Objednávejme spolu na DVDcrave

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod simsah 19. 6. 2006 10:12

Peter S. Kenedy píše:
simsah píše:A v sobuta a v pátek taky :) :? :| co je na tom tak divného?o/quote]
Tak v sobotu a v pátek to chápu ale v neděli když se jde v pondělí do školy??A navíc se v žádných podnicích v neděli pařby nedělají nebo jo?Ale jsme OT takže the end :mrgreen:-/quote]

Proč asi myslíš že nejsem ve škole? :mrgreen:
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 10:14

crewxson píše:Vy to z dvdcrave objednáte na jednu adresu a pak to ještě (ve vašem případě stereoid) nechávate od objednavatele rozesílat po čr?a/quote]

JJ přesně tak :mrgreen: ale on s tím souhlasí...tak samozřejmě že to poštovné co on musí poslat z Prahy mě do Třince mu taky zaplatím...a to by se dalo kdyby on to objednal a napsal třeba že NDSLite by chtěl poslat na jinou adresu?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod VXP 19. 6. 2006 10:38

Peter S. Kenedy píše:
crewxson píše:Vy to z dvdcrave objednáte na jednu adresu a pak to ještě (ve vašem případě stereoid) nechávate od objednavatele rozesílat po čr?a/quote]
JJ přesně tak :mrgreen: ale on s tím souhlasí...tak samozřejmě že to poštovné co on musí poslat z Prahy mě do Třince mu taky zaplatím...a to by se dalo kdyby on to objednal a napsal třeba že NDSLite by chtěl poslat na jinou adresu?n/quote]

urcite by to slo - jeste jedno postovny :)

netusite nekdo kde sehnat Brighter GBA SP?
VXP
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 10:52

a nebylo by jednodussi si vyridit tu special VISA kartu a objednavat hned na sebe??? sorry jesli jsem teraz placnul kravovinu,bo vim jenom co mi rikal Logan...
BTW skoda,ze na tom dvdcrave nemaj na prodej GC konzoli za nakou zajimavou sumicku... :cry:
Z.E.T.
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 11:18

Z.E.T. píše:a nebylo by jednodussi si vyridit tu special VISA kartu a objednavat hned na sebe??? sorry jesli jsem teraz placnul kravovinu,bo vim jenom co mi rikal Logan...
BTW skoda,ze na tom dvdcrave nemaj na prodej GC konzoli za nakou zajimavou sumicku... :cry:

No takhle aspon neplatím poštovné sám...ty budeš asi Zdenda co? :mrgreen: bratranek od Logana
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 11:52

jj jsem to ja... :wink: toz to je fakt,ze proc to platit sam,a myslim si,ze by to nebylo spatne to mit tu special VISA kartu... 8) A ty tomu typkovi (sry 2 STEROID) duverujes,ci ho snad znas?! bo ja jsem zastancem pravidla 3xN... :roll:
Z.E.T.
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 12:27

Z.E.T. píše:jj jsem to ja... :wink: toz to je fakt,ze proc to platit sam,a myslim si,ze by to nebylo spatne to mit tu special VISA kartu... 8) A ty tomu typkovi (sry 2 STEROID) duverujes,ci ho snad znas?! bo ja jsem zastancem pravidla 3xN... :roll:

Znám ho tady z fora a už jsem takhle objednával 2 hry přes něho a vše proběhlo v pořádku...takže můžu důvěřovat
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 13:27

takže objednávám NDSLite bez Maria protože se to s tím Mariem pěkně prodražilo až na nějakých 4500 a to já bohužel nemám...takže se budu muset spokojit s NDSLite :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 19. 6. 2006 13:29

vsak her mas "dost"
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 13:29

Paar píše:vsak her mas "dost"

No jasně však mi aspon něco zbyde a můžu si koupit nějakou hru z druhé ruky pro GC nebo NDS :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 19. 6. 2006 13:55

gud ajdija!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod crewxson 19. 6. 2006 14:25

2 - P.S.K
Aby to šlo poslat přímo na tebe z austrálie musel by zadat do registrace při objednání tvou adresu. Dle mne je nejschůdnější varianta zřídit si například studentské Gaudeamus konto (účet). Tj. otázka tak jednoho týdne. Poplatek za vedení účtu je na měsíc kolem 20 kč. Dostaneš 2 platební kreditky + 1 virtuální. Jedna z těch dvou je embosovaná, necháš ji bankou odemknout a je to.
No a samozřejmě vždy je potřeba mít na tomto účtu dostatek financí:)
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 14:46

a u jakeho ustavu se to konto zrizuje??! asi ne ceske sporky,co?! bo 2 ucty bych s tim svojim zatim-studentskym uctem neutah... :oops:
Z.E.T.
First Blood

Odeslat příspěvekod crewxson 19. 6. 2006 14:51

U České spořitelny jde taky určitě přihodit k účtu embosovana karta, jen jde o to na kolik by to přišlo. Gaudeamus mají v KB.
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 14:55

crewxson píše:2 - P.S.K
Aby to šlo poslat přímo na tebe z austrálie musel by zadat do registrace při objednání tvou adresu. Dle mne je nejschůdnější varianta zřídit si například studentské Gaudeamus konto (účet). Tj. otázka tak jednoho týdne. Poplatek za vedení účtu je na měsíc kolem 20 kč. Dostaneš 2 platební kreditky + 1 virtuální. Jedna z těch dvou je embosovaná, necháš ji bankou odemknout a je to.
No a samozřejmě vždy je potřeba mít na tomto účtu dostatek financí:)a/quote]

No zní to zajímavě ale já takové věci objednávám jednou nebo dvakrát za rok takže mě ty poplatky by vyšly draho :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka