Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 11. 2010 17:43

To by šlo asi u čistýho zvuku, ne u tohohle zašumělýho hnusu, protože ten zní pokaždý jinak.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 11. 2010 17:46

Jak říkám netuším jak by to mohlo fungovat. :D Nebo jsou fakt šílenci, co to poslouchají celý den.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2010 17:56

Podle mě to sleduje rozhodně armáda a oficiální organizace, protože běžící rádio, který nic nevysílá, je muselo velmi zajímat. No a pak už je jen krok k tomu, aby se informace o změně dostala na veřejnost :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 11. 2010 19:26

No, ono jde o to najít tu správnou frekvenci nebo spíš sled frekvencí. Tak vyzkusit si to můžete na těch plašidlech na myši. Tohle je náhodou zajímavé téma. Už jste četli/slyšeli o podvědomých nahrávkách? Tuším to začalo v sedmdesátých letech v jůesej jako reklama v TV/kině na nějaké crackery nevbo tak. Prostě základ je, že lidské oko a mysl bere 24 snímků za sekundu, viz animace, no a do toho se vkládaly reklamní texty/obrázky stylu HAMHAM je nejlepší, mám děsnej hlad a chuť na HAMHAM a tak. Fungovalo to děsivě, tžby mnohonásobně stouply. Byl z toho průser, který celkem vyšuměl a zakázalo se cokoliv vkládat jako podvědomé informace. Mám pocit, že to řešil Kongres. Se zvukem to může být určitě podobné viz Valuch a jeho přístroje, rozdílný signál do obou uší a následné naladění mozkových vln. Je to celkem prozkoumané a vyzkoušené. Psychowalkmany používá hafo lidí vč. terapií u Cimického. Lidská mysl se dá očůrat velmi snadno... Viz PC a jeho Alžbětina postel a jabkofoun a ubernožík a kdoví, co nám ještě tají ;)
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2010 19:34

Se zvukem to funguje taky :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 11. 2010 19:43

To bych klidně na sobě nechal vyzkoušet, pokud by mi to přineslo nějaký pozitivní výsledky třeba v psychice.. (?)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2010 19:50

Pokud by se tam strkaly nějaký veselý obrázky (třeba), tak určitě :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 11. 2010 20:05

Hypnóza, sugesce, ovládání mas... je toho spousta a člověk je tvárný jako modelína. Víte třeba, že TV má vliv na to jak sníte sny? Za komančů ve východním bloku naprostá většina lidí měla černobílé sny. Po revoluci se trend postupně změnil a dnes skoro každý sní barevně. Vliv na to měla a má samozřejmě TV: Obrázky které nám vysílá jsou velmi sugestivní a mozek ve spánku jak probírá a třídí informace skládá sny z toho nejzajímavějšího co se za den stalo nebo bylo nejvíce "otiskující". No a protože za komárů tu barevné TV nebyli, tak všichni snili své čb sny. Není to samozřejmě okamžitá změna, jde o hromadící se efekt který se mozek postupně učí. Samozřejmě před vynálezem TV lidi snili barevně, to je dokázané, ale je tu vidět jaký vliv na nás mají masové sdělovací prostředky a to i neúmyslně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 11. 2010 23:06

Prej je v jednom snímku v seriálu http://www.csfd.cz/film/107026-pojdte-p ... e-si-hrat/ napsáno Buduj mír, a tak pokaždý, když ho vysílají, porušují zákon.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 11. 2010 00:35

Já mám mír rád. Nevím co je na míru protizákonného.... Válku můžu jen na obrazovce...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 11. 2010 01:49

Hlásání míru snad ještě trestný není, ale libovolná podprahová sdělení ano.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2010 09:07

Kamaráde, vyšplhej na barikádu, mávej vlajkou, zpívej hymnu a pořvávej o míru - instantně dostaneš vumlem a zavřou tě na deset let.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 11. 2010 13:46

Nj, když voni prostě neznaj míru...
Viděli jste někdo ten dokument o ovlivňování spotřebitelů od školky? Pak jděte s mrnětem do kvelbu... Leda pytel na hlavu. Holmesovej tuhle mrňous podstrčil 7 čokolád do vozejku a když je dávala pryč tak zdůrazňoval, že za to vyhraje k vánocům počítač... Prostě výhodná koupě. 8-D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 11. 2010 14:02

N.Marko píše:Kamaráde, vyšplhej na barikádu, mávej vlajkou, zpívej hymnu a pořvávej o míru - instantně dostaneš vumlem a zavřou tě na deset let.

No proto jsem napsal SNAD ;-)

Btw. vumlem? Po revoluci je to spíš vusd ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 15. 11. 2010 17:38

Sasakr píše:
Btw. vumlem? Po revoluci je to spíš vusd ne?


No armáda používá starý padáky tak poliši maj holt starý pendreky. Krize je krize a úspory muší bejt...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků