samo a neznámo kam vyvíjející se debata :-)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ozzian 2. 9. 2005 13:57

:oops: tu zrůdičku znám. Eddie od Iron Maiden to není, takže jsem to asi musela kdysi vidět, ale nevybavuju si film jako celek, vůbec. Změňme téma, tohle nemá cenu :lol: :lol: :lol: teď je nový Resident Evil, obě verze jenom na konzoli. Ale to je prej taky maso. Já jsem viděla film, dalo se to snýst. Taky jsem slyšela, že někdo chtěl filmovat Alone in the dark, nevíte někdo jak to dopadlo :?:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 9. 2005 08:15

Alone in the dark točí zas ten němec,ne?To bude asi docela propadák.Ale že neznáš Alieny,tos mě zklamala :cry: Je to moje nejoblíbenější tetralogie,ikdyž jako horor bych označil pouze jedničku a hru AvP:2,ale pouze mise za mariňáka.Vřele doporučuju!!Resident Evil jsem nikdy nehrál,ale první film je zombijácká klasika.Hodně mě nadchl a ještě tem soudtrack od velkého M.M.(Marilyn Manson pro neznalé),je proste boží :P :P
Návrat oživlých mrtvol je tuším docela nový snímek.Ten původní je Noc oživlých mrtvol.Romerova klasika.Taky jsem to původně viděl s rychlodybingem,stáhnuté z německé tv....to je ale dost dávno.Teď to točí celé znovu.Zatím natočil Night of the Living Dead,Dawn of the Dead a Day of the Dead.Teď točí čtverku s názvem Land of the Dead.Teď jsem týden sám doma,tak se na to asi vrhnu :shock: :shock:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 6. 9. 2005 08:35

O velikém M.M. mi nemusíš povídat, to je náhodou veliký oblíbenec 8) :lol: tak nebuď zklamaný, neznám mnohem víc filmů, protože mě koukání na bednu nebaví, v poslední době by se dalo dokonce mluvit o urážení, protože co tam běží za stupidity je neuvěřitelný. Takže bednu ani nemám, poslouchám bigbít a jsem happy 8)
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 9. 2005 12:51

Já bednu mám.....jako součást vybavení.Kvůli televizním stanicím ji mít nemusím.Mám ji prostě jako součást koncepce svého pokoje.Když chci vidět nějaký film,tak si ho půjčím nebo koupím.Ale s MM jsi mi udělala radost.Moc se lidem nelíbí :twisted: :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 6. 9. 2005 13:34

Dámy a pánové, tomuhle tedy říkám offtopic. Na druhé straně tohle pročítat opravdu stojí za to :). Tak se tu hezky bavte, předpokládám, že kdybych chtěl tento topic nejak rozdělit nebo usměrnit, nesetkalo by se to s kladnými ohlasy, takže přeji příjenou zábavu ;).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 6. 9. 2005 14:03

Čtu si to tady pravidelně a docela se mi to líbí ;) Nemám se pokusit vám alespoň změnit jméno topicu, ať nejsou nově příchozí zmateni? Beru libovolné návrhy :twisted: Teda, skoro libovolné ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 9. 2005 18:15

A co třeba LÁRY FÁRY TŘESKY PLESKY KECY PRDY BEĎARY ? :D
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 6. 9. 2005 20:43

2jezek: Alone in the Dark skončí jako všechno, co milej Uwe natočil - jako totální propadák. A k těm horrorům - Alien je klasika, dvojka spíš šla dost do akce se správnejma hláškama (Už si tě někdy spletli s chlapem? Ne. A tebe? :D ) - pokud si pamatuju, tak her, který stojej s Alienem za zapamatování, moc není. Samozřejmě je tu známý Aliens vs Predator, ale to není všechno. Pokud vím, tak jsem hrál hru s názvem Aliens už na C64 (nebyla vůbec špatná), potom byla trapná kopie Dooma na PC (Alien Trilogy, nebo tak nějak), ale hlavně - vyšla hra, která moc známá není - Aliens:A Comic Book Adventure - která se teda filmů moc nedržela, ale atmosféra nebyla špatná. (akorát kamera a ovládání tam tuším dost blblo)
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 05:34

Alieni pro mne byli vždycky klasika,ale nikdy jsem neveděl,že je tam nějaká spojitost nezi díly.Až jsem si koupil tetraligii a zkoukl to všechno pěkně popoředě,tak mi to došlo.Jednička je super,však na ní spolupracoval ještě G.H.Giger,dvojka je normální vyvražďovačka a trojku jsme nemusel,ale po 3 shlédnutí se mi hodně zalíbila.
Hry s Aliení tématikou moc neznám.Jen Av.P,ale před nějakým časem vyšel v ABC jejich přehled.Docela jsem se divil,kolik toho je.
a znáte někdo nějaké Aliení komixy.Taky docela síla.Třeba Alien vs. Judge Dread je dost šílený.
PS:Přimlouvám se,aby se název neměnil.Hlavně ne,na něco tak úchylného,co navrhuje Ocelot69.To máš z Kurzu sebeovládání :?: Výborný snímek :D :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 7. 9. 2005 06:39

>to XGANDALF

ALIEN RESURRECTION na PS1 byla taky docela pecka. První FPS na konzoli, co pro pohyb použila dvou analogových sticků. Bohužel vyšla až ke konci éry PS1, v době kdy už byla na trhu PS2, takže byla recenzemi dost podceněná. Řekl bych, že jí recenzenti spíš nehráli.... Škoda, byla fakt super (a i na EASY pekelně těžká/asi jako kdyby ste se s ALIENEM ocitli v místnosti sami :-)).

Obrázek

Obrázek

Ve který jiný hře jste bojovali s ALIENY i pod vodou ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 08:36

[quote="Petr Kolář"tČtu si to tady pravidelně a docela se mi to líbí ;) Nemám se pokusit vám alespoň změnit jméno topicu, ať nejsou nově příchozí zmateni? Beru libovolné návrhy :twisted: Teda, skoro libovolné ;)k/quote]

To je diskutabilní, jelikož s tím, s čím jsem sem přišla, mi doteď nikdo neporadil, no a samozřejmě jsem to ještě nehodila za hlavu :(
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 08:39

Holt se ještě nenašel nikdo,kdo by Ti dokázal poradit.Takže já bych název tématu nechal,třeba se někdo oběví.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 08:57

S tím M.M. - já mám naštěstí kolem sebe většinu lidí, kteří ho podporují, já jsem například hodně zvědavá na tu jeho Phantasma Glorii nebo jak se to nakonec bude jmenovat :shock: a filmy, pravda je, že když se chci na něco podívat, tak zneužívám notebook :lol: je to rozhodně hezčí doplněk interiéru než bedna, ještě k tomu užitečnější :lol:
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ozzian 7. 9. 2005 09:01

jezek píše:Holt se ještě nenašel nikdo,kdo by Ti dokázal poradit.Takže já bych název tématu nechal,třeba se někdo oběví.k/quote]


ono je to asi beznadějný, náš technik nevyčetl nic ani z dxdiag, takže to můžu pustit z hlavy. dost mě to mrzí, když už se tomu člověk věnuje,...ale to už jsem povídala :(
ozzian
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 9. 2005 09:15

Viděla's ty jeho obrazy?Vypadají docela dobře.Klidně bych doma nějaký snes,ale chce za to nekřesťanské prachy.Děs,běs.
No jinak,mi tam ta bedna docela chybí.Nemusí být zapnutá a je důležité,jak vypadá.Nějakou černou,vypouklou padesát dvojku bych určitě nesnes 8)
PS:Já zas nejsem v oboru tak kovaný,takže nevím,co je dxdiag :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků