antiNintendo (aneb proč nemám rád japonské hry)

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 10. 2010 18:28

Tak teda, PC, myslel jsem, že nejsi zas takovej debil, ale post antinintendo, to mě dorazilo, nikdo se tu nesere do jinejch HH, ale Ty musíš bejt něco extra a navíc s tím nemáš žádné zkušenosti a kecáš <->čoviny. A to jsem myslel, že Ti je 30.. :-X Vůbec nevím, jestli toho debila ze sebe děláš, nebo si z nás utahuješ :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 5. 10. 2010 18:34

PC, poklona, takhle jsem se dlouho nezasmál. :D Succesful troll is succesful troll.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 18:45

Z 3D vás samozřejmě může bolet hlava, protože je to jen zrakový klam, vychytané to ještě není ani náhodou...

Pánové pánové, kroťte trochu svůj jazyk zlý. Všimli jste si jedné malé věci ? Je tam srovnávaný dva roky starý iPhone 3G. IPhone 3GS má lepší grafický čip a když si pořádně přečtěte článek tak je tam srovnání všech testovaných platforem vs. iPhone 4 - a ten má nejvyšší rozlišení takže tam doslova píšou že tam nemohli dát obrázky protože by se to nevešlo na stránku... Takže hry budou vypadat nejlépe na iPhonu 4 - klidně si v nejbližší prodejně prohlédněte - retina displej je něco - neuvěřitelného.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 10. 2010 18:51

Vypadat... Jenom vypadat...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 19:04

No a?

Wolf3D bude vypadat stejne ve 320x240 a i ve 1680x1050.
To rozliseni je tam kvuli fotkam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 19:12

PC: Rozlišení je šumák, jen bude roztažený obraz. Rozhodují zcela jiné věci - engine a hardware ;) :-* Když postavíš hru na hnusným enginu, tak ani uberrozlišení tvého milovaného iphonu 4 s tím NIC neudělá :mrgreen:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 5. 10. 2010 19:14

Já si to přečtu v klidu později ale přidám postřeh ze života. Zrovna před 3 týdny jsem se bavili se dvěmi otci od rodin. Ani jeden nehraje, ale chtěli něco, čím by si na cestách, dovolených, v čekárných, prostě kdekoli ukrátili čas. PSP se jim hodně líbilo, DS nadchlo. Hrát na mobilu je nebaví, protože to je mobil a ten potřebují mít v pohotovosti nabitý. Takže neteoretizuj o otcích od rodin, když o tom nic nevíš.
Podotýkám, věk těch dvou je 39 a 45, oby mají děti, jeden už pomalu teenagera.
PS: Prosil bych aspoň malou reakci od PCho a ne aby jako vždy ignoroval negativní posty.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 19:29

No a ? O to jde ! Když ta hra nevypadá dobře tak je půlka atmosféry v čudu, ať to má 3D nebo nemá.

Nejlépe to vystihl Lozza v tématu Nintendo 3D - Nintendo kupují asiaté, iPhone obtloustlí amíci. Je pravda že i to ovlivňuje proč iPhone miluji - je to americký telefon od americké firmy (bohužel montovaný v Číně). Nintendo je japonská konzole s japonskými hrami - taky z Číny. Japonci zabíjeli Američany a zákeřně napadli Pearl Habour. Jako duchovní americký patriot, považující se částečně za Texasana a věřící v americké hodnoty, amerického Boha a americkou administrativu samozřejmě nemohu kupovat japonskou konzoli... Co kdyby mě pak nepustili do USA a já musel navždy zůstat v Evropě... Takže si radši koupím Medal of Honor a zabojuju si virtuálně v americké válce... a už se těším na Duke Nuke, protože ten bude Americký až na půdu (viz star and strips banner v logu hry...) Shake it´baby !

Pardon, jestli nereaguji na negativní posty není úmyslné, odepíši všem a Vám také, pane správče.

Ano, tak proč ne, že, samozřejmě i otcové od rodin mohou hrát na Nintendu nebo PéEsPéčku a až je to přestane bavit mají levný a laciný dárek pro dítko školou povinné. Já jsem včera četl že Leoš Mareš si kupuje za tři a půl milionu Porsche Caynee Turbo S a zdrželo se proto že chce aby jeho dva synové měli v opěradlech zabudovaná DVD na pohádky...Samozřejmě s LCD obrazovkou.

Pokud jim nevadí že budou v našich krajích vypadat s handheldovými konzolemi - ehm- poněkud nezvykle tak ať si to koupí. Já bych jim teda doporučil iPad, to je mnohem reprezentativnější přístroj. Můj názor - nikoho ho nevnucuji...
Naposledy upravil PC dne 5. 10. 2010 21:07, celkově upraveno 2
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 19:34

PC píše:No a ? O to jde ! Když ta hra nevypadá dobře tak je půlka atmosféry v čudu, ať to má 3D nebo nemá.
Silent Hill 1 anyone? I v roce 1999, kdy hra vyšla, byla její grafika maximálně tak průměrná, s přivřením oka pak lehký nadprůměr. Ale TA ATMOSFÉRA!! Krásně mrazivé počasí, mlha že nevidíš ani na 5m od sebe a ty sám v prázdném městečku. Plus rádio, které při přiblížení se potvor vydání naprosto zvráceně hnusnou statiku, co vyloženě trhá uši. Zahraj si to...

PC píše:Nejlépe to vystihl Lozza v tématu Nintendo 3D - Nintendo kupují asiaté, iPhone obtloustlí amíci. Je pravda že i to ovlivňuje proč iPhone miluji - je to americký telefon od americké firmy (bohužel montovaný v Číně). Nintendo je japonská konzole s japonskými hrami - taky z Číny. Japonci zabíjeli Američany a zákeřně napadli Pearl Habour. Jako duchovní americký patriot, považující se částečně za Texasana a věřící v americké hodnoty, amerického Boha a americkou administrativu samozřejmě nemohu kupovat japonskou konzoli... Co kdyby mě pak nepustili do USA a já musel navždy zůstat v Evropě... Takže si radši koupím Medal of Honor a zabojuju si virtuálně v americké válce... a už se těším na Duke Nuke, protože ten bude Americký až na půdu (viz star and strips banner v logu hry...) Shake it´baby !
Opět tvá "I am an American" demence? :roll: BTW: Nintendo se kupuje po celém světě, zrovna tak iphone...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 10. 2010 19:38

Kdybych někdy uvažoval o iPhone, tak mě tahle debata odrazuje už dopředu :-)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Torham 5. 10. 2010 19:40

Ert: iphone není špatnej, ale je drahej a někdo si holt myslí, že může nahradit/vytlačit handheldy :-|
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 5. 10. 2010 19:43

PC píše:Pokud jim nevadí že budou v našich krajích vypadat s handheldovými konzolemi - ehm- poněkud "japonsky" tak ať si to koupí. Já bych jim teda doporučil iPad, to je mnohem reprezentativnější přístroj ale prosím, chtějí Nintendo a PSP, budou mít Nintendo a PSP. Jejich volba.

Ono je to pro Tebe asi překvapení, ale právě tohle, jak budou vypadat, vůbec neřeší. Tohle jim je úplně jedno, oni chtějí netradičně zabít čas. Kdy už pochopíš, že 80% lidí je jenom, jak s něčím vypadají :roll:
Nemůžeš všechny lidi soudit podle svého, vykonstruovaného, předpokladu...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 19:45

PC píše:No a ? O to jde ! Když ta hra nevypadá dobře tak je půlka atmosféry v čudu, ať to má 3D nebo nemá.

O co jde? Nechapes, ze vyssi rozliseni ti hezci hru neudela? Pust si Dooma v hires packu (bez textur a spritu). Ta hra vypada uplne stejne. Jen misto jednoho pixelu jsou ted 4 pixely stejne barevny.
//nebo si snad myslis ze se budou hru na 3G, 3GS a 4 nejak graficky lisit?

PC píše:NJako duchovní americký patriot, považující se částečně za Texasana a věřící v americké hodnoty, amerického Boha a americkou administrativu samozřejmě nemohu kupovat japonskou konzoli... Co kdyby mě pak nepustili do USA a já musel navždy zůstat v Evropě... Takže si radši koupím Medal of Honor a zabojuju si virtuálně v americké válce... a už se těším na Duke Nuke, protože ten bude Americký až na půdu (viz star and strips banner v logu hry...) Shake it´baby !

A sjizdis taky po vecerech VHSky s Walkerem Texaskym Rangerem?
Naposledy upravil Lo!Zza dne 5. 10. 2010 19:50, celkově upraveno 1
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 5. 10. 2010 19:47

Já jsem rebel
za tím si mužů stát
jihnu když vidím vlajku hvězd a pruhů vlát
ač žiju v Evropě
a jsem dle pasu Evropan
ve své hlavě i srdci
jsem Američan.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 5. 10. 2010 19:48

Už tě vidím PC, jak jsi v americe celej americkej, vždyť ty bys nedostal ani vízum nebo zelenou kartu nebo jak tomu řikaj. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka