Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 3. 11. 2010 23:38

Konspirační teorie. Na každém šprochu pravdy trochu říká se... Nicméně někdy vznikají z toho že je to prostě lákavé.. Třeba to s Michaelem Jacksonem... Musela ho zabít nějaká tajná organizace protože... Já věřím že Michael zemřel na prostý špatně podaný lék. Byla to rozporuplná osobnost, kdo ví jakými nemocemi trpěl... Hedger zemřel mnohem mladší a přesto nikdo nespekuluje že by ho někdo zabil... Proč taky ? Ale není to nic divného, o M.M. se tvrdí to samé... Že byla zabita. Vždyť to jsou všechno slavní lidé, proč by nemohli umřít jako každej-nešťastnou náhodou ? Pro fanoušky je skvělé mít koho obviňovat-je to snažší a dává to nebožtíkům jakousi auru mučedníka za - něco...

Jedenáctého září... Jistě že to musela být vláda, ufoni, ilumináti.... Je to přijatelnější nežli si připustit fakt že někteří lidé nemají rádi náš styl života... - a neváží si své vlastní existence. Protože věří... že budou po smrti odměněni. Jako by tu něco podobného nebylo o šedesát let dříve (za druhé světové v Pacifiku...) Ať císař žije dalších deset tisíc let - buuum do letadlovky...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 11. 2010 23:29

Tohle se tomuto threadu může líbit: http://www.youtube.com/watch?v=3LDYVWLY ... r_embedded
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 11. 2010 23:45

Zajímavé jak lidi dokážou z ho*na uplést vánočku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 11. 2010 21:25

http://www.videacesky.cz/tag/hudebni-prumysl

Zatím mám zkouknuty jenom dva díly.
Podle mě kvalitu celého nápadu kazí to, že to mají takhle nakouskované a lákají "tuhle úžasnou skutečnost vám prozradíme již příště". Nicméně i tak docela zajímavé :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 11. 2010 22:40

Lo!Zza píše:Jak jsem psal. Jestli mate cas tak mrknete na tech deset dilu:
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... u-1-odkazy

Ja na to dneska koukal, a i kdyzjsou tam veci pritazeny za vlasy, tak nad necim z toho se fakt stoji zamyslet. Bohuzel se to zacne rozjizdet, az tak kolem patyho dilu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 6. 11. 2010 23:08

Aha :nenapadne :-[
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 11. 2010 12:21

Majorus tu napsal spoustu věcí, kam to zmizlo?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2010 12:32

Uvedomil si pravdu. :D

Ne ale vazne, kdyz jsem nad tim zacal zase trochu premyslet, tak mne zarazilo ze tam jsou priklady vlastne jan z Hiphop sceny a ostatni zandy neverou v potaz. Chci tim rict, ze napriklad U2 hodne propaduji pomoc pro lidi v Africe, ale nepise se o nich ze nekdo z nich mel u sebe drogy a podobne.
Takze asi tak.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 11. 2010 13:42

Majorus ráno vypadl z okna... RIP... :D

Ještě je tam Rihana :-) Ale možná to bude tím, že populární (nejen) hip-hopeři jsou takoví lemplové, že neumí vymyslet vlastní motivy a tak opisují jeden od druhého. No a pak se tedy v konspiračních teoriích může zdát, že za nimi stojí něco společného :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 7. 11. 2010 14:18

Jj, přišli pro mě Ilumináti :D :D :D

Smazal jsem to, protože to byl chuchvalec nepřehledných a rychlých dojmů. Dneska jsem dokoukal těch 5 dílů na YT a mám asi takovýhle názor.

Je to Bullshit. Pracuje to s danými fakty, které se nikde neargumentují, bere za dané, že Ilumináti slouží ďáblu (?) že ďábel je skutečný a ne výmysl člověka a tak podobně...Jakmile umělec mluví o ďáblu, hned je to prezentováno jako fakt, že ďábel je a nepřipouští metafory...trochu mě tohle přímočaré vidění dokumentu zklamalo.

Jediné co mě zaujalo je 9/11. Tam byla spousta příkladů té jedenáctky, jako letadla, počet oken mrakodrapů, datum atp., fakt zajímavý, ale může to být jen náhoda, že jo.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 11. 2010 14:36

Ty cisla byly podle mne jeste vetsi blbost. Kdyz chces ty souvislosti najit tak si je tam proste najdes.
Asi neco jako bych ti rekl ze na 20. poschodi toho mrakodrapu pracoval ten clovek 5 let, pricemz mel 3 deti a jednoho psa. 2+5+3+1=11 Tohle si proste muzes najit kdekoliv pokud to hledas.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 7. 11. 2010 14:46

Jo. Čísla jsou blbost. Dají se najít prakticky ve všem. Chufevova (Cheopsova) pyramida, větší chrámy. Co má z čísel krapet cenu je Zlatý řez. To je velmi zajímavá věc. Jinak k Zednářům, Iluminátům, Rosikruciánům jsem dost skeptický. Tady se z toho udělala jistá möda, někteří si členství kupují a vůbec... Ale kdysi jsem četl o jedné lóži, kterou odhalili nacisti, zavřeli je do (asi) Osvětimi - popis jejich života a vlastně i konce tam. O vůli, cti a podobně. Drsné to bylo...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 11. 2010 14:48

Mě docela dostalo, když jsem četl, že slova jako "ella" "ella" "eh" "eh" "eh", která jsem nikdy předtím neslyšel, než začali porád dokola vyhrávat tuhle veletrapnost v rádiu, jsou "zlá" :lol:
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 11. 2010 11:59

To říkám furt... Lezou jinam a doma se jim dějou věci...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 11. 2010 16:51

?!!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků