Jakou posloucháte muziku

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 22:23

Tak jakou kapelu máte nejradši??
Já přímo zbožňuju Linkin Park ty sou skvělí....
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod foxprox 9. 7. 2005 23:30

Naj je PRODIGY a podobny styl (aspon mne sa to paci) a potom IRON MAIDEN a nejaky ten RAP... 8)
foxprox
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 10. 7. 2005 09:01

Pro tyhle diskuze je určeno fórum fórum Puza.cz.

Jinak moje nejoblíbenější skupina je Metallica, dál poslouchám System Of A Down, KoRn, Slipknot, Disturbed, Deftones, P.O.D., Marilyn Manson, Prodigy, Rob Zombie, Soulfly, Static-X, Powerman 5000 a spousta dalších ... :D
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 10. 7. 2005 10:32

V kazdom zanre sa najde nieco dobre.
Naposledy upravil AlienX dne 26. 12. 2006 14:38, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:46

Jen tak namátkou-Marilym Manson,Ramstein,Ministry,The Hives,Tom Waits,Static-X,Bob Marley,Cypress Hill,Einstürzende Neubauten,Fun Lovin'Criminal,Dave Matthews,Už jsme doma,Garage,H.I.M.,Green Day,LED ZEPPELIN,Massive Atack,Mudvayne,atd atd atd........
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dominick 11. 7. 2005 12:43

Linkiny ale to nove album (=Linkin Park vs. Jay-Z:Collision Curse) je takove divne..Nejlepsi je meteora
dominick
First Blood

Odeslat příspěvekod axel222 11. 7. 2005 12:59

dominick píše:Linkiny ale to nove album (=Linkin Park vs. Jay-Z:Collision Curse) je takove divne..Nejlepsi je meteora

Linkin Park jsou super když sem slyšel jejich novej Numb/Encor s Jay-Z tak sem nebyl moc nadšenej ale teďka je to fakt hustý a celý to album se mi moc líbí.
Ale Meteora je prostě BEST....
Linkini mají prý někdy v roce 2006 vydat nové CD tak se těším :)
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 12. 7. 2005 06:36

Nejlepší alba od Linkinů jsou Under Attack a Splitting the DNA.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod axel222 12. 7. 2005 13:07

Tyhle dvě alby jsou pro mě jenom takoví předělávky nebo dodatky k Hybrid Theory,jsou tam skoro ty samí písničky.

Slišel jste někdo album asi ňákého nadšence Linkin Park Piano Instruments?? Podle mě je to celkem nářez :shock:
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 12. 7. 2005 21:03

Víceméně poslouchám všechno, ale hlavně The Prodigy, The Crystal Method, Plump DJ's, Fluke a hodně breakbeatu!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 7. 2005 05:16

Včera jsem začal pařit UT2004 a ač nemám moc rád elektronickou hudbu(krom Chemical Brothers,Significant Others a starých Prodigy),tak ta mě fakt dostala.
>to Axel222
Právě že to jsou předělávky a jde nádherně vidět,co jde s hodbou všechno dělat.To se mi právě líbí na NIN.Vydají album a pak už jen čekám,kolikrát ho zremixujou a kolikrát je to daleko lepší.Stejně jako když Rammíci mixli Korny nebo Roba Zombieho.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Rondo 23. 7. 2005 15:19

Ja si uz od nakejch 12 let ulitavam na The Prodigy a tedkon v kvetne se mi v Brne splnil sem a byl jsem na jejich koncerte.
Jinak vymatema tanecni techno parties, ale doma uz techno moc neposloucham. Jede mi tu Radio 1 a obcas Horkyze Slize, Ine Kafe, Ska-P a hodne DnB
ASUS A7N8X-X, Barton 2500+@3200+, 512 DDR, GeForce 3 Ti 200, SB Live!, mouse - Logitech MX510, repro Creative Inspire 4400 + HIFI Sony :), Win XP Pro - SP2

!!!Do not STEAL, Do not KILL, Do not LIE!!!
Rondo
First Blood

Odeslat příspěvekod Grom 24. 7. 2005 10:59

Já poslouchám především METAL, a to speed a power (namátkou Stratovarius, Hammerfall, Dionysus, Masterplan, Rage, Edguy, Manowar) ... někdy si rád poslechnu starou klasiku v podání Hendrixe, Doors, Led Zeppelin či Black Sabbath. Posledni dobou mě hodně oslovuje SKA, a to predevšim díky ohromné energii a nespoutané živelnosti, kterou kapely předvání při live vystoupeních. Co opravdu nemám rád, je disco, techno, hip hop a podobné "hudební styly".

Ještě, že nás rockerů a metalistů (někteří by řekli spíše mániček :lol: ) je stále dost.

S pozdravem Metal is never gonna die se loučím
Grom
First Blood

Odeslat příspěvekod Twinsen 24. 7. 2005 14:06

Jsem na tom vcelku podobně jako Grom, ale místo poweru a speedu poslouchám spíš gothic metal ( Sirenia, Nightwish, Lacuna Coil... ).
Twinsen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 7. 2005 13:28

lacuna coil - self deception nema chybu
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 8. 8. 2005 06:27

Nightwishe poslouchá moje žena.Moc se mi nelíbili,ale to poslední album je neskutečně našlapané!!!!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Paar 8. 8. 2005 13:38

nightwish je dobra skupina, i kdyz se mi moc nezamlouva ten "operni" vokal...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod jezek 9. 8. 2005 05:11

Právě že ten tomu dává naprosto nový nádech.Nebýt toho hlasu,tak by to byla úplně normální tuctová kapela.Vadí mi,že je začala kopírovat spousta jiných kapel.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Loneck 9. 8. 2005 05:24

No já taky nemusím operní vokály. Většinou mi to zasviní uši.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 9. 8. 2005 06:11

No jak u čeho.Třeba taková Syphony in deep C:Yeah!Yeah!Die!Die! od Waltari je nepřekonatelná a tam jsou operní vokály dokonalé.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 8. 2005 14:48

feeder - sweet 16 .. ta pesnicka sa u mna pusta od cias Gran turismo :)
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2005 05:18

Doufám,že to není předělávka od Billyho Idola :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 11. 8. 2005 09:28

Já teď zrovna poslouchám Daniela Powtera.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 11. 8. 2005 10:03

Já si teďka vytáhl starou dobrou Sepulturu :P Ale celý minulý týden jsem tvrdě ujížděl na Waru a Boyi od U2.To je super music.Po Achtung Baby,už stojí za houby.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod eorl 12. 8. 2005 11:42

Dechovky :lol: a náky ty Hymny :lol:
For Fred!!!
eorl
First Blood

Odeslat příspěvekod OCELOTR 12. 8. 2005 12:50

Massive Attack, Portishead, Moby, Roni Size, Kosheen, Recoil, Underworld a veškerej dnb.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 8. 2005 15:45

Apokalyptyca, Rammstein, Aneta. Poslechnu si skoro vše kromě Dechovky a NOVA music (zlatá mříž, nějaké ty show) a country BLUEEE
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 06:45

jezek píše:Já si teďka vytáhl starou dobrou Sepulturu :P Ale celý minulý týden jsem tvrdě ujížděl na Waru a Boyi od U2.To je super music.Po Achtung Baby,už stojí za houby.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 06:53

ocelot69 píše:Massive Attack, Portishead, Moby, Roni Size, Kosheen, Recoil, Underworld a veškerej dnb../quote]

Massive Attack jsou jedny z mých nej - Protection
- 100th Windows - trochu sladší, ne tolik temné
- Mezzanie - podle mého nejlepší a nejtemnější
- poslední CD, nepamatuji si název, ale je to celkem paskvil
Portishead - trochu moc jednotvárné, přeslazené. Mám nějakýživák Roseland in NY, Rare Track.
Moby - stačí vlastnit jedno jeho CD a mám všechny. Kosheen - Resist, Koopely - celkem to jde.
Underworld je úplně nej, snad 5 CD mám a všechna jsou skvělá, až na profláknutej song použitý v Trasspoting.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 15. 8. 2005 10:08

Massive Attack je dokonalost sama,ale nejvíc se mi od nich líbí Blue line a koncert ve Vidni.
Portishead miluju už od vydání Dummyho,ale Roseland in NY je nejlepší.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 8. 2005 11:40

Víte, že MASSIVE ATTACK hráli v roce 1999 v malym klubu (PROPAGANDA) u nás v KARLOVEJCH VARECH ? Nedávno jsem si na to vzpoměl...docela nářez.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 12:24

...tak to je celkem dost zajímavé, že zahráli v "gandě" Massive Attack, hmm...párkrát jsem tam byl, ale už nějakou dobu se to jmenuje jinak, ne?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 8. 2005 12:26

...co takovej Kruder & Dorfmeister, znáte, máte, líbí?

Celkem rád bych sehnal celou jejich diskografii, mě osobně se zdají být dost dobrý.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 8. 2005 12:33

[quote="dr.miša";...tak to je celkem dost zajímavé, že zahráli v "gandě" Massive Attack, hmm...párkrát jsem tam byl, ale už nějakou dobu se to jmenuje jinak, ne?i/quote]

Jo, ROTES BERLIN.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 8. 2005 13:41

A od Portishead je ještě sqelý koncert,který se jmenuje Glory Times.Taková raritka.
jezek
Taťka moderátor