třeba o WoWku říci nedá...) - můžeš být objevitelem, kolonizátorem, těžařem, průmyslovým magnátem, pirátem, nájemným vojákem,... je to na tobě :) Ještě by to chtělo vydat expanzi Incarna (má přidat lidské avatary + interiéry stanic a značně posílit sociální aspekt hry) + vydat Dust 514 (s ním by měly přijít povrchy planet) a EVE by byla v podstatě nejdokonalejší MMO vůbec :)

Lojza: O střílejících lodičkách je jen první polovina toho videa, ta druhá je o podstatě hry - že záleží na tobě, kam svůj osud povedeš, a to je na té hře i traileru zdaleka to nejlepší ;)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 28. 3. 2011 19:26

Lo!Zza píše:Lodicky co po sobe strileji ve vesmiru? Ne, to neni pro mne.
Ta hra fakt neni jen o lodičkách střílející ve vesmíru.
Jestli se to někdo chystá hrát, tak počítejte s měsícema, než vůbec začnete chápat o co jde. + se doporučuje minimálně 2 týdny trénovat postavu, než se začne hrát (to se dělá tak, že se daj do fronty skilly na max 24 hodin dopředu a postava se trénuje ať hrajete či ne).
Poslední dobou tam probíhají obrovský bitvy mezi Rusama a Aliancí, dalšího teritoria se jim zachtělo, takže jestli byste chtěli podpořit Západní síly .. ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 3. 2011 20:06

Ja nerikam ze hra je o lodickach co strili ve vesmiru. Trailer ale je. To, ze je v druhe pulce nejaky voiceover mne moc nevzrusuje.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 31. 3. 2011 02:48

.soul píše:
Lo!Zza píše:Lodicky co po sobe strileji ve vesmiru? Ne, to neni pro mne.
Ta hra fakt neni jen o lodičkách střílející ve vesmíru.
Jestli se to někdo chystá hrát, tak počítejte s měsícema, než vůbec začnete chápat o co jde. + se doporučuje minimálně 2 týdny trénovat postavu, než se začne hrát (to se dělá tak, že se daj do fronty skilly na max 24 hodin dopředu a postava se trénuje ať hrajete či ne).
Poslední dobou tam probíhají obrovský bitvy mezi Rusama a Aliancí, dalšího teritoria se jim zachtělo, takže jestli byste chtěli podpořit Západní síly .. ;-)
Já hrál onehdá trial a základy jsem díky povedeným tutoriálům pochopil celkem rychle. Ovšem ty měsíce na pochopení ti i tak věřím, protože ta hra je vážně neskutečně komplexní :) Hlavně mne fascinuje, že ten vesmír je kompletně řízený hráči - od průmyslových činností přes ekonomiku až po pakty, politiku a vojenskou stránku věci :tleskani Plně dynamický trh, fluidní ekonomika,... rozhodně jedna z nejpokročilejších ekonomik v MMO. WoW se s prominutím může jít zahrabat :)

Lojza: A přecejenom ten voiceover je na tom traileru to nejdůležitější, protože perfektně vystihuje, o co v té hře jde ;-) Střílející lodičky jen ukazují na neustále probíhající boje mezi hráčskými frakcemi o moc a suroviny :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 5. 2011 10:57

Něco takového jsem už dlouho v herním segmentu neviděl.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 5. 2011 12:02

Skoro jak z nějakého filmu :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 4. 5. 2011 17:44

5:05 je filmove vic jak dost =) ..koukal sem na to rano ... ... black shark nebyla zadna ***** nastartovat...tohle taky bude hardcore =)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 4. 5. 2011 17:47

Ono s Zimmerovou hudbou z Transformerů by bylo filmový ledacos.:D

Ale hezký video, to rozhodně...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod inexplicit 4. 5. 2011 17:51

no jde o to..ze k milionu her, ktery kradou transfromeri hudbu ..se to nehodi :D tady to ma aspon pozadovany efekt :) (resp ti lidi co delaj fan videa :D)
inexplicit
Rampage

Předchozí stránka