Kdo neblije, chlastá pod své možnosti

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 21. 8. 2006 14:27

Tak to je pak pochopitelné.Nejlepší chlazení je ale studna.d/quote]Tak to muze jedine souhlasit.. Nebo strejc jezdi na jednu chajdu a ty ho daj do potoka a jedou.. Studena horska voda..

Tak to je vymakaný chlazení Mr. Green ..../quote]

No jiny resini nebylo.. Do lednicky by se mozna vesel, ale tam jsme meli jidlo..
Dani-Filth
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 20:29

Potok je taky super :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod negr 21. 8. 2006 21:02

Budwárek .... dvanáctečka ....
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 21:05

Jsi jako kámoš z Brna :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod peanut 21. 8. 2006 23:52

peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 10. 2006 12:06

já chlastám a bliju (není nad to se pořádně spráskat a poblít ... co víc si může člověk přát ...)
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2006 12:20

Poblít někoho druhého :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 10. 2006 12:28

jezek píše:Poblít někoho druhého :mrgreen:-/quote]

checht ... já poblil barmanku, bar, kamaráda a samozřejmě i sebe :lol:
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2006 12:31

Ty jsi prase :roll:
Dneska jdem slavit třicátiny,tak abych nedopadl podobně.Naposledy,když jsem to přehnal,tak jsem(aspoň co já vím),zastavoval 4x taxíka,než jsme se dostali domů.Ale řidič byl super,tvrdil,že je to z toho,že měl vevnitř přetopeno :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod McZerro 20. 10. 2006 12:43

Plzeň rulezzz a nikdy jinak :P :twisted: dále je dobrý radegast (pěkně hořký), staropramen, bernard čtrnáctka a z lahváčových piv je dobrý i bráááánik. Zubr je taky dobrý a gambrinus ujde, ale jen ujde (pro mě je moc tuctovej - žádná chuť a hořkost taky slabá)....nesnáším sladká piva jako bažanta, zlatovar, měšťana, holbu, primátora a jiné takové sračky. A největší sračka v poměru cena/chuť je heineken blééééééééé. 3dc lahvoveho staly 35Kč... a to i gambrinus má výraznější chuť (točený sem neměl možná bych změnil názor). Prostě a jednoduše - Only Plzeň + vodéčka :mrgreen:
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 10. 2006 13:09

Chlast? ::hledá blicí smajlík abyc vyjádřil svou nechuť nad alkoholem všeho druhu::
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 10. 2006 15:57

Takže ani skleničku vínečka si nedáš??? To je ale zdravé....
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 10. 2006 15:58

no, já dneska koštoval ve škole burčák :lol:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2006 16:10

McZerro píše:Plzeň rulezzz a nikdy jinak :P :twisted: dále je dobrý radegast (pěkně hořký), staropramen, bernard čtrnáctka a z lahváčových piv je dobrý i bráááánik. Zubr je taky dobrý a gambrinus ujde, ale jen ujde (pro mě je moc tuctovej - žádná chuť a hořkost taky slabá)....nesnáším sladká piva jako bažanta, zlatovar, měšťana, holbu, primátora a jiné takové sračky. A největší sračka v poměru cena/chuť je heineken blééééééééé. 3dc lahvoveho staly 35Kč... a to i gambrinus má výraznější chuť (točený sem neměl možná bych změnil názor). Prostě a jednoduše - Only Plzeň + vodéčka :mrgreen:o/quote]

Se v tom tak nevyznám,ale gambáč je rozdíl z Čech a ten co se dělá v Nošovicích pro Moravu.Ten se nedá pít :x
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 10. 2006 16:11

No já alkohol taky moc nemusím ale tak když jdu na nějakou tu pařbu (což je každý týden a dnešek nebude vyjímka) tak si samozřejmě něco do nálady dám..nejlépe magistra či fernetka citruska :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka