antiNintendo (aneb proč nemám rád japonské hry)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 10. 2010 21:13

Ja porad nechapu PC proc tu kecas o japonskych hrach?? Dit si nikdy zadnou nehral?? Nadavas na vzhled Nintendo postaviček a sam vypadas jako browser co unasi broskvičku mariovi .. omg

-- 5. 10. 2010 22:14 --

PC píše:Skončila, tohle je obnovená Sega. Stejně jako Atari není už původní Atari. Jsou to reinkarnované značky. A když jsme u té Segy - co je to za Segu bez Sonica - a podle všeho je nejlepší Sonic dneska na iPhonu. Někde jsem to četl ale už nevím kde, tuším že v Levelu.

Sega stale sonicy vydava ...
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 5. 10. 2010 21:34

"Je to můj thread, můj, můj, můj!!!!!"

To bylo dóst dobrý. ;)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 10. 2010 21:40

Sega je obnovená Sega, Atari je obnovené Atari... Apple je obnovený Apple... Kde je rozdíl? :D (Jen v tom, že Apple se cpe někam, kde nemá tradici a moc mu to nejde...)

(Ono to může vypadaž, te mám něco proti Apple... Nic proti nim nemám, jen PC je ve svých úvahách dost mimo.)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 10. 2010 21:43

ja to tu cele citat nebudem, len je mi jasne, preco PC, ocividne zaostavas v ostatnych oblastiach zivota, ked marnis cas takovymito pic*vinami
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 10. 2010 21:50

PC píše:Řeknu to takhle - věřím v Ameriku,protože současná podoba Evropy a směr který se ubírá, mne naplňuje úzkostí. Já jsem toho o Americe dost četl, to co tu někdy píšu je schválně přehnané, protože přehánět je - americké. Mám však neblahý pocit že to co kdysi dělalo Evropu Evropou zůstalo dnes zachováno pouze v USA. Bohužel... Asi tak..

Není to spíš naopak? Že ty sračky, které ničí současnou evropu pocházejí z Ameriky - tudíž, amerikanizace?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 21:53

Tak mám menší krizi, tož jsem se dal opět trochu na filozofii všedního dne. Dneska jsem zjistil že existuje firma která splní nejtajnější sny a přání. Bohužel je v USA a působí jen na území New Jersey. Tak je mi z toho trochu smutno a krom toho vzpomínám na černovlásku, venku prší, píšu něco do školy a nemám na to tu správnou náladu, s prací je to takový vachrlatý... Maloval jsem si nebe a chodil po pilinách.
Naposledy upravil PC dne 5. 10. 2010 22:11, celkově upraveno 2
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 10. 2010 21:55

PC, tak mě napadá... když tu píšeš že jakožto emerickej patriot by jsi si nikdy nemohl koupit tu japaneese konzoli... neměl ty jsi náhodou PS3? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rambo 5. 10. 2010 21:57

A taktéž krize došly z Ameriky. Berou si jen úvěry rozhazujou atd. Kdejaká evropská společnost která byla koupena americkou jí živí a díky tomu jde do *****. A co američani kdy udělali dobrého? Začněme od Druhé světové. Začli něco dělat až jak začli mít strach že Hitler půjde i na ně. Perský záliv? Šli tam jenom pro ropu. Vietnam, Korea to e bylo jenom proto aby si udělali věci podle sebe. A co když by jsme teďkom vzali současný Irák, Afgánistán atd. Jsou tam opět jenom pro nerostné bohatství co je v tamních horách. Tj plyny, nerosty. Opět se jim nejedná o zkulturnění či něco jiného. Ale jenom o to aby si nahrabali.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 21:59

PC píše:Skončila, tohle je obnovená Sega. Stejně jako Atari není už původní Atari. Jsou to reinkarnované značky. A když jsme u té Segy - co je to za Segu bez Sonica - a podle všeho je nejlepší Sonic dneska na iPhonu. Někde jsem to četl ale už nevím kde, tuším že v Levelu.

Myslis Sonic The Hedgehog 2? Predelavka z Mega Drive? Kterou jsme mohli uz 15 let hrat?

Zklamu te, ale nejlepsi Sonicy ma dnes DSko a sice Sonic Rush Adventures a Sonic Chronicles (tu mimochodem delalo Bioware).
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 22:12

Dobře - tak jsem se mýlil v Sonicích. Však už je to dávno co jsem dobrodružství modrého ježka hrál...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 22:13

Rambo: signed + srdíčko. Amíci si hrajou na sětovýho policajta; a už je minimálně jednou za to někdo klepl přes prsty (11. 9. 2001). Ale oni jsou nepoužitelní, což nemá cenu PCmu vysvětlovat.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 22:49

PC píše:Dobře - tak jsem se mýlil v Sonicích. Však už je to dávno co jsem dobrodružství modrého ježka hrál...

Problem je, ze se mylis ve vsem, ty ty hry znas tak maximalne z nadpisu a toho ze se o tom nekde nekdo zmini. Jestli jsi ty hry hral, tak nechapu jak se ti muze plest Link ze Zeldou (kdyz pomalu v kazdem druhem rozhovoru v tech hrach ho oslovi Linku), nevedet co je to Metroid (tipuju ze ani nevis cele jmeno hl. hrdinky), myslet si ze Wario je zle alter ego Maria a podobne.

Mimochodem v Simpsonech, jak jsi taky rikal, to taky nebyl odkaz na Pokemony (jestli myslis ten dil jak bart a Lisa dostali zachvat) ale ve show byli nejaci roboti co strileli blikajici paprsky z oci.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 23:02

Lo!zZzo co píší na wikipedii ?
http://en.wikipedia.org/wiki/Thirty_Minutes_over_Tokyo

The fictional mecha anime Battling Seizure Robots is a reference to the infamous Pokémon episode Dennō Senshi Porygon (or, as known in the English translation of the title, "Electric Soldier Porygon"), which is known for having caused around 700 photosensitive epileptic seizures around 20 minutes into the episode. This event is also known as "Pokémon Shock" (ポケモンショック, Pokémon Shokku), and caused the episode to be banned worldwide. It also changed the laws for Japanese television broadcasting.

Samozřejmě že to byl odkaz na Pokémóny,jen tam nebyli uvedení, asi z důvodu autorských sporů ale každému v té době muselo zákonitě dojít že jde o tuto kauzu...

Ještě jeden popkulturák na Nintendo:
Mario vs. Homer:
http://www.koreus.com/video/homer-simps ... -kong.html
Naposledy upravil PC dne 5. 10. 2010 23:30, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 23:10

Tyhle efekty jsou v kazdem druhem anime z 90. let.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 23:26

Tak se koukni sem na tohle: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Battl ... Robots.jpg

Je to odkaz na Pokemóny, na episodu po které několik stovek lidí onemocnělo a musela se předělávat. Byl to tehdy velký průšvih..

Doupě napíše že trh se rozdělí mezi Nintendo a Apple.

Japonská studia musí spolupracovat s američany jinak nepřežijí.
http://www.eurogamer.cz/articles/japons ... -americany

V epizodě Simpsonových (Třicet minut nad Tokiem) je parodie na Pokemóny.
Ale podobné efekty má každý anime z devadesátek takže to není pravda...

Apple v USA dohání Nintendo
http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/handhel ... dy_osk.idn

Ale není to pravda...

Iphone je schopný ohrozit Nintendo:
http://www.pocketgamer.co.uk/r/Various/ ... sp?c=21528
a dokonce zde to potvrdil sám prezident Nintenda
http://www.cnews.cz/nintendo-apple-bude-velky-konkurent

Čas ukáže kdo se mýlil a kdo měl pravdu. Já sice některé věci podám přehnaně ale vycházím z podkladů které mám :)
PC
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka