Warhammer 40,000 Dawn of war 2 CZ kľúč

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ferar360 12. 9. 2012 12:08

Dobrý deň, plánujem si kúpiť Warhammer 40,000 Dawn of War 2 ale chcel by som českú verziu a v obchodoch s klúčmi som videl iba v 1 predávajú základnú hru a Chaos Rising s českými titulkami ale Retribution vo všetkých troch čo som pozeral.

1. G2Play - základná a Chaos Rising iba v Aj, Retribution multilanguage aj CZ
2. Mmoboost - tak isto
3. Keystore - všetky 3 majú uvedené české titulky ale či tomu mám veriť to neviem

Nechcem kupovať mačku vo vreci lebo predsa len sa tie klúče vrátiť nedajú

Dakujem za odpoved
ferar360
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2012 12:12

Kup si krabici a podpoř české vydavatele...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod ferar360 12. 9. 2012 12:22

Milerád ale v e-shopoch sú na veľmi dlhú objednávku. Z jedného e-shopu som kupoval Warhammer 40,000 Dawn of War 2: The Complete Collection CZ a musel som čakať 3 mesiace a aj to sa ukazalo ako nezmysel lebo ta krabica bola AJ. V kamenom obchode vôbec nemáju.
ferar360
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 9. 2012 14:09

PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod ferar360 12. 9. 2012 14:23

ferar360
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 14. 9. 2012 19:47

W40k Dawn of War II, Chaos Rising i Retribution mám z různých slevových akcí a různých zdrojů (GamersGate, bývalé Direct2Drive atd.) a po aktivaci na Steamu byla hra v češtině. Tedy bych řekl, že nezáleží na tom, kde tu hru koupíš.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ferar360 16. 9. 2012 19:24

Ide o to, ze som si kupil z jedneho obchodu krabicovku Warhammer 40,000 Dawn of War 2 The Complete Collection CZ. Tu krabicovku som si zohnal, lebo dobra cena a CZ jazyk, ale domov mi prisla iba ako anglicka verzia. Podla distributora taka CZ verzia neexistuje a ja som si ju kupil, lebo Dawn of War 1 The Complete Collection ma logo profesionalna ceska verzia a texty boli cesky. Som si nechcel kupit macku vo vreci a zistit ze ten kluc nema cesku lokalizaciu.
ferar360
First Blood