"zvláštní" Japonci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod LaughingMan 21. 6. 2006 18:25

Docela hustý je taky to, že z Takeshi Kitana je dneska uznávaný režisér a jeho filmy jako Kikujiro nebo Brother stojí za to vidět, hlavně první jmenovaný je dokonalá komedie.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 6. 2006 18:26

LaughingMan píše:Tak tohle je taky nářez :D :
http://www.youtube.com/watch?v=f5MBpnt80V0V/quote]

to se nedá popsat slovy to si musíte pustit já se smál spulu s nimi a být tam i já tak se z toho i po*čiju to je snad nejroflovější video co tu bylo díky za něj
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 6. 2006 18:27

Smoke píše:jsem se na ty videa taky díval a jako dost drsné...to jsou upue šílení šílenci...ale drsně jsem se řezal když ten jeden běžel prorazil jedny dveře, druhé dveře, odstrčil příšeru skočil do dalších dveří a buch :lol: narazil..!/quote]

to jsem tu popisoval že je to v reálu mnohem zábavnější :lol: proč se vlastně ptám
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod LaughingMan 21. 6. 2006 18:35

Skinny píše:
http://www.youtube.com/watch?v=f5MBpnt80V0V

to se nedá popsat slovy to si musíte pustit já se smál spulu s nimi a být tam i já tak se z toho i po*čiju to je snad nejroflovější video co tu bylo díky za něj
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 21. 6. 2006 19:35

Eso Rimmer píše:Četl jsem, že Japonsko si svůj trh s prací dost hlídá a tak na nějaké brigády tam jako cizinec můžete zapomenout. Prý se tam dá dostat leda pracovně jako zaměstnanec nějaké mezinárodní firmy.

Jinak když už jsme u toho, tak pokud to ještě neznáte, tak se mrkněte na tyhle stránky http://omega.med.yale.edu/~pcy5/japanese/teacher.html Jsou to postřehy jednoho američana, co odjel v rámci jakéhosi programu do Kyota jako učitel angličtiny na základce a popisuje tam jak jsou japonské děti úchylné apod. Je to sranda číst. :)

Tak to je drsné hej...nechtěl bych být ten učitel.... :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod davee 21. 6. 2006 19:38

Skinny píše:davee: shlédnul jsi ten Takeshiho hrad? mně se to strašně dlouho načítalo a pak jsem šel pryč ale viděl jsem jak jezdili na tom surfu a ten druhý se rozmáz :D jestlis to viděl co na to říkáš?n/quote]

Jo, videl jsem to a celkem jsem se zasmal :-) Neni to zas takove psycho, spis bych rekl, ze ti lide jsou velice hravi... Vlastne jsem mel chut se k nim pripojit :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 20:00

ta knihovna se mi moc libila, smal jsem se s nima.

kupodivu nebyli takovi rasisti, jak tu nekdo povedal. s cernouskem byli zadobre... :?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod peanut 21. 6. 2006 20:07

Jsem ze začátku myslel, že je ten černoch svázaný, a že soutěžý o to kdo ho bude moct mučit.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 6. 2006 10:47

Jen takovy OT: Neni tady nejak moc moderatoru ??? Ja mam uz pocit ze daleko vic jak stalych prispivatelu :)

peanut - Jak dlouho jsi mod?
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod AlanWake 22. 6. 2006 10:54

To víš... forum spěje k absolutní vládě lidu. Za chvíli budou moderátoři všichni. O několik měsíců později už budou všichni admini :).

A všichni admini vyhrajou zájezd do Japonska (to abychom nebyli OT :) )
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 11:01

http://www.youtube.com/watch?v=f5MBpnt80V0V/quote]

Tak tohle fakt nemá chybu...směju se ještě ted pod stolem
_DAVE_ myslím že je ted kolem 12 moderátorů...a peanut, já a includes jsme byli jmenováni společně a to asi týden nebo dva tomu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 11:04

Paar píše:ta knihovna se mi moc libila, smal jsem se s nima.

přesně, tak knihovna je úžasná, asi nejlepší video, co jsem na youtube.com zatím viděl :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 11:09

AlanWake píše:To víš... forum spěje k absolutní vládě lidu. Za chvíli budou moderátoři všichni. O několik měsíců později už budou všichni admini :).

A všichni admini vyhrajou zájezd do Japonska (to abychom nebyli OT :) )e/quote]

Jsem tady chvíli nebyl a spamu jak japonců :mrgreen: takže ikdyž se vám zdá že je tady dost moderátorů tak práce je dost protože ti z doupěte ještě píšou na web a do časáku a taky chodí na výšku a nemají tolik času
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 18:53

tak uz mam doma ucebnici japonstiny... sakra nevypada to moc tezce.... uz se tesim, az budu chodit na japonske stranky a vsemu budu rozumet :twisted:

(naivista)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod peanut 22. 6. 2006 18:58

Něco jinýho je Japonsky číst a mluvit. Mluvení je tentokrát lehčí.
peanut
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka