Psychologický výzkum

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mischam 19. 12. 2013 22:42

Zkuste si v tomto předvánočním čase částečně jeden z mnohých osobnostních dotazníků! Současně tím pomůžete třem studentkám psychologie, které potřebují ten nejreprezentativnější vzorek populace - což jste přesně vy! :-) Ač se na první pohled může zdát, že to na toto fórum nepatří, skutečnost je opakem. ;-)
A pokud budete mít zájem, zašleme vám po vyhodnocení informace o výsledcích na e-mail.

Díky.

http://bit.ly/19miJvB
mischam
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 12. 2013 22:48

Zdá se i na druhý pohled, že to sem nepatří. Můžeš to nějak vysvětlit?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 12. 2013 07:24

Vysvětlit? Co je na tom k vysvětlení? Hledá lidi na dotazník k psychologickému výzkumu, který pravděpodobně nějak souvisí se závislostí agresivity na počítačových hrách.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 20. 12. 2013 10:41

Akorát základní chyba.. Využívat zkrácení adresy. To mi odradilo hned, takže smůla, dokud adresa nebude viditelná, kam vede..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 12. 2013 10:50

Na zkárcených adresách v zásadě není nic špatného, ale nesmí se nechávat ta náhodně vygenerovaná...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 12. 2013 13:59

Zkracena adresa byla hlavni duvod, proc jsem to ani neoteviral ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků