NDS fancluby

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 11:39

Zdarec lidi,tak jsem vstrebal zazitky ze sobotniho srazku nin10do konzolistu (ze ktereho jsem mel trochu strach,pac zatim jsem vlastnikem pouze mini konzole z edice miniclassic,ktera se ale libila) a rekl si ze tu taky "zatim-jeste-jako-PC-ckar! pisnu. Pisu az teraz (ze skoly),bo mi nak zkolaboval net (fuck da PODA).Mel jsem tu napsat i za Logana,ktery je doma bez netu,ale vidim,ze se nak dostal na net a ze tu tihu uz nemusim nest :wink:
Sraz byl SUPER DUPER (tolik konzoli jsem pokupe videl leda v nakem shopu),parilo se o 100 6 kdekoli a na cemkoli (viva tu NDS wifi) a s kymkoli,konzumaci pizzy (sorry davee),jsme kompenzovali spalene kaliore a taky prodlouzili si zivot smichem na ruzne hlasky (thx to Smoke za upue) :D ,sraz byl zakoncen srkanim cepovaneho pivka a koukanim na pekny fotbal (bohuzel ne pro Cechy). Jak uz jsem napsal,sraz byl SUPER,sesli se tam fakt v poho lidi,skoda,ze jsme trochu vic nepokecali (ale o tom ten sraz nebyl,ze?? :D ) Takze bych chtel jeste jednou podekovat bratrankovi Loganovi,ze mne pozval,pak thx PSK za to,ze mi ukazal silu GC (RE4 rulezzzz),standovi za fotodokumentaci a pak vsem,se kteryma jsem mel tu cest zaparit!! A doufam,ze to konzole prezily bez uhony... :wink:
2 Tidic priste (to uz snad budu o konzoli bohatsi) se vareni (spis ale peceni) ujmu ja,bo vareni je moje hobby 8)
2 all (ale spis Standa) ty fotky najdu kde???
2 PSK ten GC uz shanim,nechces mi ho prodat??? :twisted:
2 Logan ve vyctu nasledku si zapomnel na popcorn,o ktery si BTW jeste prihlasim... :twisted:
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 12:17

Tak ty fotky by mě taky zajímaly kdy se tady objeví...snad aspon Logan tady něco hodí z mobilu a standa z toho fotáku...GC neprodám...ale hledej a myslím že určitě najdeš dobrý kup..nebo se ti podívám já a napíšu ti tady
EDIT: Tak něco máš tady http://www.aukro.cz/show_item.php?item=110409254 a nebo dražší ale s lepší výběrem her tady http://www.aukro.cz/show_item.php?item=109535604
A nebo ještě lepší mega pack http://www.aukro.cz/show_item.php?item=108609516
PAk z inzerátu tady http://www.annonce.cz/cgi-bin/online (tohle by bylo zajímavé i pro paara rosenkranc prodává warrior within na GC kterého jsi chtěl ne?)
A tady si určitě taky vybereš http://jarmark.idnes.cz/select.php?k=0& ... be&x=0&y=0
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 19. 6. 2006 12:40

Fotky se objevi, ale jak jsem rikal nemam doma internet a jedina moznost jak se tady dostat je ve skole. V patek ale internet bude a s internetem i fotky ;)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 19. 6. 2006 14:19

Líbilo se mi jak Smke hrál Brain Age, vždyt má upue starý mozek! :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 14:24

2 PSK Fotky od Logana se od nej,nez odjede na 2 mesice do Plzne, pokusim vyloudit a nak je sem hodit,bo jak rikam,nema teraz uz zadny net,tak... kdyztak mi s tim hozenim se poradis(te),ne?! :oops:
dik za ty odkazy,ta DK edice s tema bubinkama a s tou brasnou za ty 3k vypada zajimave (slint),aukce konci za tejden,toz uvidime... jinac s tim tvojim GC jsem si delal srandu,ale kdyby sis to rozmyslel... asi pockam,az budes mit NDSL a pak nebudes mit na GC ani pomysleni a za petikilo ho od tebe koupim... :twisted:
2 Standa sorry,to s tim netem mi nak uslo.... :oops: ale budu se tesit!! :wink:
heh,ja dneska svoje prvni prispevky psal taky ze skoly,bo mi doma zkolaboval net... :( ale uz v poho (tukam 3 x na drevo=> na hlavu) :D
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 14:49

Lloyd.Irving píše:Líbilo se mi jak Smke hrál Brain Age, vždyt má upue starý mozek! :DD/quote]

No a co mu vlastně vyšlo??TO nám raději ani neprozradil...ale vyfotit si slova které si měl zapamatovat fotákem to je škaredý podvod :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 14:52

Z.E.T. píše:2 PSK Fotky od Logana se od nej,nez odjede na 2 mesice do Plzne, pokusim vyloudit a nak je sem hodit,bo jak rikam,nema teraz uz zadny net,tak... kdyztak mi s tim hozenim se poradis(te),ne?! :oops:
dik za ty odkazy,ta DK edice s tema bubinkama a s tou brasnou za ty 3k vypada zajimave (slint),aukce konci za tejden,toz uvidime... jinac s tim tvojim GC jsem si delal srandu,ale kdyby sis to rozmyslel... asi pockam,az budes mit NDSL a pak nebudes mit na GC ani pomysleni a za petikilo ho od tebe koupim... :twisted:
2 Standa sorry,to s tim netem mi nak uslo.... :oops: ale budu se tesit!! :wink:
heh,ja dneska svoje prvni prispevky psal taky ze skoly,bo mi doma zkolaboval net... :( ale uz v poho (tukam 3 x na drevo=> na hlavu) :D

Já ti s těmi fotkami pomůžu neboj..nebo mi je můžeš poslat na meil (P.Nohel@seznam.cz) a já je tady dám...vím že sis s mým GC dělal srandu...neboj ikdyž bude NDSLite tak GC pro mě nekončí :lol: a ty nabídky z aukra jsou slušné takže máš z čeho vybírat...NDSLite se mi bude objednávat zítra takže tak do týdne a pul ho mám snad doma :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 19. 6. 2006 15:01

PSK-no jeho mozek měl něco kolem 81 let :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 15:18

Peter S. Kenedy píše:
Lloyd.Irving píše:Líbilo se mi jak Smke hrál Brain Age, vždyt má upue starý mozek! :DD/quote]
No a co mu vlastně vyšlo??TO nám raději ani neprozradil...ale vyfotit si slova které si měl zapamatovat fotákem to je škaredý podvod :mrgreen:r/quote]


je aspon videt,ze to je Cech 8) ... BTW od kolika do kolika let je to Brain Age?? :twisted:
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 19. 6. 2006 15:25

Peter S. Kenedy píše:
Z.E.T. píše:2 PSK NDSLite se mi bude objednávat zítra takže tak do týdne a pul ho mám snad doma :wink::/quote]


tise zavidim :o a zaroven ti to preju... :wink: ten pocit tesit se na neco znam,jsem dycky malem spal u posty ve spacaku :D
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 19. 6. 2006 16:21

Tak to nebudeš muset za chvili ho budeš mít taky, néé...počkej jak ti přijde ho budeš nabíjet každý den a čím více budeš hrát tak budeš zjišťovat, že ti to pořád nestačí :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2006 16:24

Tidic060 píše:Tak to nebudeš muset za chvili ho budeš mít taky, néé...počkej jak ti přijde ho budeš nabíjet každý den a čím více budeš hrát tak budeš zjišťovat, že ti to pořád nestačí :mrgreen:n/quote]

Ses trochu netrefil...on bude kupovat tedkom GC a NDSLite až později :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Logan007 19. 6. 2006 16:51

Obrázek
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 19. 6. 2006 17:04

Logan007 píše:Obrázek

Najs pikčr :)
by the way, to je taky nápad, udělat takovej sraz tam někde za Prahou, bych se divil, jestli ten plac je vůbec na mapě :twisted: :D
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků