[Dotazník] Spotřebitelské soutěže

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mmartyna 1. 12. 2012 09:11

Ahoj všem,
ráda bych požádala o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá spotřebitelskými soutěžemi. Dotazník se zaměřuje na spotřebitelské soutěže v prostředí internetu a chytrých telefonů. Každý vyplněný dotazník mi velmi pomůže k dosažení dostatečného počtu respondentů a tím budu o krok blíž ke splnění mého cíle a dokončení studia:-)

Vyplnění je samozřejmě anonymní a zabere jen pár minutek času.
Dotazník je zde:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dHpJcVlZcXJLUWg5VVFHNFlja2hNWXc6MQ

Předem mockrát děkuji za ochotu a čas.
martina.
mmartyna
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 12. 2012 12:53

Internet v mobilu, tím je myšlen přes operátora? Já jsem většinu času na Wifi, proto ho už nemám (ale míval jsem), přesto internetuju jako o závod :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmartyna 1. 12. 2012 15:00

net v mobilu jsem sice myslela přímo od operátora, ale jestli se často připojujete přes wifi, tak určitě zadejte ano...dotazník vás pak zavede k dotaznům ohledně spotřebitelských soutěží, jež využívají funkcí chytrých telefonů. zpravidla je totiž k soutěžení nutné být online(proto dotaz na internet v mobilu:-))

díky moc za dotaz a vyplnění ;-)
mmartyna
First Blood

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2012 07:59

Vyplněno.
Máš tam chybu - " Kulturaní "
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků