samo a neznámo kam vyvíjející se debata :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 09:52

obrazy jsem viděla, myslím, že to má v tý hlavičce pomatený docela dobrým směrem 8) doma mám místo obrazu plachtu s jeho obličejem, to stačí :mrgreen: mně se líbí i muzika, mám ho ráda. ale kontroverz to teda je maximální, znám buď jen lidi, který ho mají rádi, a nebo ho naopak tak nenávidí, že se kvůli tomu ještě rozčílí. žádnej průměr :lol: :lol: :lol:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 9. 2005 09:53

Je to idiot.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 09:57

To jsem si o něm myslel taky,dokud jsem s ním nečetl a neslyšel několi rozhovorů.Má svoje chyby a úlety(kdo ne,a kdo tvrdí že ne,tak je má největší),ale zas se za ně nestydí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 10:15

možná je to magor, ale zase je to lepší, než ta masa lidí, kde jsou všichni stejní a o většině z nich se za celý život nikdo další nedoví. má image, kterou může spoustu lidí provokovat, ale na to je jednoduchá rada-ať se na něj nikdo nekouká. nejvíc mě dostává, když někdo řekne, že to má akorát jako továrnu na prachy. no a co, když to umí, nestydí se, a ti lidi mu je ochotně dávají?? pochybuju o tom, že ho nějak podporuje kdokoli, komu se nelíbí. takže tihle lidi můžou akorát tak držet pec a přihlížet (a závidět jak prachy, tak to, že oni sami se na nic nezmůžou :P ) 8)
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 9. 2005 10:16

No, nechat si vyoperovat dvě žebra, aby si mohl hulit ko***a, tomu říkám teda úlet....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 7. 9. 2005 10:51

MM taky nemusím. Muže dělat dobrou muziku, ale jinak je to magor.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 11:09

No s těmi žebry je to úlet,to se mi taky zdá přehnané,ale když se na něj díváte při nějakých diskuzích nebo když je někde pozvaný jako host,tak nikdy nevypadá jako na koncertech.Vždycky má jen decentní maku-up a někdy nehty.To si jenom lidi myslí,že takhle chodí pořád.Víte vůbec,proč začal s muzikou?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 7. 9. 2005 11:15

MM je uměle vyrobený!
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 11:30

a vy jste u toho někdo byl, že to víte tak jistě? pomalu se z toho stává stejný kult, jako když Ozzy ukousnul hlavu netopýrovi. jak to bylo doopravdy, to už nikdo kromě zasvědcenějších fanoušků neví, ale Blesk to neopomene připomenout v každém článku, takže legenda žije dál a široká veřejnost si žije ve svých iluzích. nikdo o něm neví absolutně nic, jen že žere netopýry. já jsem Mansonova rozřezaný žebra nikdy neviděla a i kdyby to byla nakrásně pravda-A CO JAKO?? Tak ať si hulí co chce, pokud je mi známo, nenutí nikoho dalšího, aby to dělal. Ať jemu nebo sobě. Tyhle argumenty mi nepřijdou moc na výši :roll:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 11:33

Navrhuju tuhle diskusi ukončit. Jednak s Doupětem nemá co dělat, potažmo ani s tímhle tématem, a hlavně nemá cenu to řešit, na něm se nic nezmění. Já se v muzice hodně pohybuju a zajímám se i o věci kolem, takže si myslím, že dohadovat se s někým, kdo zná akorát sem tam fotku z bulváru nebo záběr z televize, nemá cenu. Nerada bych, aby se to někoho dotklo. Ave :wink:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 11:46

Souhlas :D
K tématu.Nezkoušela jsi tu hru nainstalovat od někoho jiného(z jiného cedla)?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 12:01

Zkoušela, vždyť jsem to říkala. Nejdřív jsem to zkoušela z uložený pozice rozjet z jiný placky, pak jsem to odinstalovala a nainstalovala z tý druhý hry. (a to jsem mazala registry, aby bylo opravdu všechno poctivě pryč). Pořád stejný, teď poslední pokus byla instalace v práci na jiném pc, ale je to stejný :roll: nedá se svítit, stejně je už září a budu se muset bohužel zajímat víc o skripta než o hraní, ale i tak bych to ráda dotáhla :roll:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 12:24

Promiň,to jsem asi přehlídl.A nevyšel na to nějaký path.Mohl by to řešit.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 12:41

Nenašli jsme nic :cry: teď u toho zrovna sedí kolega-pařmen-ale zatím s tím neudělal vůbec nic. Obávám se, že to tu budeme muset fakt přejmenovat, protože tohle je asi neřešitelný :lol:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 9. 2005 12:41

Se mi zdá, že se zase vracíte na začátek diskuze, tohle všechno se už tady řešilo.
Rada nad zlato - CD polejt benzínem, zapálit a vyhodit.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků