Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 11. 2010 17:27

No četl jsi to,ne? Ironické mi přijde, že někdo pouští rakety u nejlidnatějšího státu USA a obrana o tom neví, nebo neví co kdo dělá, ve srovnání s buzerací na letištích, se zásilkami a podobně, potažmo že firma, soukromník, někdo může pouštět rakety do vzduchu aniž by o tom kdokoliv věděl, jako pak se nemůžou divit 11/9, však tu raketu mohli namířit Arniemu na WC... A co po tom??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 11. 2010 19:12

Bude pár dní kroužit okolo země a pak...to někam buchne...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2010 19:30

A jak víš, že o tom obrana neví? :-) Třeba o tom moc dobře ví, jen to nechce říct :-) Podle různých zpráv je vidět, že jí někdo vystřelil z moře, takže nejspíš ponorka :-) A jaká asi ponorka by se dostala tak blízko pobřeží USA? Jen americká...

Raketa shoří v atmosféře ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 11. 2010 21:53

Pokud by byla jejich tak to svedou na cvičnou střelu ale nikdy by neřekli že neví, je to divné právě tou nejasností řekl bych. U nás je to celkem putýnka, každej si dělá co chce ale amíci jsou háklí... osobně si myslím, že to je od kpt. Nema, posílá prof. Aronaxe domů.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 11. 11. 2010 06:48

Nějaký gumy se ožrali a opřeli o odpalovací pult.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 11. 11. 2010 13:46

Heh. Jak říká kapitán nastoupeným námořníkům: "Kterej debil zmáčkl na můstku to črvený tlačítko!??" nic, Ptám se, "kdo zmáčkl to tlačítko??", nic...
"no jo, nakonec, co je nám do Evropy...".
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 11. 11. 2010 13:57

Byly to jen v pravou chvili natočené zplodiny od obyčejného dopráváku-žádná raketa.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 11. 2010 04:03

Fajn, PC a tohle je vtip ze smetiště Googlíkového fora, ehm, jejich Smetiště??
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2010 09:49

Zase nemaj o čem psát :D Armáda se určitě řídí podle map na Googlu... :roll:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 11. 2010 09:56

Ale pro "světového despotického manipulátora" může být pěkná představa vyvolání války jen pomocí úpravy nějakého obrázku někde na internetu :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2010 10:00

Spíš pro novinky.cz :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 11. 2010 14:13

lépe novinky.cz jak mladá fronta dnes...
Právo, potažmo novinky alespoň dávají prostor protitáborům ve vyjádření reakce na to či ono,nebo na toho či onoho, v Dnes jsem se s tím ještě nesetkal a to je všechny sleduju pár let... To je jako Reflex. Nějak se nám ty tiskoviny mění až degenerují.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 11. 2010 15:59

http://technet.idnes.cz/mysteriozni-rad ... _audio_kuz

Ruská zbraň poslední odplaty? Vysílání tajným agentům? KONSPIRACE!
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 11. 2010 17:28

Ty hele dobře se to poslouchá :-O ale by mě zajímalo, jak na to někdo přijde, že něco řeknou, to to fakt někdo bez přestání poslouchá?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 11. 2010 17:40

Asi. Já teda nejsem kovaný v radiotechnice, ale určitě půjde nastavit něco jako automatické nahrávání, pokud se signál na frekvenci změní.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků