antiNintendo (aneb proč nemám rád japonské hry)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 19:53

Dreamer: Jo, zelená karta :) Je to myslím povolení k práci a pobytu na území USA :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 10. 2010 19:57

PCho by měli někam zavřít, nejlépe do nějaké psychiatrické léčebny ... Tohle fakt nemá cenu - už vím, proč sem nechodím ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 5. 10. 2010 20:02

Ne ne, PCho poslat žít tak na měsíc do USA. Opravdu. Tam by ho přece jako američana přijali mezi sebe okamžitě.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Rambo 5. 10. 2010 20:17

Ne PCho bych zaval tak na půl roku na Sibiř aby trochu zchladl. A nejlépe proto aby byl od něho pokoj. A ještě lépe do nějakého Gulagu kde by neměl ani čas myslet na koko*iny.
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 20:34

Tak třeba syn Lucie Bílý to má v pohodě, protože jeho táta Petr Kratochvíl je americkej občan. Můj byl málem kanadskej ale pak si to rozmyslel, Kanada nebo USA - líbilo by se mi tam i tam... Njn... Pardon za off topic.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 10. 2010 20:37

-Dreamer- píše:Succesful troll is succesful

A tohle je pravda, ačkoli to PC mohl myslet i vážně, všichni, koho v tomhle threadu chytá rage, ve skutečnosti prohráli :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 10. 2010 20:40

A je to tu , sme u debat , ktere se tu resi uz po stoleti. Preju vam vsem hodne stesti :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 5. 10. 2010 20:44

Nemá tu někdo PCho fotku? Dostal jsem chuť na právníky a taky ***** PCho :-D

-- 5. 10. 2010 21:57 --

Obrázek

A právníci, třeba se pos*rte 8-)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 10. 2010 20:57

Nehledě na PCho nesmyslnou poznámku o rozlišení, nevíte někdo, jak to je s hrami na iPhone? Jsem myslel, že na všechny verze (2g - 4) vypadají ty hry stejně, akorát na 2G se prostě sekají, alespoň tak jsem to slyšel. Můžete to někdo potvrdit či vyvrátit?

Jinak např. ty hry od Gameloftu by nevypadaly tak zle, kdyby tam nedával textury jak do Maria, šílený barvy. To dělal už na javě, na Symbianu i N-Gage a teď to dělá na iPhone. Nejstrašněji to vypadá v tom Spidermanovi. Omalovánka jak sviň.

Btw. představujte si ten PCho den v USA...v sobotu večer přiletí do toho New Yorku, taxikář, který ho veze z letiště, ho natáhne, protože uslyší evropskou angličtinu. Sotva vystoupí, zmlátí a okrade ho banda negrů. A ráno ho probere kopání reverenda, kterej mu nadává, že není v kostele :-D

EDIT: No čekal jsem ho srandovnějšího, vypadá normálně :-(
Naposledy upravil Sasakr dne 5. 10. 2010 21:14, celkově upraveno 1
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 21:02

Vypadaji stejne, jen to na 3G chodi hur nez na 4G. Nacitani je delsi, obcas klesne FPS a podobne...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 21:03

Čofte,jestli chceš banána tak provokuj. Jedno upozornění - jestli vás tohle téma štve tak sem nechoďte. Je to moje téma a moje názory-podané s notnou dávkou ironie (ale to pozná člověk až s věkem) a suchého britského humoru. Jinak by vás už dávno ťuklo že třeba ta písnička je parodie na I´am old rebel... Ano, dělám si z Nintenda a japonských her legraci, protože se z nich někdy dělá něco jako nová modla a podivnost až úchylnost se vydává za přednost. Já jsem vlastně jen použil argumenty z poslední doby-posbírané mj. i tady na doupěti. Japonští vývojáři si opravdu stěžují na to že je jejich herní průmysl v krizi, dělat vývoj pro iPhone je jedno z nejvýdělečnějších povolání a lze se zcela oprávněně domnívat že handheldy časem skončí. Možná že skončí Apple, to jsem taky naznačil... Ono totíž stojí a padá s osobností pana Jobse, který je vizionář - předtím málem Apple krachlo, dokonce si z něj dělali i legraci v Simpsonech. (Co to je Apple ? Homer Simpson...) ale když se Jobs vrátil do firmy tak se zrestartovala. A že může skončit Nintendo ? Může. Podívejte se na SEGU. Svého času to byla stejně silná značka jako Nintendo, dokonce pro mě je spíš synonymem 90. než Nintendo... Skončilo i Atari, který mělo první barevný (!!!) stereo(!!!) handheld patnáct let před PSP a pět let před Game Boy Advence... A ve své době nejlepší konzoli na světě - Atari Jaguar.

Ona žádná pejcha neroste až do nebe a Apple je opravdu hodně důležitý hráč-však se stejně brzo uvidí kdo měl pravdu... Já Applu věřím. Oni na to maj... A to že dělali chyby- každá velká firma udělá občas chybu která se velmi snadno může stát osudnou. Segu zabil neúspěch Saturnu a hlavně Dreamcastu, který byl rovněž da best konzolí na trhu... A dokud Nintendo nevydalo Wii tak excelovalo leda tak na poli handheldů, Gamecube byl přece propadák. Nebo co takhle Nokia N-Cage. Ta měla velký potenciál, ale Finové toho nedokázali využít a nakonec zabili i samotnou značku, která měla symbolizovat herní mobily... On ani ten Playstation Mobil nemusí být velká výhra, Sony Ericcsonu v poslední době moc telefony nejdou a dělá jednu botu za druhou, Nokia je taky v problémech. Jak se zpívá v písničce - každý ví - časy se mění....
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 10. 2010 21:04

Nvim proč , ta fotka me vzdycky rozbije.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 5. 10. 2010 21:08

Sega neskončila! Pouze dělá hry na konzole od Big N, Sony a Microsoftu. Sice ta její konzole už není v módě, ale vzpomíná se na ní a hlavně díky Wii Shop Channelu, kde se hry dají stáhnout. Možná si uvědomili že hry jsou jejich místo, ale třeba neměli nápad na další konzoli, já nevím, ale třeba by si mohl i apple uvědomit že telefony asi nebudou jejich silná parketa.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 5. 10. 2010 21:12

PC píše:Japonci zabíjeli Američany a zákeřně napadli Pearl Habour. Jako duchovní americký patriot, považující se částečně za Texasana a věřící v americké hodnoty, amerického Boha a americkou administrativu samozřejmě nemohu kupovat japonskou konzoli...

Mně připadá, že v jedný věci máš mnohem víc společnýho s Japoncema než s Američanama.

Nedávno jsem četl zajímavej článek o japonský posedlosti Evropou a vším evropským. Mají nakoukány spousty filmů, načtený hromady knih a podle toho si vytvořili určitou naivní představu o Evropě, kterou vyloženě uctívaj. Velké procento z těch, co se nakonec odhodlají a vyrazí se podívat na vlastní oči, je velmi zklamané ze skutečný podoby a někteří mají dokonce psychická traumata, jak se jim zboří sen. Skutečná Evropa má k reklamním letákům cestovek a k romantickejm filmům podle Rosamundy Pilcherový asi tak daleko, jako tvoje představa Ameriky k Americe skutečný.

Japonci to řeší tím, že si staví speciální pseudoevropská městečka přímo v Japonsku, přičemž tato městečka jsou jakousi ultradokonalou japonskou variací na Evropu, jak si ji místní představují. Ty by sis mohl postavit něco podobnýho, protože z reálný Ameriky bys asi dostal infarkt.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 21:13

Skončila, tohle je obnovená Sega. Stejně jako Atari není už původní Atari. Jsou to reinkarnované značky. A když jsme u té Segy - co je to za Segu bez Sonica - a podle všeho je nejlepší Sonic dneska na iPhonu. Někde jsem to četl ale už nevím kde, tuším že v Levelu.

Řeknu to takhle - věřím v Ameriku,protože současná podoba Evropy a směr který se ubírá, mne naplňuje úzkostí. Já jsem toho o Americe dost četl, to co tu někdy píšu je schválně přehnané, protože přehánět je - americké. Mám však neblahý pocit že to co kdysi dělalo Evropu Evropou zůstalo dnes zachováno pouze v USA. Bohužel... Asi tak..
Naposledy upravil PC dne 5. 10. 2010 21:41, celkově upraveno 1
PC
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka