Chci si koupit hru a hrát ...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod styxik 16. 1. 2016 18:21

Upozorňuji, že jsem starší ročník.
Z různých důvodů odmítám být "online". Celkem bych si ale rád koupil hru, kterou prostě nainstaluji a nemusím řešit 1000 pi..vin kolem. V mém případě je to Starcraft II navíc pro Mac. Před několika lety jsem si ji zakoupil, kvůli ochraně a požadavkům na připojení nakonec stáhnul a instaloval hacknutou verzi. Podobně jsem zakoupil Settlers 7, to už jsem byl ale natolik nas...., že jsem hacknutou verzi ani nesháněl a hru vůbec nedohrál. Proč to vůbec píši.
Doprdele proč si všichni debilní producenti a to nejenom her myslí, že musím být furt napojený do interfernetu? Kurňa já si chci hru, SW koupit, ideálně před kupí osahat a pak používat. Třeba v jeskyni, nebo atomovém bunkru.
Ok, už jsem se vylil, a jdu hledat na torrentech. A až ta hra bude vedle v krámě na flashce bez nutnosti připojení a jiné kundí registrace, rád si ji dokoupím klidně i za vyšší cenu, než je ta vaše uber super deluxe verze z bonusem.
styxik
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 1. 2016 18:26

Jako ne, že bys na to neměl právo, ale tenhle přístup nějak nechápu - vytáčené připojení už není, internet je všude a krom ochrany jsou tam většinou poměrně fajn služby: třeba automatické updatování, které řeší spoustu problémů, savy v cloudu (takže můžu navázat, kde jsem přestal, víceméně kdekoliv)...
Ale jinak je pro tebe spousta her (i nových) bez jakékoliv ochrany na GoG.com, a stahování "toho, co se mi líbí, ale odmítám to koupit" je podle mě prasárna. Buď si to teda kup a překousni (nebo kup a hrej pirátskou verzi), nebo to nekupuj a hrej něco jiného, s čím nebudeš mít morální problém.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 1. 2016 19:47

Nabídka je, jaká je. Ber, nebo nech být. Na každý krabičce máš napsáno, co to vyžaduje.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 1. 2016 20:47

Pořád je tu šance to někde stáhnout, což je zajímavá alternativa. Jestli to pak i koupit, to je otázka. Pokud se mu nelíbí systém distribuce a používá alternativní, tak asi lepší nekupovat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 1. 2016 21:11

Já zase nechápu jednu věc (upozorňuju, že jsem taky starší ročník). Jde vám o to, že nechcete být připojený pořád nebo vůbec? Pokud vím, hry jde aktivovat i bez připojení k netu. A po instalaci u většiny nemusíte být nonstop online. Tenhle přístup nechápu, protože z mého pohledu by již starší lidi měli chápat, že za něčí práci by se mělo adekvátně platit (popřípadě jako já, počkat na slevu).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků