Facebook

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 9. 2010 19:36

Ty zase kecáš Docu, od léta bez problema,,Kudlvasra,,hej. Se děláš zajímavým, jo jsou tam i fotky, he...na Zdi a v albu. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 9. 2010 20:08

Lojza: A jakej to byl dotaz, kterej jsem přehlíd a neodpověděl jsem na něj?
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 20:48

Lo!Zza píše:
Chemist píše:Lojza: Určitě ano, však tu dohromady vysedávám dneska už neskutečných pět minut. Stejně jako si tady můžu pochatovat s lidma, se kterýma zrovna potřebuju nebo chci. Nebo oni chcou se mnou. Simple.

kazdy browser dneska podporuje vice oken. Jedno na FB a jedno na doupe. Simple.

A chat? PM?


Priznavam, ze se to jako moc otazka netvari, ale cekal jsem odpoved. O:-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 9. 2010 21:01

Aha.
Jak říkám, nemám čas deset minut projíždět forum.
Chat.
Ano, jednoduché, oba dva se nějak domluvíme a vlezeme do stejné chatovací místnosti. Když už máme možnost se domluvit, tak asi máme možnost se domluvit i na tom, co potřebujeme probrat. Nebo tak.

A PM? Taky jednoduché.
A (16:30): "Za půl hodiny sraz na Florenci?"
B (19:00): "Jo, jasně."

Fakt paráda.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 21:07

Mel jsem na mysli jako ze PM zastupuje moznost chatu tady na foru (bavime se porad jeste o lidech v ramci fora, ze?). Navic na takove domlouvani se radeji pouziju telefon...protoze i na zpravu v chatu muzu cekat dlouho.

Jinak samo, chat je rychlejsi...ale neni potreba, kdyz se clovek domlouva s nekym z druhe strany republiky, nebo potrebuje poradit. Cili kdyz to takzvane nehori.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 10. 9. 2010 21:32

Vzdávám to.

Na počátku jsem psal cosi o rychlé komunikaci, ale budiž. Na počátku jsem psal, že na forum chodím tak na deset minut denně (a to jen poslední týden, předtím jsem tu dva měsíce nebyl), a tak dále.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 9. 2010 21:36

A sme zase u toho. Ten clovek proste nemuze odpovedet normalne. :D :D

Takze dva tydny si nebyl na foru, ale byl si na FB? :potichu

Howgh!
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 9. 2010 21:38

Hoši, bez urážky, ale teď mně fakt přijde, že jeden o koze a druhej o voze :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 9. 2010 22:27

Tak, Wasře, zajímavej ne. Mne tu inspirovali tím, že všechny znáš, tak jsem Tě začal hledat a když Ti takřka zásadně říkám Kuldí Wasr (tak Ty víš, že je to inspirace Mikešem a Kuldanovejma) tak jsem to holt použil bo už nevím jak se jmenuješ, no... Ale pak jsem šel najisto a do doupácké Noční můry...
I když se na FB moc nehodím bo ještě neznám nářačí tamějších kmenů a ony zase nereagují na klasické hlášky. To je ten střet generací, říkal Lennon... Ale huž tam budu chodit častějc, Wasr má pěkný fotky... Akorát mě tam děsně štve vodignorovávat kdejakou ptákovinu... To je samý srdíčko a ťu ťu... A přidej se do "Má mne ráda nebo ne, trhám ostny kaktusu"... Já ty své tři pubertální přátele dneskaj zahltil Phantomem opery a hned dali pokoj :) Asi jsem měl vybrat verzi Nightwis a byl bych za kolíka?
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 9. 2010 12:36

Lojza: To je jak u blbejch na dvorečku.
Nechápal jsi, proč máme lid z fora na fejsbuku, psal jsem ti, že je tam mám kvůli rychlé komunikaci, argumentoval jsi soukromejma zprávama a chatem; načež jsem opět připomínal, že na forum lezu jen proto, že Lojza tu mele cypoviny :D

Takže z toho vyplývá, že na fejsbuku mám lidi z fora, se kterejma si na foru psát nemůžu PM kvůli rychlé komunikaci, normální diskuze proto, že je otevřená; a že dohromady na forum lezu tak málo, že jeden rozhovor s tebou takhle o tomhle tématu zabral tři dny.

Na fejsbuku by to bylo hotovo za deset minut. Už to chňápeš?
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 9. 2010 13:27

Nejlip udelas kdyz sem nebudes lizt vubec. ;)

A k tomu zbytku radsi no cement.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 11. 9. 2010 13:42

Bože můj co to tady řešíte? Ono nestačí, že máte každý svůj názor, ale vy prostě musíte tomu druhému dokázat, že ten váš je správný?

A k té debatě. Mě přijde, že jste oba tak nějak mimo. jeden něco napíše, druhej mu odpovíd, ale vlastně je to tak, jako byste se oba vůbec neposlouchali a nečetli, co ten druhej píše.

Takže klídek, ani jeden přece nemusíte přesvědčovat nikoho o své pravdě, když toho druhého člověka nezajímá, proč se tím zatěžovat?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 9. 2010 23:12

Marcel Kudlvasr píše:Zklamu Tě Sasi, nehledal...já jsem spíš na ženský, hech. Dobrunka. STarec Marcel od Zvonu.

Tak ne že by mě tvá odpověď vyloženě zdrtila, ale zase sakra tím pádem nevím, jak to ta sviňa fejsbůk dělá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 9. 2010 01:08

Nepřítel mého nepřítel je můj přítel?? Tedy naopak. Tedy tak nějak. Krom toho jsem dneska zjistil děsnou věc. Čtu si něco na netu a dole watsonovic avatárek a okno k dislusi na FB. Do ledničky jsem se radši nekoukal. Párkrát se nevodhlásíš a někde jsi hodil diskus, von taky a je to... No anebo jednou jsem hledal kombinačky a našel knížku, co jsem hledal měsíc před tím. Jóóó, to jsou složitý hledací algoritmy :oops:
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 9. 2010 07:37

Hale Sacré, když tak znova přemejšlím, mohlo to bejt přes hromadnýho mejla, hehe,...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků