Objednávejme spolu na DVDcrave

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 11. 2006 17:08

mr_wawra píše:a co bankovní poplatek? ;)>/quote]

Studentská výhoda - žádné poplatky...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod karel bílek 27. 11. 2006 18:11

jak funguje bamboogaming, ví někdo něco ???
dík
karel bílek
First Blood

Odeslat příspěvekod Grim 27. 11. 2006 18:28

Kdy se zas bude kupovat hromadne? A jak se to kupuje? To dam nekomu kdo to koupi penize a on to koupi hromadne a pak mi to posle? Kolik jsou postovny a jak dlouho to trva?
Sry jestli to tu nekdo uz cetl ale tohle ted pisu od strejdy a nemam moc cas(doma mi ted nefacha net)
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Redman 27. 11. 2006 22:15

[quote="karel bílek";jak funguje bamboogaming, ví někdo něco ???
díkd/quote]

Jo, Bamboogaming je OK. Kupoval jsem už dvakrát a absolutně bez problémů. Platba Paypalem a dodání do 7-9 dnů. A vše funguje (kupoval jsem 2x M3Lite + Passcard3).

P.S.: Bezhotovostní platba embosovanou kreditkou po internetu je bez poplatků (aspoň u ČS) A je jedno jestli máš Paypal nebo platíš přímo (já volím hlavně Paypal možnost) - odzkoušeno mockrát :D
Redman
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2006 22:38

Grime hromadné objednání se u dvdcrave moc nevyplatí...protože je to poštovné podle čísel a ne podle gramů takže když objednáš dvě hry máš defakto poštovné dvojnásobné...možná nějakou korunu ušetříš ale moc v tom nečekej...trva to asi tak 5 dní než to dojde ale co trvá nejdéle je to než ti to vůbec odešlou a odečtou prachy z účtu...sám nevím proč
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod karel bílek 28. 11. 2006 13:43

Mr. Redman,
díky moc !!!!!! :lol:
karel bílek
First Blood

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 11. 2006 17:20

Hej lidi znáte ještě nějaké dobré stránky, levné atd.??
Zahraniční myslím...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod shaftik 6. 12. 2006 21:13

cau,budete nekdo objednavat z dvd crave?potreboval bych tam kdyztak pribrat ds lite+redukce,najde se nekdo?pls pls pls pls pls
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 8. 12. 2006 15:44

kdo mne veme do party,nebo za mne vyridi moji obednavku tak samozreme dostane penize predem-po dohode a daruji jednu z techto premii neoriginalni ovladac na gc nebo ksiltovku touch me(ds)-obe veci jsou samozrejme nove ovladac jen vybalen ale uplne novy a ksiltovka byla celou dobu jen na policce..
obednavka 2 her na xbox1 za celkovou sumu i s postovnym 762Kc kdyztak SZ
edit:vyrizeno
Naposledy upravil Panzer.Dragon dne 14. 12. 2006 17:49, celkově upraveno 1
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod johndarkness 8. 12. 2006 19:55

Eso Rimmer píše:mr_wawra:
když platíš paypalem, tak žádné bankovní poplatky nejsou. Já kupoval GP2X z play-asie kartou přímo a mám pocit, že ani tam žádný poplatek nebyl.

Akorát s tím clem je to nějaké pofidérní. První gp2x mi došlo zkontrolované celníkama a žádné clo nebylo a druhé jsem objednával teďka a napařili tomu clo asi 830Kč. Cla se myslím netýkají objednávek v rámci EU. Když se kupuje něco z eBay, tak na to američani obvykle napíšou "gift" (=dárek) a k tomu napíšou nějakou smyšlenou nízkou částku a pak se clo taky neplatí. :)c/quote]

Pro vsechny zeme mimo EU plati, ze clo zaplatis ze zasilek, ktere presahuji hodnotu cca 30 USD (zalezi na kurzu) a je to dale omezeno ze ti muze dojit balicek typu GIFT (darek) z danne zeme pouze 3x za rok pak za dalsi platis clo v plne vyssi. Vsechno toto plati pro balik oznaceny GIFT nebo SAMPLE z ostatnich se pak plati clo podle druhu zbozi.
Sega MultiMega, Saturn, Atari Jaguar/CD, SNES, N64, GB, GBC, GBA, NDS, NDSL, PSX, PS2, PSP
Laser Disc, PMD 85-1/2, Spectrum 128+, ну, погоди!
johndarkness
Killing Spree

Odeslat příspěvekod autofacr 8. 12. 2006 20:55

Smoke píše:Hej lidi znáte ještě nějaké dobré stránky, levné atd.??
Zahraniční myslím... /quote]

Záleží co, a jak, chceš objednávat. Já jsem maximálně spokojený s http://www.dretschler.com/catalog/defau ... a4091884d3
a navíc tam můžeš objednávat za slušný poplatek i na DOBÍRKU (!)
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod maty.mateo 11. 12. 2006 17:50

Jestli hledate nějakej levnej shop vim o tomhle
http://www.amazon.com
maty.mateo
First Blood

Odeslat příspěvekod maty.mateo 11. 12. 2006 17:53

Jo a pro shaftika asi budu objednavat NDSlite + redukci z DVD crave.....někdy po vanocích
maty.mateo
First Blood

Odeslat příspěvekod shaftik 11. 12. 2006 21:11

jo?no po vanocich,stejne by bylo drahy postovny,ale diky za nabidku :wink:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 12. 2006 19:23

johndarkness píše:Pro vsechny zeme mimo EU plati, ze clo zaplatis ze zasilek, ktere presahuji hodnotu cca 30 USD (zalezi na kurzu) a je to dale omezeno ze ti muze dojit balicek typu GIFT (darek) z danne zeme pouze 3x za rok pak za dalsi platis clo v plne vyssi. Vsechno toto plati pro balik oznaceny GIFT nebo SAMPLE z ostatnich se pak plati clo podle druhu zbozi.

No dobře, dejme tomu, že mi došli už 3 gifty a teď půjde čtvrtý. JE to třeba nějaká elektronika, nebo já nevím co a na balíčku je "gift", udaný typ zbočí "PC game" a hodnota zboží "10$". Jak pak teda vypočítají to clo? To bude jako clo z 10$, nebo co? :)

Jinak by mě zajímalo, když tu objednávate z dvdcrave NDS Lite, tak chodí vám to se clem, nebo bez?
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka