GYMNASTIKA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Shary36 17. 10. 2011 18:58

Ahoj. Chci se zeptat. Chtěla bych se nauči přemet backflip wallflip a podobně ale bojím se že si při tom zlámu vaz. Je to vůbec možné, nebo spíš pravděpodobné? :-S :-S :-S
Shary36
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 10. 2011 19:56

Pouzij Silu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 10. 2011 20:21

Je to jisté.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 17. 10. 2011 20:47

Trénuj na trampolíně.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 10. 2011 20:34

Trampolína je nic moc nápad, kazí to odraz. Shary, záleží, jaké jsou možnosti v místě, kde bydlíš. Pokud je tam někde gymnastická tělocvična, kam jde zajít trénovat, je to ideální volba - plácnout sebou na žíněnku (a tím nemyslím ty tenké, tvrdé věci, co známe z tělocviku) je v pohodě a nakonec i na prostných jde bez větších problému spadnout ledasjak. Jestli ale nemáš žádné zkušenosti, je dobré se domluvit s někým, kdo už něco umí, aby na tebe dohlédnul a všechno vysvětlil. Technika je důležitá, takže vysvětlování stylem "prostě vyskočíš nahoru a otočíš to" je k ničemu a dopadne spíš špatně. Každopádně hodně štěstí - není to tak těžké, jak to vypadá.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shary36 20. 10. 2011 16:12

no bydlím na venkově a zatím jsem to skoušela na hromadě sena ale tam to taky moc nejde a neznám nikoho kdo by to uměl a žádnou gymnastickou tělocvičnu nikdo poblíž nemá. Jo a sílu tu teda mám hodně slabou takže asi budu muset začít posilovat. Jinak dík za rady
Shary36
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků