Výzkum

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 10. 2021 20:12

Celou dobu si myslím, že tdjohn je jenom provokativní pozér a ono ne, tak krutě jsem se už dlouho nezmýlil. On je prostě debilní komunista! Rozdávají se tu ještě vůbec bany?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 10. 2021 20:22

Tak a dost, ty jsi úplně mimo.

Individialismus naprosto žádným způsobem nevylučuje kooperaci.
Demokracie je přímý opak volného trhu.
Svět určitě v chodu neudržuje jen 1 % lidí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 10. 2021 00:00

N.Marko píše:Celou dobu si myslím, že tdjohn je jenom provokativní pozér a ono ne, tak krutě jsem se už dlouho nezmýlil. On je prostě debilní komunista! Rozdávají se tu ještě vůbec bany?

A proč nemůžu být chytrý komunista?

Sasakr píše:Tak a dost, ty jsi úplně mimo.

Individialismus naprosto žádným způsobem nevylučuje kooperaci.
Demokracie je přímý opak volného trhu.
Svět určitě v chodu neudržuje jen 1 % lidí.

Tak to je dobře. Jen to teda podle toho u nás nevypadá :D

Demokracii beru, že každý blbec může do všeho kecat. Třeba mít volební právo pro všechny. A volný trh je stejný nesmysl, každý do něj může zasahovat. Reálně nechceš, aby ti někdo kecal do podstatných věcí jako je vláda a u trhu to nechceš také, proto ho celý řídíš.

Právě, ten zbytek je tam jen navíc a všechno zpomalují. To je jako bys do motoru nasypal písek.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 10. 2021 16:34

Nic jako chytrý komunista nemůže existovat. Chytrý člověk ví, že ani s využitím toho nejlepšího superpočítače světa nedokážeš bez systému cen alokovat efektivně vzácné zdroje tak, aby užitek všech byl maximalizován. Centrálním plánováním tohle *****íš, dochází k plýtvání a lidé se nemají tak dobře, jak by se mít mohli.

Jak může každý zasahovat do volného trhu? Do trhu zasahuje vždy jen vláda/monopol na násilí/ten tvůj zasranej levičáckej aparát.
Jinak ano, na demokracii je napiču to, že kdejakej šulin může kecat do toho, co já smím nebo nesmím a o kolik mě okradou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 10. 2021 22:37

Je to přesně naopak. Centrální plánování může být efektivní. Volný trh nikdy.

Volný trh tvoří blbci, proto nikdy nemůže být efektivní.

Právě, je to nesmysl. Demokracie je zlo :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2021 00:59

Co do toho furt ***** pleteš demokracii? Demokracie je nástroj centrálního plánování, kterým se dosazují lidé do státních monopolů. Opak volného trhu.

Nějakým autoritativním centrálním plánováním za pomoci géniů, který si vybereš, můžeš dosáhnout toho, že se jako centrální plánovač budeš bít v prsa, že se povedlo vyrobit o 20 % více oceli a 30 % více tanků na potlačení nepokojů, protože hladoví lidé se ti budou bouřit. To není, že jsi dosáhl fungující ekonomiky (tedy takové, kde s ohledem na omezené množství zdrojů je maximalizován užitek každého člověka), to je, že si můžeš pohonit nad svojí výjimečností.

Volný trh je jen to, že blbci a neblbci, prostě všichni spolu směňují to, čeho si zas tak moc necení, za něco jiného, čeho si cení. Každá taková transakce zvyšuje užitek obou stran. Meleš 3,14čoviny.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 10. 2021 14:11

tdjohn píše:Je to přesně naopak. Centrální plánování může být efektivní. Volný trh nikdy.

Volný trh tvoří blbci, proto nikdy nemůže být efektivní.

Právě, je to nesmysl. Demokracie je zlo :D

Co to ***** meleš za sra*ky? Evidentně ti nějak uteklo celé poslední století pokusů o centrální plánování . Nápověda: nefungovalo to ani jednou, spousta lidí kvůli tomu pochcípalo na hladomor a volný trh tu byl, je a evidentně asi i bude navzdory nedokonalostem, protože centrální plánování je blbej nápad už z definice. Hele nejseš ty náhodou takovej ten... jak se tomu říká... jo, už vím! Lempl co se mozkové kapacity týče? Evidentně jí buď moc nemáš, nebo se neobtěžuješ ji používat. Každopádně lempl :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 10. 2021 14:14

Já myslím, že tdjohn plácne jen nějakou blbost, která vyvolá patřičnou reakci. Takže ho v tom v podstatě podporujete :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 14:59

Ale porad se sem kvuli tomu cyklu vracime. Skoro jako na lyncovani vesnickyho idiota. :D

tdjohn je takovej PC nove doby. Akorat s tim rozdilem, ze PC myslel pulku tech blekot vazne. tdjohn je 100% troll. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 10. 2021 15:23

Kdo ví, kde je PCmu konec...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 20:54

Tipnu si ze rozvedeny a plati alimenty na 2 decka. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2021 22:36

Děcka? On byl incel, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 10. 2021 22:51

Ale porad brecel po pritelkyni, nejlepe z USA, takze bych se nedivil kdyby si nekoho nasel, a nez by prisla na to, co je to za vola, tak by ji udelal decko.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 10. 2021 10:52

N.Marko píše:
tdjohn píše:Je to přesně naopak. Centrální plánování může být efektivní. Volný trh nikdy.

Volný trh tvoří blbci, proto nikdy nemůže být efektivní.

Právě, je to nesmysl. Demokracie je zlo :D

Co to ***** meleš za sra*ky? Evidentně ti nějak uteklo celé poslední století pokusů o centrální plánování . Nápověda: nefungovalo to ani jednou, spousta lidí kvůli tomu pochcípalo na hladomor a volný trh tu byl, je a evidentně asi i bude navzdory nedokonalostem, protože centrální plánování je blbej nápad už z definice. Hele nejseš ty náhodou takovej ten... jak se tomu říká... jo, už vím! Lempl co se mozkové kapacity týče? Evidentně jí buď moc nemáš, nebo se neobtěžuješ ji používat. Každopádně lempl :/

To dělali blbě. Dnes by to šlo. Jak jsem tu psal, čím chytřejší budeš, tím spíše budeš něco jako komunista. Dnešní systém je dobrý pro retardy, ale jako jinak nic moc.

holubek002 píše:Já myslím, že tdjohn plácne jen nějakou blbost, která vyvolá patřičnou reakci. Takže ho v tom v podstatě podporujete :D

To ne. Prostě zajímavá diskuze.

Lo!Zza píše:Ale porad se sem kvuli tomu cyklu vracime. Skoro jako na lyncovani vesnickyho idiota. :D

tdjohn je takovej PC nove doby. Akorat s tim rozdilem, ze PC myslel pulku tech blekot vazne. tdjohn je 100% troll. :D

PC byl retard :D

Lo!Zza píše:Tipnu si ze rozvedeny a plati alimenty na 2 decka. :D

Děti jedině cizí :D

Sasakr píše:Děcka? On byl incel, ne?

Přesně!

Lo!Zza píše:Ale porad brecel po pritelkyni, nejlepe z USA, takze bych se nedivil kdyby si nekoho nasel, a nez by prisla na to, co je to za vola, tak by ji udelal decko.

To ho dost přeceňuješ. Na prvním rande by blekoval nějaký ***** a pak by brečel. To jako nechceš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 10. 2021 12:53

...je to debil. Za chvíli nám tu začne kázat o Placaté Zemi a výhodách krystalové magie při léčení rakoviny.

tdjohne, ty vole, existují jen dva druhy komunistů. Ti chytří, co jsou největší svině a mají morálku řeznického psa a shodou náhod, fakt nekecám určitě jde o čiročiré štěstí - jsou na vrcholu stranického aparátu, nebo ovce co jim s nadšením žerou propagandu a říkají si, jak skvělé seno dneska soudruzi servírujou. Do které kategorie patříš?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků