Windows

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Martin Boček 19. 4. 2005 18:57

Taky je tak milujete? Co mám zkušenost ze svého okolí, tak cca 90% lidí na Windowsy nadává, dělá si z nich srandu, nenávidí je... A většina z nich je na svém PC má jako jediný operační systém. Má tohle logiku? :lol:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 19. 4. 2005 22:47

Hehe, tak to patřím k těm deseti procentům, co na ně nadává, ale musí je používat spolu s jejich oblíbeným systémem. Ono se hry těžko pod Linuxem recenzují :cry: Teda alespoň většina.
Každopádně si na Windows až tak nestěžuju, nechávam jim volnost a pak všechny ty viry z Tuxe vystřílím ;)

Přijde mi ale hodně zvláštní, že člověk je nucen platit za něco, co je z velké části nefunkční. Kdyby nějaká automobilka prodávala auta, co se často jen tak zaseknou, dostala by se brzy do bankrotu. :?
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 21. 4. 2005 17:21

Ale ne, nejdřív by na ty auta vydali pár free záplat a pak by to hodili na ministerstvo dálnic a spojů, že mají blbý cesty.
Vít Sedláček
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nupix 22. 4. 2005 17:23

njn, kdo by neznal oblíbené hlášky windowsu jako Program provedl neplatnou operaci, ... http://photos1.flickr.com/986910_6104f38f55.jpg, nebo pověstnou modrou obrazovku smrti http://www.icwhen.com/entertainment/humor/bsod.jpg, http://www.errorwear.com/errorimages/splash-bsod.jpg, http://pyre.third-bit.com/helium/images/screens/paper-prototype/screen_09_RJ.jpeg, která se dá většinou řešin jen jedním způsobem http://www.worldofbadger.co.uk/media/windows_2000_keyboard.jpg :twisted:
nupix
Killing Spree

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 2. 5. 2005 21:10

Ale i přes pár neshod je Windows nejpoužívanější oper. systém, každý si na něj stěžuje, ale ani bez něj nemůže být.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 1. 6. 2005 12:26

Já teda musím říck,že s 3.11 jsem byl na výsost spokojen a vůbec jsem na ně nenadával :D
Naposledy upravil jezek dne 1. 6. 2005 12:32, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 1. 6. 2005 12:31

A teď vážně.I 95 byly v pohodě a teď sem si pořídil xp:se a musím uznat,že jsou taky dost v pohodě.Rozhodně s nima nemám tolik problémů jako v práci s NT(neandrtal technogies) a pak s dvoulitry.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 21:48

Windows jsou v pohodě, hlavně teda xp, s nima jsem naprosto spokojenej...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood

Odeslat příspěvekod divocak 28. 6. 2005 16:37

jezek píše:A teď vážně.I 95 byly v pohodě a teď sem si pořídil xp:se a musím uznat,že jsou taky dost v pohodě.Rozhodně s nima nemám tolik problémů jako v práci s NT(neandrtal technogies) a pak s dvoulitry.p/quote]

tentokrat s tebou jezku nesouhlasim. mam v praci 2litry a slapou jak vino. za pur roku vytuhnou tak jednou a to jeste myslim kvuli sitovemu problemu. tim si nejsem jistej ale 1 zatuh za pur roku je gut. 98 tuhly kazdou chvily. XP ( domaci kompl ) si zase furt delaj neco na pozadi. obcas mam pocit, ze vlastnim 386-ku. jenze 2litry sou na prd na gamesky tak tam mam XP :-(
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 6. 2005 18:03

Mám XP a jsem s nima celkem spokojenej. S tim dělánim napozadí je to fakt obvzláště v kombinaci s další vychytávkou MICROSOFT OFFICE. A nejvíc mě ovšem dostává NEJSLOŽITĚJŠÍ A ABSOLUTNĚ USER UNFRIENDLY PROGRAM, CO SEM KDY VIDĚL - MICROSOFT WORD.
Chcete nainstalovat systém automatických oprav ? NE.
Chcete nainstalovat systém automatických oprav ? NO TAK ***** NÉ, NE ?
CINEMA 4D je oproti němu jednoduchá brnkačka....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2005 06:26

>to Divočák
No já nevím,ale ony by žádné wokna neměly snad tuhnout.No to je trochu scifárna,ale mi doma 2litry netuhly.Měl jsem s nimi problémy,co se týče kompatibility jiných programů.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod divocak 29. 6. 2005 08:48

ocelot69 píše:Mám XP a jsem s nima celkem spokojenej. S tim dělánim napozadí je to fakt obvzláště v kombinaci s další vychytávkou MICROSOFT OFFICE. A nejvíc mě ovšem dostává NEJSLOŽITĚJŠÍ A ABSOLUTNĚ USER UNFRIENDLY PROGRAM, CO SEM KDY VIDĚL - MICROSOFT WORD.
Chcete nainstalovat systém automatických oprav ? NO TAK ***** NÉ, NE ?
CINEMA 4D je oproti němu jednoduchá brnkačka....E/quote]

Word je nehorazny *****. Nechapu jak ve stejnem baliku muze byt naprosto skvely " co te napadne udela " Excel a ten stupidni virus Word.
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod divocak 29. 6. 2005 08:50

jezek píše:>to Divočák
No já nevím,ale ony by žádné wokna neměly snad tuhnout.No to je trochu scifárna,ale mi doma 2litry netuhly.Měl jsem s nimi problémy,co se týče kompatibility jiných programů.
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2005 09:05

Já teď nemluvím o hrách,ale o práci.Kupodivu jsem měl problémy s některými verzemi AutoCADu,jinde mi nešla nainstalovat čeština a nefungovala mi vypalovačka atd.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 6. 2005 09:17

Čau všichni, zajímají mě vaše zkušenosti. Kvůli starším hrám mám na compu pořád Win98, ale novější hry už se přeci jen vztekají a chtějí XP, takže na ně budu muset tak jako tak přejít. Zajímalo by mě, jaké zkušenosti máte se starými hrami pod XP, případně, jak jste kdo vyřešil - máte např. nějaký dual-boot kvůli starým hrám, dva disky, nebo jste spokojeni s Win98-modem v XP?

OCELOT: nejlepší bude, když tam systém automatických oprav jednoduše doinstaluješ - tj dáš do drivu instalační CD a odmáčkneš, že chceš, jinak bude prudit pořád.
Chumbaba
Killing Spree

Další stránka