Nájt kompetejšn (čtěte pravidla)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 9. 1. 2007 07:40

[quote="David Sláma";Spíš jen tak mimo soutěž - mám nový citát v signatuře :) /quote]
Všiml jsem si:

quote]vedoucí PC sekce magazínu Doupě.cz, redaktor časopisu Doupěo/quote]

:mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 1. 2007 08:37

Gratuluji Davide Slámo a Doufám ,že mé ,,Recenze na Druhou,, v Roce 2007, bez problema vydejcháš, budu je Adresovat Tobě,...He,
Přeji Všem Doupatů v Novém Roce co nejvíce Zadařených Herních Recenzích(he-psaných po důkladném recenzním Hraní a s Hráčským Srdcem,že...) na Odpovídajícím prostoru, dle Hodnocení Hry!, co nejvíc vydařených DVD s Kompletně Vybavenou Fullkou!! a s co největší podporou Hráčům a uživatelům ve Hrách, Softu i Hardwaru.., co Nejvíce Témat o PC Hrách a Herní scéně..., o pěkných Prévijú a Zoomech nemluvě..., prostě Davide, ať vymáčknete z Papíru a DVD co nejvíc Toho, co bude mít Trvalejší Kvalitu, abychom si Vás Mohli schovat do Archívu
,,Celé,,! a dlouhá Léta se k Vám rádi Vraceli...JAKO např. ... k Excalibru či ke Gamestaru (hlavně k Tomu ,,OLD,,!...,ale i ke Starším SCORE,i P-Levelům,...), Česť Vaši Práci a Děkujeme, Držím Palce a Těším se na Letošní
Doupě...,a ať nám co nejdýl vydržíte Dejchat, He...Happý NY 2K7 pro...Doupata...přeje Marcel i Ostatní Čtenářové...Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 9. 1. 2007 13:43

jezek > Ty jsi máslo, to už tam mám dlouho :D, měl jsem na mysli "You do a lot less DPS dead than you do with a shield!" :D

Marcel > recenze dál adresuj těm nejpovolanějším, tedy Kamilovi a Honzovi. PC sekci vedu jen na webu, do časáku klukům prakticky nemluvím, tam jen píšu :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 1. 2007 16:08

no a co ta recenze NFS: Carbon na DS.. :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 1. 2007 16:39

[quote="David Sláma";jezek > Ty jsi máslo, to už tam mám dlouho :D, měl jsem na mysli "You do a lot less DPS dead than you do with a shield!" :D /quote]
Nejsem máslo,Ty jsi máslo,že jsi mě nepochopil :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 9. 1. 2007 18:07

sega.maniac > To bylo na mě? :)
jezek > No já tě pochopil, ale mystifikoval jsi některé ostatní ;)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 1. 2007 18:21

Nemystifikoval, my jsme to (doufejme) pochopili všichni. :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 10. 1. 2007 00:29

Darwel a ostatní komu se líbil jeden jeho wallpaper - mrkněte na titulní článek na Doupěti ;)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2007 01:05

Tak Jo No,to byla Reakce na Ježoura, he...a Proč by si nemohl dělat tu ,,Papeer,,a Dvd - PC sekciu v Doupěti,He? aspoň by to snad k Něčemu Bylo, že...takhle Doupata-Mág, rychle ,,skončí Tam ,kde přistal Sládkův GS NEW,,..., a to bych Doupatům Nepřál, že a bylo By Opět o jeden,,Nadějný,,Herní Mág méně , že...Marcel od Zvonu...Engliš ,,MassaBob,, a Comp/NET..Tydýt...slušně řečeno,HE...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 10. 1. 2007 01:20

Nene Marceli, za tvoje apokalyptické vize může s větší části jen to, že Doupě není přesně podle tvých představ - což je přirozené, aby bylo pro všechny, musí současně být pro nikoho, abych to vyjádřil trochu básnicky. Kamil a Honza svoji práci dělají více než dobře a upřímně doufám, že je to bude ještě dlouho bavit :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 1. 2007 03:18

nikdo neponocuje...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2007 04:56

KDE jseš Maniaku..pojď na Fajgt...
Vítěz!
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 1. 2007 05:20

Ahoj Davide Slámo,To prosím Tě nejsou Představy , ani Vize , to je Holá skutečnost,...od Které se začli v tomto pořadí:P-Level,Doupě,Score - (drželo se nejdéle ..do Loňska..),...
Odchylovat v létech 2004/5...protože Opravdový ,,Herní Mág,, Pro Hráče, a né pro čumily, se vždy choval takto:- Směrem k Hráčům!, néé,
od Nich?!, tož to není můj Výmysl, ale jen konstatování Těch ,,Nových přístupů a Desigňů,, v ,,Rádoby Herních Mágách,,...např.:najdi si to Sám na Netu, ...,,Méně Slovy - řekneme Více,,!?,,DEMA a Videa mají přednost!?,,...- (Sládek v NEW GS a bohužel v Tom teď již pomalu lítaj ,,Všichni,,...až na Score,kde vodřízli také Manualy cz na papíře...ale jako Poslední! a Recenze!..udržely na Úrovni a v Super kvalitě,že...) - atd...., po roce 2004/5,toť vše...a chceš mi říct, že již od ROKU 2005- lze na Hráče zvysoka kašlat, jak v Recenzích, tak v jakékoliv Pomoci (třeba na DVD?!),... to Davide Promiň, ale mezi Hráči, a i Mezi Mágy a Hráči, byla Vždy snaha Pomáhat si...je to Hráčské, a Kamarádské, že...
...Marcel od Zvonu...Chce si snad Někdo?, Půjčit ode Mne Starší Mágy z Let 1990 - 2003/4/5..., aby se Mohlo debatovat na Fóru..,,Na Úrovni?!,,...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2007 11:34

[quote="David Sláma";jezek > No já tě pochopil, ale mystifikoval jsi některé ostatní ;))/quote]
Ale o to přece šlo,mystifikovat ostatní a trochu je v tom nechat :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 1. 2007 11:36

[quote="David Sláma";Darwel a ostatní komu se líbil jeden jeho wallpaper - mrkněte na titulní článek na Doupěti ;)s/quote]
Ale toho jsem nikdy nerealizoval jako avatara.Je jenom v záloze.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků