samo a neznámo kam vyvíjející se debata :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2005 09:56

No je to docela krajní řešení.Mě k tomu dohnalo více okolností a tohle byl druhotný výsledek.Dělat to jen kvůli hře,to bych asi nedělal.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 31. 8. 2005 10:35

Já to taky dělat nebudu, to je fakt blbost. Jak to myslíš s tím dvoudenním ťukáním do hry za 200,-? Jako že bych to mohla dohrát za pár minut? :D to je možná pravda, jenomže abych se přiznala, tak hry skoro vůbec nehraju, i přesto že to prodávám. Protože mě nebaví všechny ty Battlefieldy a vůbec-prostě mě nebaví střílení a výbuchy a ohlušující řev. Alone jsem zkusila kvůli žánru, protože tohle mě baví, ale o to víc mě to taky štve. Rozhodně se tomu nevěnuju denně a teď jsem se k tomu vrátila asi po dvou měsících, kdy zase vybylo trochu času. A teď tohle. Tak to není k zamyšlení, ale k *****.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 31. 8. 2005 11:51

2jezek: Nojo, ale představ si potom ten pocit zadostiučinění, že se ti to povedlo... :D
Jinak já PC formátuju tak jednou za půl roku, nee, že by to nechodilo, ale pěkně se to vyčistí a docela slušně zrychlí - navíc kompletní instalace Win XP a veškerýho softu, co tam mám, mi zabere tak 3 hoďky, což není zase až tak hrozný na to, jakej to má vliv na stabilitu a výkon kompu.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2005 12:12

Je fakt,že se to viditelně zrychlilo.Já sem si ale takové věci nikdy sám nedělal a neměl jsem odvahu to riskovat.Ale fuckt na tom nic není.V tomhle jsou XPejda dost dobrý.Dokonce jsem dokázal hodit systém do úplně nového kompu,za což jsem na sebe náležitě hrdý :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2005 12:14

2Ozzian:No mi přeinstalování kompíku trvá dva dny :( Než tam natahám všechny svoje a manželčiny pracovní věcy.....Nemyslel jsem to jako že trávím 2 dny nad optimalizací hry
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 31. 8. 2005 12:47

Já bych tohle neuměla vůbec, asi bych to nezmákla. Každopádně to za to fakt nestojí. Ale je to teda vopruz :roll: hráli jste někdo Suffering?
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2005 12:49

Teď ho mám rozehraný.Jsem asi ve čtvrtině.Ujde,ale moc dlouho mě neudrží.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 31. 8. 2005 12:55

A je to dobrý? Já už ho mám doma na placce, ale nemám na to moc čas, každopádně bych si nějaký pořádný horor dala, když už mi nejde tohle :( kolega co mi to posílal říkal, že se do toho ze začátku nemohl dostat, ale pak že to bylo maso :mrgreen:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 31. 8. 2005 13:00

Málo adventurní, jenom to maso......
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 31. 8. 2005 13:40

Hm, tak to je škoda, to na něj nebudu spěchat. Nalákalo mě to na ty příšerky, který prý jsou extrémně hnusný, ale pak když jsem je viděla, tak mi pořád nepřijdou tak slizký jako ty zombie v Alonech, fuj, to je vrchol slizu :x
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 9. 2005 05:16

On to není zas tak velký horor,ale včera mě to konečně chytlo(si 4 hodiny).Spíš si to zahrává s představivostí,co bude dát,atd.Párkrát sem sebou parádně škubnul.Osobně můžu doporučit,ikdyž....je to holt konzolovka :( Aspoň že funguje ukládání.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 1. 9. 2005 07:15

:shock: :shock: :shock: párkrát škubnul??? Já jsem u těch Alounů málem přišla o veškerý smysly :D několikrát vylitý pití, vyřvaný hlasivky, zástavy, infarkty, mrtvice...jo, uznávám, že nemám s hrama moc zkušeností a nemůžu srovnávat, i když tady u toho jsem už na pár místech četla, že "lekačky" jsou povedený, nicméně i tak-je to fakt psycho :D :D ještě mám v záloze Silent Hill, trojku a čtyřku, tak na to se těším docela hodně 8)
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 9. 2005 07:23

Silent Hill bohužel neznám.Četl jsem pouze recenze a mohlo by to stát za to.A ty infarktové stavy znám.Včera jsem byl doma večer sám,zabedněné okna,nasazené mušle....no kdyby mi někdo šáhnul na rameno,tak si měním textil.Stačilo,když mi kámoš napsat smsku...ten telefon málem letěl z okna :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 1. 9. 2005 09:54

Doporučuji Silent Hill 2! Podle mě nejlepší díl série.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 9. 2005 10:02

Na PC??
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků