Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 15. 6. 2014 09:41

Tak, ona hradní stráž je součástí armády a ti maníci jsou normálně vycvičení vojáci. Čestná stráž je podle pojmenování pouze čestná. U Buckinghamského paláce taky stojej maníci a přitom to jsou jinak elitní členové armády.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 6. 2014 14:37

Přesně tak, normální armáda. Tam klidně běžte, ale to musíte nejdřív na ÚNOB, tuším.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 6. 2014 18:44

A ještě jedna pecka... je tam 6 rot po 70 lidech. Si to vynásobte...
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 6. 2014 19:52

Sasakr píše:A ještě jedna pecka... je tam 6 rot po 70 lidech. Si to vynásobte...

K tomu je ale nutné dodat, že Pražský Hrad je největší hradní komplex na světě a třeba Bukinghamský palác by se do něj vešel 6x...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 15. 6. 2014 20:47

Přesněji řečeno největší trvale obydlený hradní komplex.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 8. 7. 2014 15:13

My jsme demokratický národ, bych z toho umřel...

Zemřou vojáci, a na hlavních zpravodajských serverech zakázané diskuse..
Opravdu paráda. A to pořád někdo kdáká, že dříve jsem nemohli říct svůj názor. Hlavně že teď můžeme....

No comment.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 8. 7. 2014 15:17

No tak na idnesu diskuse normálně jedou. Sice je mi ze spousty příspěvků smutno, ale to už tak bývá :-)

na novinkách jsou zavřený, ale moc se nedivím, protože si umím co tam ta bolševická sběř vypisovala. Jasně právo na názor má každej, ale trocha úcty a slušnosti je pro ty lidi tabu
Telefon: nokia E5
Konzole: ps3, wii
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 7. 2014 15:45

Kdyby ti vojáci v sobě trochu úcty a slušnosti, nejeli by tam.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod boonno 8. 7. 2014 16:31

no podobný výlevy jsem měl na mysli :-)
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 7. 2014 17:51

Nikdo nikomu nebrání jít na veřejné prostranství a tam si vyřvávat (projevovat) co chceš. Vzhledem k tomu, že všechny ty portály jsou soukromým majetkem a tak se (stejně jako na zdejším fóru, facebooku, twitteru a já nevím kde ještě) může majitel rozhodnout diskuzi zrušit, diskutujícího zabanovat atp. Vzhledem k tomu, že značná část těch příspěvků byla za hranou nějaké elementární slušnosti alespoň k rodinám těch vojáků, tak se těm provozovatelům nedivím. Já bych těm IP adresám odebral optimálně možnost k internetu a k volebním urnám přistupovat úplně. Každý na ten problém může mít názor jaký chce, ale všechno má své meze.

To, že jsme v Afghánistánu vyplývá z mezinárodních smluv, které máme uzavřeny se severoatlantickou aliancí a nehledě na to, proč a jak, tam musíme nějak přispět. Přispíváme tam převážně strážní a humanitární pomocí, kdy to, co se mělo dít po odchodu sovětské armády, se mělo dít ze strany USA, se nedělo a nyní se tam staví školy, infrastruktura, cvičí se armáda a policie atp.

Když tuhle spadlo letadlo s pár hokejisty, tak jim lidi stavěli pomalu pomníky v každém okresním městě. Byl bych rád, kdyby se v případě vojáků mohli lidi chovat aspoň trochu slušně.
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod boonno 8. 7. 2014 19:19

pod tohle bych se z fleku podepsal
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 7. 2014 22:37

No, to já teda ne.

Logan007 píše:Každý na ten problém může mít názor jaký chce, ale všechno má své meze.
Co to je za sračku? Buď každý může mít názor jaký chce, nebo nemůže. Mít jakýkoliv názor v mezích neznamená možnost mít jakýkoliv názor.
Logan007 píše:Já bych těm IP adresám odebral optimálně možnost k internetu a k volebním urnám přistupovat úplně.
Kristova noho a proč?! Protože s nimi nesouhlasíš?!
Logan007 píše:To, že jsme v Afghánistánu vyplývá z mezinárodních smluv, které máme uzavřeny se severoatlantickou aliancí a nehledě na to, proč a jak, tam musíme nějak přispět. Přispíváme tam převážně strážní a humanitární pomocí, kdy to, co se mělo dít po odchodu sovětské armády, se mělo dít ze strany USA, se nedělo a nyní se tam staví školy, infrastruktura, cvičí se armáda a policie atp.
Ale to mě vůbec nezajímá, podstatný je, že to platím. Nedobrovolně. Tudíž mám absolutní právo na to nadávat.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 7. 2014 22:44

Ad 1) V běžné společnosti je zvykem zachovat nějakou elementární slušnost, pokud tuto neumí lidé zachovat a chovají se vulgárně, snižují se někde na (či pod) úroveň zvířat.

Ad 2) Ano, protože s nimi nesouhlasím ;) Nejhorší je, že tito lidé volí tu neustále se opakující garnituru a pak na ní s gustem nadávají.

Ad 3) Ty kecy o tom, že něco platíš si nech od cesty. Takovým, jako jsi Ty bych zavedl plně hrazené zdravotnictví, mýtné na každé cestě či chodníku, pomalu bych zpoplatnil i ten vzduch. Nadávat si můžeš, ale opět - v mezích nějaké slušnosti.
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 7. 2014 23:36

A ty meze určuješ ty?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Logan007 9. 7. 2014 06:52

Ne, ty meze určuje běžná společnost, jen lidi si myslí, že když jednou zacinkali klíčema a dostali párkrát obuškem, že něco vyhráli. Nevyhráli nic. Občanská společnost je tu stejná jako předtím, akorát lidi prostě víc nadávají, protože jim za to dneska nehrozí postih jako za minulého režimu.

Pokud se lidi budou chovat tak, jak se chovají a to naše typické "češství" se nezmění, tak to s touhle republikou nikdy nemůže jít nikam jinam, než do *****. A to žáden politik neovlivní, protože on vzejde z té společnosti a ta společnost ho tam zvolí.
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka