Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 4. 3. 2014 22:51

Lo!Zza: tak to že se někdo z těch oblastí chce připojit ještě nic neznamená. Rozložení sil se ukáže až při volbách. Uvidíme ale asi to bude hodně vyhrocený.

Já proti samostatnosti krymu taky nic nemám. Ale dělat referendum s ruskýma vojákama za zadkem a dalšíma ozbrojencema je spíš špatnej vtip. Nehledě na to, že s referendem by měla souhlasit i centrální vláda. Pak hrozí, že daný stát nebude mezinárodně uznávaný a bude to stále třecí plocha, která jenom generuje problémy.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2014 23:21

Ertefol - Myslim, ze ty oblasti to vi lip nez my dva z obyvaku, protoze to maji z prvni ruky.

Bylo by to referendum objektivnejsi kdyby meli za zadkem banderovce?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 3. 2014 01:30

Jak to můžou mít z první ruky, když je Krym oddělený barikádou? A přesně, chce to někdo, rozhodně ne všichni.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2014 07:20

Lo!Zza: ne svobodné znamená bez nátlaku, provokací a strachu. Ale nevím proč do toho tahat banderovce, když tam žádní nejsou a ani nebyli.
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2014 08:56

No asi takhle - az budu cist o tom, jak rusove stavi obyvatele Krymu ke zdi, strili lidi na hranicich a unaseji nemluvnata tak budu souhlasit, ze delaji neco spatne. Ale zatim z moji strany to vidim tak, ze nejaka buzerace je pouze ze strany Kyjeva (napriklad ten ban na rustinu) a "pokojnych" demonstrantu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2014 09:48

A to jako myslíš, že lidi mají strach jen když se střílí? Než přišli ruští vojáci, tak byly na krymu i demonstrace tatarů a ukrajinců na podporu kyjevské vlády. Po příchodu vojáků jsou už na ulicích jen rusové a ozbrojená domobrana. Nálada je nadšená mezi rusy a ostatní tábory se nyní moc neodvažují vystupovat. Je tam prostě cítit atmosféra strachu a očekávání toho co bude.

A nakonec ruská většina na kryma není nikterak drtivá. Je tam kolem 58% rusů. Takže se ani nedá předpokládat, že budou všichni z přítomnosti ruských vojsk nadšení.

Ale to všechno nemění nic na tom, že tam ruský voják absolutně co pohledávat.
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 3. 2014 10:37

boonno píše:Než přišli ruští vojáci, tak byly na krymu i demonstrace tatarů a ukrajinců na podporu kyjevské vlády.

Promin, ale tohle neberu. V kazde skupine lidi mas procento tech co jsou pro i proti dane situaci. Na zapadu zeme se taky protestuje pro i proti rusum. Kdyby to byl obraceny scenar a misto ruskych vojsk by Krym meli pod palcem ukrajinci podporovani zapadem, tak by to bylo spravne? Byli by jste radeji kdyby tam zacala obcanska valka?

Aby bylo jasno - ja Rusko zrovna dvakrat nemusim, ale maji muj obdiv protoze si nenechaji diktovat podminky od USA/EU, ktere nesnasim jeste vic. Amerika to potrebuje jako sul, protoze si ted snad uvedomi, ze tu existuje i nekdo kdo se z ni neposedi na zadek.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod boonno 5. 3. 2014 11:01

Já ale nechápu to tvoje přesvědčení, že se schylovalo k občanské válce? Zatím tomu nic ani nenasvědčovalo. S takovou by se dalo teoreticky zasahovat v každé druhé zemi a obsazovat ji vojskem.

A kdyby to byl obrácený scénář, tak by minimálně zasahovala ukrajinská armáda na svém území. To je prostě propastný rozdíl. To ho nevidíš?

No k obdivu ti stačí docela málo, protože mocensky si rusko s usa nemají co vyčítat. Navíc je to světová velmoc tak je logické, že se nemusí usa bát jako malé země.
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 12. 3. 2014 16:18

http://magazin.aktualne.cz/hudebni-masa ... position-1

Proč má sakra pořád někdo nutkání mi říkat co je správné a co špatné? Co mám a co nemám poslouchat..a co je pro mě kvalitní?
To bude asi nějaký komplex těch neúspěšných...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 12. 3. 2014 21:26

Já měl vždy za to že ukrajinština a ruština se liší jako slovenčina a čeština.
PoliceCollector
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pipin 12. 3. 2014 21:37

beat píše:http://magazin.aktualne.cz/hudebni-masakry-proc-cesi-poslouchaji-spatnou-muziku/r~ef84a14ca83d11e3b1840025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1

Proč má sakra pořád někdo nutkání mi říkat co je správné a co špatné? Co mám a co nemám poslouchat..a co je pro mě kvalitní?
To bude asi nějaký komplex těch neúspěšných...

Nutkání říkat co je správné a co je špatné má každej, i ty.
Nevím, co tak řešíš. Nějakej člověk si založil anticeny, je to jeho věc, nikdo tě nenutí s ním souhlasit, poslouchat můžeš co chceš, můžeš tomu člověku jak chceš spílat třeba v diskuzi. Zjevně pro tebe ten člověk není (hudební ani jinou) autoritou. A co? nezblázní se z toho ani on, ani ty, ani nikdo jinej...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 13. 3. 2014 18:28

Tyhle "diktátorský" manýry mi pijou krev. Bohužel se právě těmto debilům dává prostor pro realizaci a ještě se jim dělá reklama..

V politice je to ještě horší.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 3. 2014 19:47

Ja zas miluju ty kecy v podobnem duchu, jako je ten nadpis. Cesi to, Cesi ono...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 16. 3. 2014 14:35

Já jsem fakt asi blbej...
Krymský parlament si POŽÁDÁ Rusko o vojenskou pomoc...
Krymský parlament vyhlásí referendum...
Krymští obyvatelé hlasují.......
...a svět chce vyhlásit sankce proti Rusku? Proč??????????

Benátky si chtějí vyhlásit referendum o odtržení.. Budou sankce proti Itálii?
Skotsko vyhlásí referendum o odtržení od Anglie.. Budou sankce vůči Británii?
Katalánsko vyhlásí referendum o odtržení od Španělska.. Budou sankce vůči Španělsku?

Rusko nikoho nenapadlo. Rusko má na Krymu svojí vlastní vojenskou základnu. Rusko bylo pozvané...Krym se rozhoduje sám.. Proč sankce proti Rusku?

A Kerry? "Pokud Rusko nezastaví referendum, přijdou tresty".. Rusko má zastavit referendum? Jak to má asi Rusko udělat, když jde o Krymské referendum, vyhlášené Krymským parlamentem a hlasují krymští obyvatelé?

Já si připadám jak v jiném světě.. Fakt v jiném světě.
Kde to vlastně žijeme?

USA a EU má rozhodovat o tom, v jakém státě chtějí žít obyvatelé Krymu? Nebo o tom má rozhodovat "vláda", která vzešla v Kyjevě při "vojenském převratu"?

Ať už jdou média do *****. Ať jde USA do *****, ať jde EU do *****...
A hlavně...když jsem dnes slyšel Kalouska a Mládka o sankcích pro Rusko, kdy potresáme Rusko tím, že zakážeme českým podnikatelům vývoz do Ruska... tak jděte do ***** hlavně vy čeští politici. Ano, tím opravdu potrestáme Rusko a ne naše podnikatele.

Nechte Krym ať se rozhodne kam chce patřit. A nechme Rusko, ať se rozhodne, jestli chce Krym přijmout.
Naposledy upravil beat dne 16. 3. 2014 15:16, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 16. 3. 2014 15:05

Že Kalousek mele überhovna to všichni dobře víme a že si všichni (nejenom US a EU, všichni) hrajou ty svoje mocenský hry taky. Tak co (a proč vůbec) se rozčilovat.

To chce klid a nohy v teple. ;-)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka