Facebook

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 9. 2010 18:07

Predpokladam, ze kdyz mas cas sedet u FB tak mas cas byt i tady.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 9. 2010 19:31

My jsme volové! Žádnej složitej algoritmus, už mi to došlo. Určitě mi to nabízí lidi, který si na FB hledali mě. A nenašli :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Chemist 9. 9. 2010 19:41

Lojza: Určitě ano, však tu dohromady vysedávám dneska už neskutečných pět minut. Stejně jako si tady můžu pochatovat s lidma, se kterýma zrovna potřebuju nebo chci. Nebo oni chcou se mnou. Simple.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 9. 2010 20:14

Sasakr: To si nemyslím... On Marcel zná tvoje jméno? :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 9. 2010 20:17

Erhm, vždyť se píše, že to projíždí mail a podle něho to dohledává (a pak přátelé přátel atp.)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 9. 2010 20:38

Já si myslím, že Marcel nás zná všechny. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 9. 2010 20:42

Chemist píše:Lojza: Určitě ano, však tu dohromady vysedávám dneska už neskutečných pět minut. Stejně jako si tady můžu pochatovat s lidma, se kterýma zrovna potřebuju nebo chci. Nebo oni chcou se mnou. Simple.

kazdy browser dneska podporuje vice oken. Jedno na FB a jedno na doupe. Simple.

A chat? PM?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 9. 2010 21:21

SCobra píše:Sasakr: To si nemyslím... On Marcel zná tvoje jméno? :-)

Zná.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 9. 2010 00:44

Hmmm Sasi, Lojzo, SCobra a Dříme...ma tam taky dotlačili, hech. Ale nelituji toho, díky Fackabůku ma pár lidí našlo, co neuměj hledat na netu nebo zapomínaj, že přes 50 let bydlím u Zvonu, he. Brou Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2010 05:38

Lo!Zza píše:nechapu proc tam mate lidi z fora, kdyz je stejne vidate kazdej den tady. :D

:hm proč ne? :hm
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2010 07:02

No ale přemýšlel jsem o tom a taky si říkám, proč jo :D Sice tam občas někdo šoupne něco zajímavýho, ale vesměs spíš ne...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 08:50

Proc ne? Na jednu stranu tady rikate jak si tam nepridavate kazdyho Tondu z Horni Dolni ale na druhou stranu si tam ochotne pridate nekoho koho jste nikdy nevideli, a i kdyby jste je videli vickrat, tak jsou vam tam k nicemu protoze stejne vsechno hazi sem. ;)

IMHO ja na pohodlnejsi komunikaci pouzivam Steam, protoze diky nemu muzu udelat to, co po lidech z fora potrebuju - zahrat si s nema. :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 9. 2010 08:53

Už jsem to probral :) Nejvíc to odneslo právě Doupě - tedy ti, co dlouhou dobu nenapsali nic, co by mě zaujalo :-) A už mám jen 90 :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2010 11:08

Lo!Zza píše:Proc ne? Na jednu stranu tady rikate jak si tam nepridavate kazdyho Tondu z Horni Dolni ale na druhou stranu si tam ochotne pridate nekoho koho jste nikdy nevideli, a i kdyby jste je videli vickrat, tak jsou vam tam k nicemu protoze stejne vsechno hazi sem. ;)

Podle mne je rozdíl přidávat Tondu z HD a nebo lidi, se kterýma se tady bavím už pár let, popřípadě se s nima znám i osobně. Nehledě na to, že takové kometování Koprkonu, pozvánky, atp tady docela zaniknou. Taky všichni nechodí na doupě všude, ale na FB je můžeš "*****" zaspamováním jejich zdi.
Je to prostě rozdíl, ale nemá ho cenu zapřísáhlým odpůrcům sociálních sítí vysvětlovat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 11:14

Zvlastni. Ja mel za to ze na foru je takova sikovna funkce a sice "nove prispevky" kde se zobrazi aktualizace a nemusis "zasirat" FB. Navic zdejsi sekce Co zrovna delate prakticky splnuje funkci FB.
A doufam ze toho odpurce socialnich siti nemyslis mne, protoze bych byl nucen se ti vysmat. ;)
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka