[lets player] TheArtixPlaysTV

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Artix 26. 7. 2012 16:13

Zdravím jsem začínajci lets player.Mé jmeno je ARTIX a chtěl bych byl lets player.Tohle je moje první video a předem upozornuju že se nechci zaměřít jenom na MC !!! Ve videu jsem o tom i mluvil.Momentálně se připravuju na The Walking dead Episode 1,Dead space 2 (neni pravděpodobne ale možná jo).Nejsem žádny vytvarný umělec ,takže pokuď budete chtit hodnoti intro buďte schovivaví ;).Doufám ,že se vám video bude líbit ;)

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 27. 7. 2012 06:33

Další pokračování LP ze hry minecraft

První díl ze serie lets playů ze hry Bioshock.Trošku mě ze začátku jde špatně slyšet pak to ale už bude lepší ;)

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 28. 7. 2012 16:49

Další dil ze hry Bioshock

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 29. 7. 2012 19:43

Dalsi dil z Minecraftu

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 7. 2012 20:47

Promiň, ale na to se nedá dívat - usnul bych... Minecraft není dobrá hra pro začátek (je to nuda) a Bioshock očividně taky ne. Chce to hru, u který se nebudeš nudit :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Artix 29. 7. 2012 21:05

díky za radu ;-) Vím že Minecraft je trošku víc ohraný ale nevěděl jsem čím začit..Pokuď máš nějaky typ na nějakou hru tak můžeš dát tip
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 7. 2012 21:12

Grand theft auto 4. Klidně i MP, kde budeš ukazovat finty.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 7. 2012 21:21

Artix: Ideální by bylo dělat něco, co nikdo jiný moc nedělá. Minecraft dělá každý letsplayař, jenže ona to není taková sranda, jak se zdá (taky podle toho většina těch lets playů vypadá) :)

Brácha se třeba chytil hororových her, koukat se dá i na hry typu Prototype, Just Cause nebo GTA.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Artix 29. 7. 2012 21:40

Ok díky za tipy ;-) už dlouho přemýšlím co bych natočil..Jako něco originálního,prostě něco co ještě žádny český lets player neudělal.
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 7. 2012 21:41

To budeš muset zkouknout hodně lets playů :) A dej do toho trochu (trochu víc) nadšení :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 7. 2012 22:11

Chce to něco, co není lineárního, abys tam mohl předvádět něco unikátního. GTA, Driver atd.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Artix 29. 7. 2012 22:28

No Driver mě taky napadl :)) Tak to vypadá ,že další lets playe budou ze hry Driver San Francisco..Díky za radu
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 7. 2012 22:46

Spíš jsem myslel trojku a čtyřku, kde přeci jen je těch možností díky tomu, že lze vystoupit, víc. :-)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Artix 31. 7. 2012 11:47

Další MC dil

3.Díl ze hry Bioshock

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 1. 8. 2012 12:47

4.Díl ze hry Bioshock

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 1. 8. 2012 20:17

7.Díl ze hry Minecraft

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 8. 2012 20:51

A kde je to GTA? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Artix 1. 8. 2012 21:35

Pracuje se na tom :D Momentálně jsem sehnat češtinu na hru The Walking Dead:Episode 1 :)) a tohle taky není linearní hra :D Dokonce si myslim ,že v tomhle směru je lepší než GTA :)) Tolik možnosti co je v téhle hře,ruzných dialogů,rozhodnutí atd...:)) Prostě pro dívaka to je jako koukat na film ;)
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 2. 8. 2012 10:18

1.Díl ze hry The Walking Dead Episode 1:New day (české titulky)

Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 2. 8. 2012 18:48

2.Díl ze hry The Walking Dead:Episode 1 New Day (české titulky)

Asi poslední video na tomto forum :)) nechci vam to tady zaspamovat mojima videi.Kdo chce ať koukne na muj kanal :))
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 8. 2012 22:14

Nemá smysl sem dávat každý video, spíš jen kdyby ses pustil do úplně nový hry ;-)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Artix 3. 8. 2012 11:24

Ok :)) Ještě přídám MC mapu Spellbound Caves a prozatím konec :D
Artix
First Blood

Odeslat příspěvekod Artix 5. 8. 2012 10:33

1.Díl z mapy spellboud caves

Artix
First Blood