NDS fancluby

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 13:36

No příště pokud to bude u mě tak bych se určitě o vaření staral já...a nebo by to mohlo být u tebe Tidicu co? :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 18. 6. 2006 13:41

Haaah to je ve hvězdách a u mě určitě nee, páč já už se o vaření nebudu dlouho starat, už sem si to vybral na další dva srazy dopřeu...teď někdo jiný a vřele mu to přeji :)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 13:44

Tidic060 píše:Haaah to je ve hvězdách a u mě určitě nee, páč já už se o vaření nebudu dlouho starat, už sem si to vybral na další dva srazy dopřeu...teď někdo jiný a vřele mu to přeji :)m/quote]

No zase ses tak až o vaření nestaral...vždyt jsi jen nastrouhával sýry a možná krájel salám...pizze byly koupené tak co :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 18. 6. 2006 14:01

Tys tam byl tak 3x v té kuchyni tak nevíš co se tam všechno dělalo...tak pomlč...pizzy byly koupené a co ?? A myslíš, že sme tam jen tak seděli a čuměli do blba, že ?? Však příště můžeš dělat v kuchyni ty a pak si popovidáme :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 14:05

Tidic060 píše:Tys tam byl tak 3x v té kuchyni tak nevíš co se tam všechno dělalo...tak pomlč...pizzy byly koupené a co ?? A myslíš, že sme tam jen tak seděli a čuměli do blba, že ?? Však příště můžeš dělat v kuchyni ty a pak si popovidáme :mrgreen:n/quote]

Ty jsi mě nepochopil...ale nic jiného než pizzy jste nedělali...ale sám jsem vám poděkoval že jste to vzali na sebe s Loganem o to nejde...jen prostě jsem reagoval na to jak jsi napsal že už vařit dlouho nebudeš když jsi přitom nedělal nic tak světoborného...a nebo řekni co jste všechno vařili??Třeba jste to snědli tam aby jsme nic neviděli to je potom jiná :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 18. 6. 2006 14:08

No vidiš a myslí, že bysme tam byli jen tak a nešli pařit k vám, že jako budem s Loganem sedět v kuchini a RE: čumět do blba ?? Tak vidiš...né jak sem říkal, příště se hlásí do kuchně PSk a pak si popovidáme O.K. o tom světobornu :lol:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 14:15

No myslím že u pizze kterou dáš do trouby nemusíš sedět v kuchyni...já si taky doma často peču koupené pizze tak vím...a peče se to samo :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 18. 6. 2006 14:27

Na vareni je tu jine forum hosi :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 14:29

davee píše:Na vareni je tu jine forum hosi :-)

TO máš pravdu ale patří to k našemu srazu :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 18. 6. 2006 14:32

To jo, ale taktne se vam snazim naznacit, ze byste s tim meli prestat, protoze mi s tema pizzama delate chute :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 6. 2006 14:34

davee píše:To jo, ale taktne se vam snazim naznacit, ze byste s tim meli prestat, protoze mi s tema pizzama delate chute :-)

No asi si dneska jednu dám...ale fakt s tím přestanem...protože bych to tu musel sám promazat a to nechci :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 6. 2006 07:24

No, tak jsem se dostal na net a musím napsat své dojmy a popis, jak to přesně probíhalo:

Ráno v 8:19 jsem měl v plánu sjet pro Bratránka a zajet nakoupit do Kaufu a tam taky počkat na TIdica a PSK. Vše mi ale narušil telfeonát od Standy, který mi sdělil, že stojí u blíže neurčeného bílého domu a že neví kam jít... Jelikož jsem se předtím nedíval na fórum, tak jsem nevěděl, že přijedou tak brzo... Nu, po domluvě jsem je ale našel a dovedl do doupěte, kde s nima byl brcha... Pak jsem tedy vzal auto a sjel jsem pro bratránka... Když jsem napsal PSK, že už čekám, tak mi Tidic odepsal, že nasedli do jiného autbusu a přijedou pozdději... Nu co, zašli jsme tedy se Zdendou nakoupit... Potom přijeli PSK a Tidic a šel jsem nakoupit i s nima... Nakoupili jsme pár pizz a PÁÁrečky... :lol: Nu, potom jsme dorazili ke mě a začala akce na plno... Když jsme dorazili, tak zábava byla v plném proudu... Pařilo se na N64 a na NDS.. Pak se PSK vytasil s GC a začalo se hrát na GC, ze kterého byl Zdenda úplně vedle... Já a Tidic jsme na sebe vzali nelehký úkol nakrmit hladové hráče... Vždy to bylo celkem nebezpečné, poněvadž měli hlad a víc jak dvě pizzy jsme nestačili upéci... V kuchyni (tzv. West Hall) se pořádaly fotbalové zápasy a pokecy... V obýváku (tzv. East Hall) se pořádaly seance s NDS a GC respektive s N64... Akce byla nehorázně dobrá, jak by řekl Smoke:"Ty woe ta akce byla upe dobrá, WOW, upe rulezzzzzz..." :lol: Nu, pak se hrálo a hrálo, nehorázná pařba v Mario Kartech, zapařil jsem dost titulů na GC a byl jsem jak jinak než nadšen! V 6 hodin jsem odvezl Standu, Lloyda a Smoka na autobus( i když to bylo taky hezké, ale o tom, ať Vám povypráví Standa, který nastínil zápletku téhle historky.... :-) ) a pak začal fotbal... Když jsme ještě seděli s Tidicem v autě, bylo telefonem oznámeno, že prhráváme jedna nula... Po zaparkování jsme si skočili na jedno točený a vzali jsme si jedno s sebou plus jedno pro zdendu... Pak jsme se jen trápili u fotbalu... Dlužím PSK Nintendo Wii za takovou sázku ohledně Ghanské penalty... :-) Pak se vypilo i pár lahváčů a byl konec... PSK s Tidicem odjeli...

Nu a jaké byly následky? Hodina uklízení, zbylých deset PÁÁRečků a dvě pizzy... S bráchou jsme si ještě v neděli odpolende udělali takový nostalgický sraz - zahráli jsme na N64 fotbal a starfoxe a upekli si pizzu....

Jinak tohle byl dle mého názoru největší sraz Nintenda v Čechách, Smoke jej nazval českou E3....

Akce se povedla a doufám, že se zase někde v hojném počtu sejdem...

Malá zpráva pro Paara:
Smoke a Lloyd, ač se na fóru nezdají jsou naprosto v pohodě...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 19. 6. 2006 08:49

Logan007 píše:Malá zpráva pro Paara:
Smoke a Lloyd, ač se na fóru nezdají jsou naprosto v pohodě...d/quote]


neverim :twisted:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 09:48

Paar píše:
Logan007 píše:Malá zpráva pro Paara:
Smoke a Lloyd, ač se na fóru nezdají jsou naprosto v pohodě...d/quote]

neverim :twisted:

Ale věř...hlavně Lloyd je uplně (sakra už zase :roll: ) v pohodě...skoro jsem nevěděl že tam je...a smoke má akorát to své UPUE a dobře se rozčiluje když mu něco nejde...hlavně mu nešel RE4 kde ho zabili už ve vesnici :mrgreen: ale jinak i SMOKE je v pohodě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 19. 6. 2006 11:35

nejspis sis nevsiml toho smajliku....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků